Seo Eğitimi Tavsiyeleri

SEO Nedir, Saf SEO Çalışması Ne Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki hakkındalığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli mebdelı kurallar ile muvafık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin geçmek üzere bütün arama motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çalışması Ne Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her saat birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent deruni optimizasyonlar, beceri yapı ve dimdik derunerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak namuslu ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek serpmek icabında anahtar lafız meyanştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent deruni ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast mebdelıklar halinde inceleyerek, nasıl yeğin bir SEO çalışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Yapılır?
şehir deruni SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel deruneriklerimiz, akman ve hızlı şifre binası, kullanıcı dostu meyan yüzey ve belirli mebdelı arama motoru etiketleridir. şehir deruni optimizasyonunda bel kemiği gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız derunin dunda kent deruni SEO mevzularını ast mebdelıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurulma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız hatlar ne denli birinci sınıf ve doğal olursa, o denli şahsiyet deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dimdik deruneriklerimiz denli ögönen örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Ne Yapılır?
Sağlam içeriğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu perese günümüzde çok değsorunti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik birlik başına yerinde olmadı. Artık birinci sınıf ve doğal derunerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Pekâlâ dimdik deruneriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Ne derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıyorum? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan derunerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birşu denli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birşu denli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Fasılaştırması
Hedef kitlenizin sorularına karşılık veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birşu denli meyanç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu perese, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli akildır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Lafız Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Bazısı kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak yerinde değildir. Bunun en esaslı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değsoruntirebilirsiniz.

4- çıbanlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel mebdelık kabilinden ast mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir mebdelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere sıkıntı ulaşılabilmesi adına içeriğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. çıbanlıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi derunin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları süresince geçerlidir. çıbanlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve ast mebdelıklarımızda kesinlikle hedef anahtar lafız ile mebdelamamız botlara derunerik hakkında yeğin bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mebdelıklarımızı dışa vurum edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel mebdelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta çabucak çokça H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge mebdelık etiketlerinden elan büyük olduğu derunin bir sayfanın gerçek temel mebdelığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bap mebdelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu ast mebdelıklar ile dışa vurum edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve özge ast mebdelıklar ise gene namuslu bir hiyerarşide geçmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Yolı ve Akman şifre Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite noktaınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve lüzumsuz bir şifre binası namına akman ve sıkıntı taranabilir bir şifre binası ile hakkındalaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sayfa Yolı Nedir, Ne Zaitrılır
Sayfa ivintiı, içeriğin kullanıcı tarafından hayallenene denli güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden saat ile de ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir Yolı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan çokça saat nakletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O saat takkadak temelı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce sunucu tarafında Gzip kullanımı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu sorunlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde düzenlemek namına, 2 yahut elan uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent derunin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabilinden birşu denli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüce trafiğe rabıtalı bağan izole bant genişliği, hatalı database sorguları, bağan internet kontaksına iye sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki hakkındalığı ise derunerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu ivintiımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı meyanştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken mazarrat görme durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı namuslu indirdiğinde, mukteza alanlarda nokta saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını ağır oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyeğin taçıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz layihamlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek serpmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında gerçek amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna için dundaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk antrei esenladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük içeriğin teşekkül süresini dışa vurum etmektedir. Majör derunerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Kısaca sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük antreinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek serpmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel denli güzeşte müddet içerisinde, sayfada kâin birlikteşenlerin namuslu boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik değerlerine iye sıfır görseller, konu yüklenene denli güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği derunin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir deruni SEO’nun beceri konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yeğin algılanmasını ve arama neticelerinda namuslu indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mebdelıca parametreler; konu mebdelıkları ve izahatı, zeban etiketleri, namuslu konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks zayiatına racon heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok hassas ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en büyük hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en büyük nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çalışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları saptama geçirmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Aksi tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, art dkatüşü mecburiyet yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çalışmalara, bir sair değsorunle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google namuslu orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan hassas davranılması gereken bap olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler derunin muhatara genişlik etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok bayağı. İyi bir derunerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir mebdekalarına referans serpmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en büyük ve eleştiri suç burada mebdelıyor. SEO ile alakadar kişiler, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kalın ve kalitesiz yüklem sitelerinden alınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu yol doğal yollardan alınmayan ve ücretli alınan kontaklar namına, birinci sınıf ve gündeş derunerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en muvafık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı yararların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış arkaışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Basıcı ki ne denli uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız binası olması sebebiyle, projeye özel çalışma binalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, namuslu bir çalışma maksatı oluşturarak, sorunlemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, namuslu ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza muvafık çalışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size muvafık stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir