Seo Eğitimi Sonuçları

SEO Nedir, Tabii SEO Çkırmızıışması Kesinlikle Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile akla yatkın hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yetişmek üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkırmızıışması Kesinlikle Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu derunin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her dönem nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site deruni optimizasyonlar, yol yapı ve metin derunerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak gerçek ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek icabında anahtar söz fasılaştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site deruni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, elbette yerinde bir SEO çkırmızıışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Binalır?
Site deruni SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel deruneriklerimiz, kılıklı ve hızlı kod bünyesı, kullanıcı dostu fasıla sima ve belli sarrafiyelı taharri motoru etiketleridir. Site deruni optimizasyonunda omurga hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız derunin horda site deruni SEO mevzularını zir sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, doldurulma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama maslahataretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız kırlar ne kadar nitelikli ve natürel olursa, o kadar şahsiyet deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin deruneriklerimiz kadar örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Binalır?
Dayanıklı dâhilğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu kondisyon hasetmüzde çok değmaslahatti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik tenha başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra nitelikli ve natürel derunerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Pekâlâ metin deruneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan derunerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birfena blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birfena görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Fasılaştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birfena fasılaç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu kondisyon, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar usludır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Lügat Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en hayırlı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmaslahattirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel sarrafiyelık kabilinden zir sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı zir sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast sarrafiyelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere sıkıntı ulaşılabilmesi adına dâhilğinizi bölümlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Başlıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi derunin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içinde geçerlidir. Başlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve zir sarrafiyelıklarımızda mutlaka nişangâh anahtar söz ile sarrafiyelamamız botlara derunerik için yerinde bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı dışa vurum edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile maslahataretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel sarrafiyelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta çabucak bir tomar H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki sarrafiyelık etiketlerinden henüz muhteşem olduğu derunin bir sayfanın nesep temel sarrafiyelığının anlaşılması konusunda dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir laf sarrafiyelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu zir sarrafiyelıklar ile dışa vurum edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve öteki zir sarrafiyelıklar ise gine gerçek bir hiyerarşide yetişmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Takatı ve Ak pak Kod Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite benekınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir kod bünyesı namına kılıklı ve sıkıntı taranabilir bir kod bünyesı ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Kesinlikle Fazlalıkrılır
Sahife hükümı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene kadar sabık süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden dönem ile de ölçülebilmektedir. Sahife hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Takatı Neden Önemli?
Öncelikle site hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz bir tomar dönem nakletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O dönem yemeden içmeden bazı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce takdimci yüzında Gzip kullanımı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu maslahatlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birfena dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve abes bütün karakterler) Bu maslahatlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde hareket etmek namına, 2 veya henüz uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Bir araba Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde bünyelabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site derunin bu kabilinden oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden birfena dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birfena faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; ali trafiğe bağlı düşüt bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ birliksına mevla takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise derunerik tevzi ağı mealına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, müntesip dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hükümımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk fasılaştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken dokunca rüyet durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı gerçek indirdiğinde, gerekli alanlarda makam yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını ağır oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyerinde üstıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç birliklara örutubet veren projeler kadem kadem muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında nesep amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna bakarak hordaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk duhuli katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem dâhilğin teşekkül süresini dışa vurum etmektedir. Yetişkin derunerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan cevap süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel kadar sabık süre içinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin gerçek boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine mevla sıfır görseller, sahife yüklenene kadar sabık süre içinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değmaslahattirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği derunin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site deruni SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yerinde idraklanmasını ve taharri sonuçlarında gerçek indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sahife sarrafiyelıkları ve izahatı, dil etiketleri, gerçek sahife bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dürüst bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına sırat açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli duygulu ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en muhteşem hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en muhteşem nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları tespit kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Aksi tespitlere verilen artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, mazi dyamaçüşü zor yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir farklı değmaslahatle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google gerçek orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması müstelzim laf olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler derunin ateş yeryüzü etmektedir.

Tabii Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok bayağı. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir sarrafiyekalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en muhteşem ve nazik teltik burada sarrafiyelıyor. SEO ile müntesip kişiler, bütün çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, yoğun ve kalitesiz haber sitelerinden kırmızıınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu vadi natürel yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan birliklar namına, nitelikli ve şimdiki derunerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en akla yatkın bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte katkısızladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış geriışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkırmızııştık. Yayımcı ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf bünyesı olması nedeniyle, projeye özel çkırmızıışma bünyelması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, gerçek bir çkırmızıışma maksatı oluşturarak, maslahatlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, gerçek ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli akla yatkın çkırmızıışmayı katkısızlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size akla yatkın stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir