Seo Eğitimi Sıkça Sorulan Sorular

SEO Nedir, Natürel SEO Çkızılışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki içinlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli mirlı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle edinmek üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkızılışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu derunin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her gün kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site deruni optimizasyonlar, yol yapı ve metanetli derunerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak yakın ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her gün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek sundurmak icabında anahtar sözcük boşlukştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site deruni ve dışı konularını daha detaylı ve madun mirlıklar halinde inceleyerek, ne uygun bir SEO çkızılışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Site deruni SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel deruneriklerimiz, münezzeh ve hızlı şifre konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu boşluk suret ve belli mirlı kontrol motoru etiketleridir. Site deruni optimizasyonunda baş gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız derunin kötüda site deruni SEO konularını madun mirlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız hatlar ne derece kaliteli ve katıksız olursa, o derece koca deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metanetli deruneriklerimiz derece önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Metin içeriğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gidişat hasetmüzde çok değişlemti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik yegâne başına kifayetli olmadı. Daha çok kaliteli ve katıksız derunerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Pekâlâ metanetli deruneriklerinin bu derece önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan derunerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşırı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biraşırı ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Antraktştırması
Amaç kitlenizin sorularına cevap veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biraşırı boşlukç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidişat, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Kelime Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Bazı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak kifayetli değildir. Bunun en kıvrak aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişlemtirebilirsiniz.

4- Saksılık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas mirlık kadar madun mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast mirlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere rahat ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Saksılıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi derunin ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Saksılıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve madun mirlıklarımızda kesinlikle gaye anahtar sözcük ile mirlamamız botlara derunerik için uygun bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı dışa vurum edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas mirlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazı kaynakta yekten çokça H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka mirlık etiketlerinden daha majör olduğu derunin bir sayfanın cins esas mirlığının anlaşılması konusunda problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sermaye mirlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu madun mirlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve başka madun mirlıklar ise gene yakın bir hiyerarşide edinmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site şiddetı ve Ak Kod Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite puanınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve fuzuli bir şifre konstrüksiyonsı adına münezzeh ve rahat taranabilir bir şifre konstrüksiyonsı ile içinlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Konu şiddetı Nedir, Kesinlikle Pozitifrılır
Konu hükümı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene derece geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren gün ile de ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site şiddetı Sebep Önemli?
Öncelikle site hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha çokça gün takmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O gün elden temelı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce takdimci cihetında Gzip tasarrufı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu işlemlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, az buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde gitmek adına, 2 veya daha uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site derunin bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kadar biraşırı dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mürtefi trafiğe bentlı az bant kocaliği, hatalı database sorguları, az genel ağ kontaksına malik takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayıcınız ile konsepterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki içinlığı ise derunerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hükümımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı boşlukştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Karşıt halde kâr beklerken ziyan müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı yakın indirdiğinde, muktezi alanlarda iz meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını önemli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuygun yüzıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz tasarımlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek sundurmak icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna göre kötüdaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en majör içeriğin tezahür süresini dışa vurum etmektedir. Büyük derunerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Doğrusu sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun derunin ilk ekran başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde fuzuli ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek sundurmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan cevap süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas derece geçen süre içinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin yakın boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik değerlerine malik sıfır görseller, konu yüklenene derece geçen süre içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği derunin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı ortada, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site deruni SEO’nun yol konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uygun kazançlanmasını ve kontrol neticelerinda yakın indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mirlıca parametreler; konu mirlıkları ve açıklamaları, dil etiketleri, yakın konu adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Haklı konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir bindi almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına vadi heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duygulu ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en majör hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en majör nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çkızılışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları belirleme geçirmek üzere, üst düzem performans göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, art dönüşü yüküm yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir özge değişlemle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google yakın orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok daha duygulu davranılması gereken sermaye olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler derunin ateş yeryüzü etmektedir.

Natürel Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok yalın kat. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir mirkalarına referans sundurmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en majör ve eleştiri hata burada mirlıyor. SEO ile ait zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, koyu ve kalitesiz çav sitelerinden kızılınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu soluk katıksız yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan kontaklar adına, kaliteli ve gündeş derunerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağlamladığı yararların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış arkaışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkızılıştık. Bağımlı ki ne derece derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü konstrüksiyonsı olması sebebiyle, projeye özel çkızılışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, yakın bir çkızılışma çekimı oluşturarak, işlemlemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, yakın ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi şık çkızılışmayı sağlamlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size şık stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir