Seo Eğitimi Sosyal Medya Adresleri

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Nasıl Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile yakışır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin tamamlanmak üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Nasıl Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her hengâm nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir karıni optimizasyonlar, uran yapı ve metin karınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hengâm başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bildirmek gerekirse anahtar lügat açıklıkştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir karıni ve dışı mevzularını elan detaylı ve alt çıbanlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle bol bir SEO çhileışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Gestaltlır?
Site karıni SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının ak gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel karıneriklerimiz, masumca ve hızlı harf konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu açıklık duluk ve belirli çıbanlı kontrol motoru etiketleridir. Site karıni optimizasyonunda gerçek hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız karınin zirda şehir karıni SEO mevzularını alt çıbanlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, nitelikli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız kırlar ne denli nitelikli ve doğal olursa, o denli nefer karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin karıneriklerimiz denli ögönen oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nasıl Gestaltlır?
Dimdik derunğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu kalıp hasetmüzde çok değsorunti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik yekta başına yeterli olmadı. Imdi nitelikli ve doğal karınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bili verdik. Pekâlâ metin karıneriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan karınerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birhayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birhayli görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Boşlukştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birhayli açıklıkç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu kalıp, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Söz Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bili tam olarak yeterli değildir. Bunun en kandırıcı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değsoruntirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel çıbanlık kabilinden alt çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı alt çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere ak ulaşılabilmesi hesabına derunğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Esaslıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi karınin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içre geçerlidir. Esaslıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve alt çıbanlıklarımızda kesinlikle nişangâh anahtar lügat ile çıbanlamamız botlara karınerik hakkında bol bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına çıbanlıklarımızı söyleyiş edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel çıbanlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta ansızın lüks H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de sair çıbanlık etiketlerinden elan mefret başüstüneğu karınin bir sayfanın köken temel çıbanlığının anlaşılması konusunda dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus çıbanlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu alt çıbanlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve sair alt çıbanlıklar ise yeniden doğruca bir hiyerarşide tamamlanmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Takatı ve Necip Harf Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite noktaınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve nahak bir harf konstrüksiyonsı alegori masumca ve ak taranabilir bir harf konstrüksiyonsı ile zıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Sahife yolı, derunğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene denli güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren hengâm ile de ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Site Takatı Illet Önemli?
Öncelikle şehir yolının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan lüks hengâm etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O hengâm elden temelı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce anonsör tarafında Gzip kullanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu sorunlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde ika etmek alegori, 2 veya elan uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Bir küme Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde konstrüksiyonlabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir karınin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabilinden birhayli dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; ali trafiğe ilgilı ceninisakıt bant yaygınliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ temassına ehil anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise karınerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife yolımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık açıklıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Damarlı halde yarar beklerken dokunca görme durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri nahak yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, zaruri alanlarda mevzi vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını ağır oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçbol taçıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bildirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler adım adım başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen köken amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa zirdaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En şanlı Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk antrei esenladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret derunğin oluşma süresini söyleyiş etmektedir. şanlı karınerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Doğrusu sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük antreinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bildirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel denli güzeşte müddet içerisinde, sayfada kâin birlikteşenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik değerlerine ehil olmayan görseller, sahife yüklenene denli güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği karınin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site karıni SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla bol algılanmasını ve kontrol sonuçlarında doğruca indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; sahife çıbanlıkları ve izahatı, yürek etiketleri, doğruca sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğruca konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir bindi almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına sefer açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli duyarlı ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en mefret hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en mefret nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çhileışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, son dyamaçüşü güçlükle yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çhileışmalara, bir sair değsorunle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok elan duyarlı davranılması gereken husus olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler karınin korku yer etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok yalın kat. İyi bir karınerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir çıbankalarına referans bildirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en mefret ve ciddi yanılgı burada çıbanlıyor. SEO ile müteallik eşhas, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, kaba ve kalitesiz sav sitelerinden hileınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval doğal yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan temaslar alegori, nitelikli ve güncel karınerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişsonra en yakışır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış artışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Bağımlı ki ne denli etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has konstrüksiyonsı olması hasebiyle, projeye özel çhileışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çhileışma tasarı oluşturarak, sorunlemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, doğruca ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri yakışır çhileışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yakışır stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir