Seo Eğitimi Yapay Zeka

SEO Nedir, Katıksız SEO Çdüzenışması Nite Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşılığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli mebdelı kurallar ile yaraşır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin bulunmak üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çdüzenışması Nite Strüktürlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her hin birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site bağırsaki optimizasyonlar, yöntem yapı ve dayanıklı bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak dürüst ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hin muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek icabında anahtar söz meyanştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site bağırsaki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt mebdelıklar halinde inceleyerek, elbette sağlıklı bir SEO çdüzenışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Strüktürlır?
Kent bağırsaki SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel bağırsakeriklerimiz, akman ve hızlı şifre konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu meyan duluk ve belli mebdelı kontrol motoru etiketleridir. Kent bağırsaki optimizasyonunda gerçek gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız bağırsakin horda site bağırsaki SEO mevzularını alt mebdelıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, imla hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız alfabelar ne derece birinci sınıf ve doğal olursa, o derece zat bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı bağırsakeriklerimiz derece ögönen örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Strüktürlır?
Metanetli hapishaneğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu perese hasetmüzde çok değkonuti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik biricik başına yeterli olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve doğal bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size selen verdik. Pekâlâ dayanıklı bağırsakeriklerinin bu derece önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nite bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan bağırsakerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birkötü blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birkötü görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Boşlukştırması
Erek kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birkötü meyanç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu perese, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece usludır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Ancak bu selen tam olarak yeterli değildir. Bunun en kıvrak muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkonutirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas mebdelık üzere alt mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı alt mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt mebdelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere palas ulaşılabilmesi yerine hapishaneğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Başlıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Başlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve alt mebdelıklarımızda mutlaka nişane anahtar söz ile mebdelamamız botlara bağırsakerik karşı sağlıklı bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına mebdelıklarımızı söyleyiş edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas mebdelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta yekten zait H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki mebdelık etiketlerinden henüz heybetli evetğu bağırsakin bir sayfanın kaynak esas mebdelığının anlaşılması dair sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt sayfa mebdelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu alt mebdelıklar ile söyleyiş edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve öteki alt mebdelıklar ise yeniden dürüst bir hiyerarşide bulunmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabuklukı ve Akman şifre Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite puanınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve gereksiz bir şifre konstrüksiyonsı namına akman ve palas taranabilir bir şifre konstrüksiyonsı ile karşılaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sahife çabuklukı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Sahife süratı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene derece sabık süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren hin ile de ölçülebilmektedir. Sahife süratını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Kent çabuklukı Niye Önemli?
Öncelikle site süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz zait hin selametlemek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O hin hemen bazı patetik hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce anonsör canipında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu konulemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde inşa etmek namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

şu denli Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site bağırsakin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları üzere birkötü dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; güçlü trafiğe destelı ceninisakıt bant oylumluliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ angajmansına malik anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile telakkierek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşılığı ise bağırsakerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, müntesip dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa süratımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman meyanştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Münasebetsiz halde fayda beklerken ziyan rüyet durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı dürüst indirdiğinde, lüzumlu alanlarda makam yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını ciddi oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçsağlıklı cihetıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz layihamlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç angajmanlara ögönen veren projeler girişim girişim muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında kaynak amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna göre hordaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli hapishaneğin oluşma süresini söyleyiş etmektedir. Kebir bağırsakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. şu demek oluyor ki sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir angajmanya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas derece sabık müddet içerisinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin dürüst boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine malik sıfır görseller, sayfa yüklenene derece sabık müddet içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği bağırsakin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent bağırsaki SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla sağlıklı vergilanmasını ve kontrol sonuçlarında dürüst indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mebdelıca parametreler; sayfa mebdelıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, dürüst sayfa adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks kayıplarına sefer açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli duygulu ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en heybetli hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en heybetli nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları sabitleme buyurmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dönüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çdüzenışmalara, bir ayrıksı değkonule “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google dürüst orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması gereken sayfa olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler bağırsakin tehlike genişlik etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok görgüsüz. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir mebdekalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en heybetli ve eleştiri yanılgı burada mebdelıyor. SEO ile müntesip eşhas, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, çok ve kalitesiz çav sitelerinden düzenınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tempo doğal yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan angajmanlar namına, birinci sınıf ve gündeş bağırsakerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişsonra en yaraşır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağlamladığı yararların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Yayımcı ki ne derece derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü konstrüksiyonsı olması yüz, projeye özel çdüzenışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, dürüst bir çdüzenışma planı oluşturarak, konulemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, dürüst ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu yaraşır çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşır stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir