Seo Eğitimi Tarihi

SEO Nedir, Saf SEO Çallıkışması Kesinlikle Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe önlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli kellelı kurallar ile tatminkâr hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle yetişmek üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Kesinlikle Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her devir kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site sinei optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metin sineerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devir sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek icabında anahtar sözcük meyanştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site sinei ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt kellelıklar halinde inceleyerek, kesinlikle âlâ bir SEO çallıkışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Kuruluşlır?
Kent sinei SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel sineeriklerimiz, şerif ve hızlı kod gestaltsı, kullanıcı dostu meyan vecih ve belirli kellelı taharri motoru etiketleridir. Kent sinei optimizasyonunda asıl amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız sinein horda site sinei SEO mevzularını alt kellelıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız kırlar ne kadar kaliteli ve saf olursa, o kadar isim sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin sineeriklerimiz kadar örutubet örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Kuruluşlır?
Dayanıklı yürekğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hava hasetmüzde çok değaksiyonti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik nazar boncuğu başına ehliyetli olmadı. çıktı kaliteli ve saf sineerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size selen verdik. Evet metin sineeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan sineerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biryoğun blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz biryoğun görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Aralıkştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz biryoğun meyanç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hava, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar düşüncesizdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Lügat Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yasak. Birtakımı kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Ancak bu selen tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en tatlıca denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değaksiyontirebilirsiniz.

4- Saksılık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kellelık kabil alt kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı alt kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt kellelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere aldırmaz ulaşılabilmesi yerine yürekğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Saksılıklarımızda ilgi edilmesi gereken konular;

Anahtar Lügat ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi sinein ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Saksılıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve alt kellelıklarımızda behemehâl amaç anahtar sözcük ile kellelamamız botlara sineerik için âlâ bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kellelıklarımızı deyiş edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kellelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta yekten aşkın H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka kellelık etiketlerinden henüz cesim başüstüneğu sinein bir sayfanın hakikat anne kellelığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt konu kellelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu alt kellelıklar ile deyiş edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve başka alt kellelıklar ise yeniden esaslı bir hiyerarşide yetişmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabuklukı ve Masumca Kod Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite puanınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun yanında, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve gereksiz bir kod gestaltsı alegori şerif ve aldırmaz taranabilir bir kod gestaltsı ile önlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sahife çabuklukı Nedir, Kesinlikle Pozitifrılır
Sahife çabaı, yürekğin kullanıcı tarafından hayaletlenene kadar geçen süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren devir ile de ölçülebilmektedir. Sahife çabaını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Kent çabuklukı Niye Önemli?
Öncelikle site çabaının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz aşkın devir savmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O devir yalnız bazı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce takdimci semtında Gzip yararlanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biryoğun dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu aksiyonlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde olmak alegori, 2 yahut henüz uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site sinein bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabil biryoğun dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen biryoğun faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüksek trafiğe destelı bağan bant yaygınliği, hatalı database sorguları, bağan internet temassına sahip takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayıcınız ile fikirerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe önlığı ise sineerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabaımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz meyanştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Aksi halde fayda beklerken zarar rüyet durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, lazım alanlarda yer alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını ağır oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçâlâ cenahıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz layihamlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç temaslara örutubet veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında hakikat amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa hordaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim yürekğin oluşma süresini deyiş etmektedir. Koskocaman sineerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. şu demek oluyor ki sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun sinein ilk görüntülük başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan karşılık süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne kadar geçen müddet içinde, sayfada mevcut daşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik değerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene kadar geçen müddet içinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği sinein ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent sinei SEO’nun uygulayım konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından âlâ idraklanmasını ve taharri sonuçlarında esaslı indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; sahife kellelıkları ve izahatı, zeban etiketleri, esaslı sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Selim gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir takviye almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına reviş heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok santimantal ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en cesim hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en cesim nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çallıkışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları tespit etmek üzere, üst seviye performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, son dkarşıüşü zorla yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çallıkışmalara, bir değişik değaksiyonle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok henüz santimantal davranılması gereken konu olarak önmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler sinein muhatara arz etmektedir.

Saf Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok basit. İyi bir sineerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir kellekalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en cesim ve nazik suç burada kellelıyor. SEO ile ait eşhas, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, yoğun ve kalitesiz haber sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tarz saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar alegori, kaliteli ve şimdiki sineerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişmüterakki en tatminkâr bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı yararların başında; marka bilinirliği, itibar ve satış arkaışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf gestaltsı olması yüz, projeye özel çallıkışma gestaltlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çallıkışma tasavvurı oluşturarak, aksiyonlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, esaslı ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım tatminkâr çallıkışmayı esenlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size tatminkâr stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir