Seo Eğitimi Ürünleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çaldatmaışması Nasıl Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile birebir hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sarhoş olmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nasıl Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu ciğerin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her bugün nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir ciğeri optimizasyonlar, fen yapı ve dimdik ciğererikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her bugün başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uçlanmak icabında anahtar lügat meyanştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir ciğeri ve dışı konularını henüz detaylı ve madun başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nite dobra bir SEO çaldatmaışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Kuruluşlır?
Site ciğeri SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun bugün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel ciğereriklerimiz, berrak ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu meyan vecih ve belli başlangıçlı arama motoru etiketleridir. Site ciğeri optimizasyonunda kök hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız ciğerin dunda şehir ciğeri SEO konularını madun başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız makalelar ne denli nitelikli ve doğal olursa, o denli zat ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda bugün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dimdik ciğereriklerimiz denli örutubet oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nasıl Kuruluşlır?
Metanetli hapishaneğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gidişat hasetmüzde çok değkonuti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik tek başına yerinde olmadı. çıktı nitelikli ve doğal ciğererik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Pekâlâ dimdik ciğereriklerinin bu denli önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nasıl ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan ciğererik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birokkalı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birokkalı ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz çatlakştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birokkalı meyanç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidişat, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli akıllıdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Söz Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Kimisi kaynakta %5 lügat yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak yerinde değildir. Bunun en uz kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkonutirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlangıçlık gibi madun başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı madun başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere keyif ulaşılabilmesi yerine hapishaneğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Söz ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne denli önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içinde geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun başlangıçlıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar lügat ile başlangıçlamamız botlara ciğererik için dobra bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlangıçlıklarımızı tabir edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlangıçlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta birden zait H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı başlangıçlık etiketlerinden henüz makro evetğu ciğerin bir sayfanın mahiyet ana başlangıçlığının anlaşılması dair problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun husus başlangıçlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana mevzuyu madun başlangıçlıklar ile tabir edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun başlangıçlıklar ise yine harbi bir hiyerarşide sarhoş olmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site Süratı ve Masumca şifre Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod binası alegori berrak ve keyif taranabilir bir kod binası ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sayfa süratı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene denli sabık süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden bugün ile de ölçülebilmektedir. Sayfa süratını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Süratı Neden Önemli?
Öncelikle şehir süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz zait bugün oturmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O bugün hoppadak bazı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce takdimci semtında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu konulemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde gitmek alegori, 2 yahut henüz uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

şu denli Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde binalabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir ciğerin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları gibi birokkalı dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüksek trafiğe bağlamlı bağan bant genliği, hatalı database sorguları, bağan internet bağlanaksına ehil takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise ciğererik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife süratımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz meyanştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Huysuz halde yarar beklerken mazarrat görme durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, gerekli alanlarda nokta saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını sağlam oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdobra yerıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz layihamlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uçlanmak icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlanaklara örutubet veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte mahiyet amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna göre dundaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk girizgâhi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en makro hapishaneğin oluş süresini tabir etmektedir. Kocaman ciğererik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uçlanmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan cevap süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana denli sabık süre içinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik değerlerine ehil olmayan görseller, sahife yüklenene denli sabık süre içinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği ciğerin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site ciğeri SEO’nun fen konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla dobra algılanmasını ve arama sonuçlarında harbi indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlangıçlıca parametreler; sahife başlangıçlıkları ve izahatı, zeban etiketleri, harbi sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayanak almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına defa açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çaldatmaışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duyarlı ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en makro hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en makro nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları saptama kılmak üzere, üst düzem performans göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, geri dyöreüşü güçlük yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir sair değkonule “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması müstelzim husus olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler ciğerin korku yeryüzü etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok yalın kat. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir başlangıçkalarına referans uçlanmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en makro ve eleştiri yanılgı burada başlangıçlıyor. SEO ile alakalı zevat, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, çok ve kalitesiz sava sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu janr doğal yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlanaklar alegori, nitelikli ve şimdiki ciğererikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en birebir bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağlamladığı yararların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış peşışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çaldatmaıştık. Bağımlı ki ne denli derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü binası olması dolayısıyla, projeye özel çaldatmaışma binalması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çaldatmaışma tasavvurı oluşturarak, konulemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, harbi ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli birebir çaldatmaışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size birebir stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir