Seo Eğitimi Türleri Detaylıca

SEO Nedir, Tabii SEO Çalışması Elbette Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe katlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli kafalı kurallar ile yönlü hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sarhoş olmak üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Elbette Yapılır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu midein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her vakit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir midei optimizasyonlar, fen yapı ve dimdik mideerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek satmak gerekirse anahtar sözcük aralıkştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir midei ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt kafalıklar halinde inceleyerek, kesinlikle sağlıklı bir SEO çalışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Yapılır?
şehir midei SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel mideeriklerimiz, akman ve hızlı kod kuruluşsı, kullanıcı dostu aralık didar ve belli kafalı taharri motoru etiketleridir. şehir midei optimizasyonunda çizgi amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız midein adida şehir midei SEO mevzularını alt kafalıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, doldurulma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız hatlar ne kadar kaliteli ve natürel olursa, o kadar özlük mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dimdik mideeriklerimiz kadar ögönen teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Yapılır?
Dimdik derunğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâlet hasetmüzde çok bileğalışverişti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik yalnızca başına kifayetli olmadı. Daha çok kaliteli ve natürel mideerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size olgun verdik. Evet dimdik mideeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan mideerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biraşırı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biraşırı görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Meyanştırması
Hedef kitlenizin sorularına karşılık veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz biraşırı aralıkç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâlet, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lügat Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en hoş muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğalışveriştirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana kafalık kabilinden alt kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı alt kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun kafalıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere sıkıntı ulaşılabilmesi hesabına derunğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi midein ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve alt kafalıklarımızda behemehâl nişane anahtar sözcük ile kafalamamız botlara mideerik için sağlıklı bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına kafalıklarımızı söylem edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana kafalığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta yekten bir küme H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer kafalık etiketlerinden henüz kebir olduğu midein bir sayfanın temel ana kafalığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt iş kafalıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana konuyu alt kafalıklar ile söylem edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve diğer alt kafalıklar ise gine essah bir hiyerarşide sarhoş olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Gayretı ve Temiz Harf Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite benekınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve yararsız bir kod kuruluşsı adına akman ve sıkıntı taranabilir bir kod kuruluşsı ile katlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Konu Gayretı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Konu ivintiı, derunğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene kadar geçen süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Konu ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Gayretı Illet Önemli?
Öncelikle şehir ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz bir küme vakit nakletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O vakit yemeden içmeden bazı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce takdimci yönında Gzip kullanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan kebir CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu alışverişlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde gerçekleştirmek adına, 2 veya henüz uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Ziyade Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde kuruluşlabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir midein bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabilinden biraşırı dosyayı önbelleğine alır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; erdemli trafiğe rabıtalı bağan izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ irtibatsına malik takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayıcınız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe katlığı ise mideerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, müntesip dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı aralıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Huysuz halde yarar beklerken dokunca görme durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini memul etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, mukteza alanlarda alan düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını ağır oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçsağlıklı yüzıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek satmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara ögönen veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında temel amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna nazaran adidaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en kebir derunğin tekevvün süresini söylem etmektedir. Muhteşem mideerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Doğrusu sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun midein ilk ekran methalinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek satmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana kadar geçen müddet içerisinde, sayfada bulunan daşenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene kadar geçen müddet içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği midein ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir midei SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla sağlıklı alacaklanmasını ve taharri neticelerinda essah indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kafalıca parametreler; sahife kafalıkları ve meşruhatı, zeban etiketleri, essah sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına muamele açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli duygulu ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en kebir hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en kebir nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çalışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları saptama eylemek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, son dcivarüşü baskı yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çalışmalara, bir farklı bileğalışverişle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması müstelzim iş olarak katmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler midein korku arz etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok cılız. İyi bir mideerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir kafakalarına referans satmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en kebir ve eleştiri hata burada kafalıyor. SEO ile müntesip kişiler, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, hummalı ve kalitesiz salık sitelerinden alınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu soluk natürel yollardan alınmayan ve ücretli alınan irtibatlar adına, kaliteli ve şimdiki mideerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişsonra en yönlü bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte katkısızladığı yararların başında; marka bilinirliği, itibar ve satış geriışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Bağımlı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık kuruluşsı olması yüz, projeye özel çalışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çalışma çekimı oluşturarak, alışverişlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, essah ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza yönlü çalışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yönlü stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir