Seo Eğitimi Ürün Çeşitleri

SEO Nedir, Saf SEO Çdüzenışması Ne Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli başlı kurallar ile muvafık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle çıkmak üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çdüzenışması Ne Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu midein SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her çağ nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir midei optimizasyonlar, teknik yapı ve metin mideerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek gerekirse anahtar lügat mabeyinştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir midei ve dışı konularını henüz detaylı ve ast başlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle uygun bir SEO çdüzenışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Strüktürlır?
Kent midei SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel mideeriklerimiz, duru ve hızlı kod dokuması, kullanıcı dostu mabeyin yüzey ve belli başlı taharri motoru etiketleridir. Kent midei optimizasyonunda üs amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız midein süflida şehir midei SEO konularını ast başlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara sağlık veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, doldurulma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama işaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız makalelar ne derece nitelikli ve katıksız olursa, o derece nüfus mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metin mideeriklerimiz derece ögönen örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Ne Strüktürlır?
Tekst yürekğinin, Google cepheında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu pozisyon hasetmüzde çok değişti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik hareketsiz başına yerinde olmadı. Artık nitelikli ve katıksız mideerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Peki metin mideeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Ne mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan mideerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birkötü blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birkötü ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Açıklıkştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birkötü mabeyinç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu pozisyon, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece çokbilmişdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Sözcük Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak yerinde değildir. Bunun en kırnak kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değiştirebilirsiniz.

4- Serlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas başlık kabil ast başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı ast başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir başlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere erinç ulaşılabilmesi adına yürekğinizi bölümlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Serlıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Sözcük ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi midein ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içinde geçerlidir. Serlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve ast başlıklarımızda kesinlikle nişane anahtar lügat ile başlamamız botlara mideerik için uygun bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlıklarımızı dışa vurum edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas başlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta çabucak şu denli H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür başlık etiketlerinden henüz heybetli evetğu midein bir sayfanın köken esas başlığının anlaşılması dair dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sayfa başlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu ast başlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve öbür ast başlıklar ise tekrar akıllıca bir hiyerarşide çıkmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve Pak Kod Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite benekınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve boşuna bir kod dokuması namına duru ve erinç taranabilir bir kod dokuması ile mukabillaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sayfa Momentumı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sayfa momentumı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene derece sabık süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden çağ ile de ölçülebilmektedir. Sayfa momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Momentumı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir momentumının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz şu denli çağ yapmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O çağ elden bazı ruhlu hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce anonsör cepheında Gzip kullanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu işlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, az genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde yaratmak namına, 2 veya henüz uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Ziyade Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde dokumalabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir midein bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabil birkötü dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüksek trafiğe bentlı az bant çokliği, hatalı database sorguları, az internet birliksına iye anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise mideerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife momentumımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman mabeyinştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Ters halde kâr beklerken muhatara müşahede durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri boşuna yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, lazım alanlarda görev vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını tehlikeli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuygun taliıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz düşüncemlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında köken amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna göre süflidaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk antrei katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli yürekğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Büyük mideerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. Kısaca sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun midein ilk ekran antreinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan karşılık süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas derece sabık süre içinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine iye olmayan görseller, sahife yüklenene derece sabık süre içinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değiştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği midein ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı ortada, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent midei SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uygun alacaklanmasını ve taharri neticelerinda akıllıca indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve izahatı, anahtar etiketleri, akıllıca sahife adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hakikat dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir bindi almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına kere açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi vermek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duygulu ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en heybetli hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en heybetli sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çdüzenışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları belirleme geçirmek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, sonuç dhuzurüşü baskı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çdüzenışmalara, bir diğer değişle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması müstelzim sayfa olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler midein muhatara en etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok gösterişsiz. İyi bir mideerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir başkalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en heybetli ve kritik kusur burada başlıyor. SEO ile alakalı zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, sıkışık ve kalitesiz selen sitelerinden düzenınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu yol katıksız yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan birliklar namına, nitelikli ve güncel mideerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en muvafık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde katkısızladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, itibar ve satış enseışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çdüzenıştık. Basıcı ki ne derece uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has dokuması olması dolayısıyla, projeye özel çdüzenışma dokumalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çdüzenışma çekimı oluşturarak, işlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, akıllıca ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, lazım muvafık çdüzenışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size muvafık stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir