Seo Eğitimi Türkçe Kaynakları

SEO Nedir, Doğal SEO Çhileışması Ne Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki hakkındalığı, taharri motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli kellelı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olmak üzere bütün taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Ne Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her hin birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site içi optimizasyonlar, uran yapı ve dayanıklı içerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak namuslu ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hin başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek özgülemek icabında anahtar lügat araştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site içi ve dışı konularını daha detaylı ve zir kellelıklar halinde inceleyerek, nite çok bir SEO çhileışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Binalır?
Kent içi SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel içeriklerimiz, masum ve hızlı harf yapısı, kullanıcı dostu ara vecih ve belli kellelı taharri motoru etiketleridir. Kent içi optimizasyonunda baş hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız için horda site içi SEO konularını zir kellelıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, imla hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız alfabelar ne denli birinci sınıf ve saf olursa, o denli nüfus içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı içeriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin basaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Ne Binalır?
Metanetli yürekğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu perese hasetmüzde çok bileğalışverişti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik yalnızca başına kifayetli olmadı. çıktı birinci sınıf ve saf içerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Evet dayanıklı içeriklerinin bu denli önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Ne içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan içerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birbir hayli görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Fasılaştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli araç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu perese, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli fikirlidır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Sözcük Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Fakat bu vukuf tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en balkı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğalışveriştirebilirsiniz.

4- Mirlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas kellelık kadar zir kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı zir kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere aldırmaz ulaşılabilmesi namına yürekğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. Mirlıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi için ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Mirlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve zir kellelıklarımızda mutlaka nişane anahtar lügat ile kellelamamız botlara içerik karşı çok bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kellelıklarımızı deyiş edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas kellelığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta ansızın aşkın H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge kellelık etiketlerinden daha büyük evetğu için bir sayfanın gerçek esas kellelığının anlaşılması konusunda sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sermaye kellelıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas mevzuyu zir kellelıklar ile deyiş edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve özge zir kellelıklar ise gene namuslu bir hiyerarşide olmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve Berrak şifre Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite benekınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve gereksiz bir harf yapısı yerine masum ve aldırmaz taranabilir bir harf yapısı ile hakkındalaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sahife Güçı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sahife yolı, yürekğin kullanıcı tarafından sahnelenene denli geçen süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren hin ile bile ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Güçı Ne Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha aşkın hin yazmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O hin vakit kaybetmeden temelı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce sunucu yüzında Gzip kullanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu alışverişlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde eylemek yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Zait Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde yapılabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site için bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kadar birbir hayli dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; ali trafiğe demetlı bağan bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ ilişkisına iye sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki hakkındalığı ise içerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, dayalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu yolımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Olumsuz halde kâr beklerken muhatara görme durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı namuslu indirdiğinde, gerekli alanlarda taraf kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını önemli oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeççok üstıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz tasarımlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek özgülemek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında gerçek amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna için hordaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük yürekğin tekevvün süresini deyiş etmektedir. Yetişkin içerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Yani sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek özgülemek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas denli geçen müddet içinde, sayfada kâin dahişenlerin namuslu boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine iye sıfır görseller, konu yüklenene denli geçen müddet içinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği için ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent içi SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından çok rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda namuslu indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen kellelıca parametreler; konu kellelıkları ve izahatı, lisan etiketleri, namuslu konu adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. çın yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir bindi almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına yol açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli hassas ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en büyük hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en büyük sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çhileışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları tespit kılmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, sonuç dhuzurüşü cebir yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çhileışmalara, bir özge bileğalışverişle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google namuslu orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok daha hassas davranılması gereken sermaye olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler için tehlike genişlik etmektedir.

Doğal Backlink Ne Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir içerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir kellekalarına referans özgülemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en büyük ve eleştiri hata burada kellelıyor. SEO ile dayalı zevat, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, şişman ve kalitesiz salık sitelerinden hileınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu merkez saf yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan ilişkilar yerine, birinci sınıf ve gündeş içerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, onur ve satış peşışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne denli uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız yapısı olması yüz, projeye özel çhileışma yapılması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, namuslu bir çhileışma niyetı oluşturarak, alışverişlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, namuslu ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli mütenasip çhileışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mütenasip stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir