Seo Eğitimi Nelerdir

SEO Nedir, Saf SEO Çtuzakışması Ne Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli mirlı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle bulunmak üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çtuzakışması Ne Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her zaman kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir deruni optimizasyonlar, fen yapı ve tekst derunerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çtuzakışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her zaman başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek gerekirse anahtar lügat antraktştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir deruni ve dışı konularını henüz detaylı ve alt mirlıklar halinde inceleyerek, nite yararlı bir SEO çtuzakışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Gestaltlır?
Kent deruni SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel deruneriklerimiz, ak pak ve hızlı harf mimarisı, kullanıcı dostu antrakt surat ve belirli mirlı taharri motoru etiketleridir. Kent deruni optimizasyonunda bel kemiği amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız derunin horda şehir deruni SEO konularını alt mirlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun birlikte, doldurma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız makaslamaklar ne kadar kaliteli ve katıksız olursa, o kadar zat deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst deruneriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Ne Gestaltlır?
Dayanıklı gönülğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu kondisyon hasetmüzde çok değişçilikti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik hiç başına yerinde olmadı. Daha çok kaliteli ve katıksız derunerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Evet tekst deruneriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Ne derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan derunerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biriyi blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biriyi görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Aralıkştırması
Erek kitlenizin sorularına cevap veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biriyi antraktç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Sözcük Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kondisyon, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akıllıdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Sözcük Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yasak. Kimi kaynakta %5 lügat yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak yerinde değildir. Bunun en hayırlı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişçiliktirebilirsiniz.

4- çıbanlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas mirlık kadar alt mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı alt mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt mirlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere palas ulaşılabilmesi adına gönülğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. çıbanlıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi derunin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içre geçerlidir. çıbanlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve alt mirlıklarımızda kesinlikle amaç anahtar lügat ile mirlamamız botlara derunerik karşı yararlı bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı anlatım edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas mirlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta ansızın bir tomar H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı mirlık etiketlerinden henüz yetişkin evetğu derunin bir sayfanın üs esas mirlığının anlaşılması konusunda dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt laf mirlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu alt mirlıklar ile anlatım edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt mirlıklar ise tekrar doğruca bir hiyerarşide bulunmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hızı ve Hijyenik Kod Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve yararsız bir harf mimarisı namına ak pak ve palas taranabilir bir harf mimarisı ile zıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sayfa Hızı Nedir, Ne Zaitrılır
Sayfa hükümı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene kadar sabık süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren zaman ile de ölçülebilmektedir. Sayfa hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Hızı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz bir tomar zaman giyinmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O zaman yalnız bazı hatırlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce anonsör doğrultuında Gzip kullanımı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biriyi dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu işçiliklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde uygulamak namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde mimarilabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir derunin bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kadar biriyi dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Dundaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biriyi faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; ali trafiğe bağlamlı düşük bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, düşük internet irtibatsına mevla anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile reyerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise derunerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, dayalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı antraktştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarlı halde fayda beklerken zarar rüyet durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt aksamındaki resimleri yararsız yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, lazım alanlarda mekân saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını gerçek oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyararlı yönıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz layihamlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara ögönen veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında üs amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna bakarak hordaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mefret Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girizgâhi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin gönülğin oluş süresini anlatım etmektedir. Mefret derunerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. şu demek oluyor ki sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük girizgâhinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan yanıt süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar sabık müddet içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik değerlerine mevla olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar sabık müddet içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği derunin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent deruni SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yararlı vergilanmasını ve taharri sonuçlarında doğruca indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mirlıca parametreler; sayfa mirlıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, doğruca sayfa adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir dayanak almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına sırat açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çtuzakışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey alıngan ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çtuzakışmasında en yetişkin hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en yetişkin nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çtuzakışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları tespit etmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, gelişememiş dyamaçüşü yüküm yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çtuzakışmalara, bir sair değişçilikle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok henüz alıngan davranılması gereken laf olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler derunin korku yer etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok cılız. İyi bir derunerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir mirkalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en yetişkin ve ciddi hata burada mirlıyor. SEO ile dayalı zevat, tüm çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, dolu ve kalitesiz salık sitelerinden tuzakınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu ezgi katıksız yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan irtibatlar namına, kaliteli ve güncel derunerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağlamladığı yararların başında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış artışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çtuzakıştık. Yayımcı ki ne kadar derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü mimarisı olması sebebiyle, projeye özel çtuzakışma mimarilması önemlidir. İyi bir mahir projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çtuzakışma planı oluşturarak, işçiliklemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, doğruca ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, lazım oranlı çtuzakışmayı sağlamlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size oranlı stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir