Seo Eğitimi Son Dakika

SEO Nedir, Tabii SEO Çkırmızıışması Elbette Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli başlı kurallar ile yakışır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta bulunmak üzere bütün arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkırmızıışması Elbette Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her zaman nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site karıni optimizasyonlar, yol yapı ve sağlam karınerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak gerçek ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her zaman sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek döndürmek icabında anahtar söz mabeyinştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site karıni ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt başlıklar halinde inceleyerek, elbette yararlı bir SEO çkırmızıışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Binalır?
şehir karıni SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının içi geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel karıneriklerimiz, berrak ve hızlı kod dokuması, kullanıcı dostu mabeyin surat ve belirli başlı arama motoru etiketleridir. şehir karıni optimizasyonunda yapı taşı amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? üzere sorularınız karınin süflida site karıni SEO mevzularını alt başlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, doldurulma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama maslahataretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız kırlar ne denli nitelikli ve tabii olursa, o denli şahsiyet karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam karıneriklerimiz denli önem oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Elbette Binalır?
Dayanıklı içeriğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu manzara hasetmüzde çok bileğmaslahatti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik nazar boncuğu başına kifayetli olmadı. çıktı nitelikli ve tabii karınerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size haber verdik. Evet sağlam karıneriklerinin bu denli önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan karınerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biriyi blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biriyi ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Meyanştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz biriyi mabeyinç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde kâin ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Söz Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu manzara, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli usludır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Söz Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en körpe denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmaslahattirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlık kabilinden alt başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı alt başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast başlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere içi geniş ulaşılabilmesi yerine içeriğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamaktadır. Saksılıklarımızda ilgi edilmesi gereken konular;

Anahtar Söz ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi karınin ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları içre geçerlidir. Saksılıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve alt başlıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar söz ile başlamamız botlara karınerik hakkında yararlı bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlıklarımızı söyleyiş edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile maslahataretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta birden zait H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı başlık etiketlerinden daha makro olduğu karınin bir sayfanın soy ana başlığının anlaşılması konusunda sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus başlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana mevzuyu alt başlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt başlıklar ise gine gerçek bir hiyerarşide bulunmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir çabuklukı ve Pak Harf Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite puanınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod dokuması alegori berrak ve içi geniş taranabilir bir kod dokuması ile içinlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sahife çabuklukı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Sahife hızı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene denli sabık süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren zaman ile bile ölçülebilmektedir. Sahife hızını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir çabuklukı Niçin Önemli?
Öncelikle site hızının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha zait zaman yazmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O zaman yemeden içmeden temelı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce sunucu canipında Gzip yararlanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu maslahatlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biriyi dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu maslahatlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde gitmek alegori, 2 yahut daha uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Lüks Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site karınin bu kabilinden oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden biriyi dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen biriyi faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; güçlü trafiğe demetlı sakıt bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ birliksına ehil sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile konsepterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki içinlığı ise karınerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, alakadar dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hızımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık mabeyinştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Huysuz halde fayda beklerken beis rüyet durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı gerçek indirdiğinde, vacip alanlarda yer vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını vahim oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyararlı yüzıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz layihamlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek döndürmek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç birliklara önem veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında soy amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna bakarak süflidaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girizgâhi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en makro içeriğin tezahür süresini söyleyiş etmektedir. Koca karınerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. Kısaca sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun karınin ilk ekran girizgâhinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek döndürmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan yanıt süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana denli sabık süre içinde, sayfada kâin daşenlerin gerçek boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine ehil olmayan görseller, sahife yüklenene denli sabık süre içinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmaslahattirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği karınin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir karıni SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yararlı vergilanmasını ve arama neticelerinda gerçek indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, gerçek sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakınlarında dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına suret açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey duyar ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en makro hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en makro nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları saptama kılmak üzere, üst düzem performans göstermektedir. Negatif tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, gelişememiş dkarşıüşü emekli yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir ayrıksı bileğmaslahatle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google gerçek orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha duyar davranılması gereken husus olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler karınin korku sunma etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok kolay. İyi bir karınerik sunmanız yerinde, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir başkalarına referans döndürmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en makro ve eleştiri teltik burada başlıyor. SEO ile alakadar eşhas, bütün çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, koyu ve kalitesiz sava sitelerinden kırmızıınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu usul tabii yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan birliklar alegori, nitelikli ve şimdiki karınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en yakışır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış geriışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkırmızııştık. Tabi ki ne denli uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık dokuması olması sebebiyle, projeye özel çkırmızıışma dokumalması önemlidir. İyi bir mahir projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, gerçek bir çkırmızıışma çekimı oluşturarak, maslahatlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, gerçek ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, vacip yakışır çkırmızıışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yakışır stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir