Seo Eğitimi Özellikleri

SEO Nedir, Katıksız SEO Çdüzenışması Kesinlikle Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta edinmek üzere bütün arama motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çdüzenışması Kesinlikle Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu midein SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her zaman nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site midei optimizasyonlar, uran yapı ve sağlam mideerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her zaman sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak icabında anahtar sözcük araştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site midei ve dışı konularını henüz detaylı ve madun başlangıçlıklar halinde inceleyerek, ne kazançlı bir SEO çdüzenışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Bünyelır?
Kent midei SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel mideeriklerimiz, sili ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu ara cebin ve belli başlangıçlı arama motoru etiketleridir. Kent midei optimizasyonunda baz amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız midein bayağıda site midei SEO konularını madun başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara sağlık veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, imla hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız hatlar ne kadar nitelikli ve natürel olursa, o kadar erkek mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam mideeriklerimiz kadar örutubet oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Bünyelır?
Sağlam hapishaneğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu konum hasetmüzde çok bileğkonuti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik nazar boncuğu başına yeterli olmadı. çıktı nitelikli ve natürel mideerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size malumat verdik. Peki sağlam mideeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan mideerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşırı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz biraşırı görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Açıklıkştırması
Nişane kitlenizin sorularına karşılık veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz biraşırı araç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu konum, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar düşüncesizdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Söz Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Kimisi kaynakta %5 sözcük yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en tatlıca yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğkonutirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlangıçlık üzere madun başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast başlangıçlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere rahat ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Saksılıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Söz ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi midein ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içinde geçerlidir. Saksılıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun başlangıçlıklarımızda mutlaka nişangâh anahtar sözcük ile başlangıçlamamız botlara mideerik için kazançlı bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı deyiş edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlangıçlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta ansızın bir küme H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı başlangıçlık etiketlerinden henüz koca evetğu midein bir sayfanın cins ana başlangıçlığının anlaşılması konusunda dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sermaye başlangıçlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana mevzuyu madun başlangıçlıklar ile deyiş edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun başlangıçlıklar ise yine sahih bir hiyerarşide edinmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve Necip Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite puanınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve mevsimli mevsimsiz bir harf strüktürsı namına sili ve rahat taranabilir bir harf strüktürsı ile huzurlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Konu Momentumı Nedir, Kesinlikle Fazlalıkrılır
Konu süratı, hapishaneğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar sabık süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren zaman ile bile ölçülebilmektedir. Konu süratını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Kent Momentumı Neden Önemli?
Öncelikle site süratının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz bir küme zaman kaydetmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O zaman yalnız bazı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce sunucu doğrultuında Gzip yararlanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu konulemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde yaratmak namına, 2 veya henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde strüktürlabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site midein bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları üzere biraşırı dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Dundaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; faziletli trafiğe rabıtlı düşüt izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, düşüt internet irtibatsına sahip sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayıcınız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise mideerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, dayalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife süratımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık araştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Kontra halde yarar beklerken muhatara rüyet durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, muktezi alanlarda belde kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını tehlikeli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçkazançlı yönıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler adım adım sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta cins amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna bakarak bayağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk methali sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en koca hapishaneğin tekevvün süresini deyiş etmektedir. Yüce mideerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Yani sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun midein ilk görüntülük methalinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşana kadar sabık müddet içinde, sayfada mevcut bileşenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine sahip sıfır görseller, sahife yüklenene kadar sabık müddet içinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği midein ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent midei SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından kazançlı rüşvetlanmasını ve arama neticelerinda sahih indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlangıçlıca parametreler; sahife başlangıçlıkları ve izahatı, lisan etiketleri, sahih sahife adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Harbi strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına usul harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi rastlaşmak isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli santimantal ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en koca hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en koca nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çdüzenışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzem performans göstermektedir. Negatif tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, gelişememiş dyamaçüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çdüzenışmalara, bir değişik bileğkonule “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok henüz santimantal davranılması gereken sermaye olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler midein korku bildirme etmektedir.

Katıksız Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir mideerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir başlangıçkalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en koca ve nazik günah burada başlangıçlıyor. SEO ile dayalı zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, iri ve kalitesiz haber sitelerinden düzenınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu stil natürel yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan irtibatlar namına, nitelikli ve gündeş mideerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağlamladığı faydaların başında; marka bilinirliği, itibar ve satış artışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çdüzenıştık. Tabi ki ne kadar etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has strüktürsı olması yüz, projeye özel çdüzenışma strüktürlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çdüzenışma maksatı oluşturarak, konulemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, sahih ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi munis çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size munis stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir