Seo Eğitimi Nedir

SEO Nedir, Doğal SEO Çdüzenışması Nasıl Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli başlı kurallar ile elverişli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta cereyan etmek üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çdüzenışması Nasıl Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu karınin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her dakika nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir karıni optimizasyonlar, uygulayım yapı ve tekst karınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dakika muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar lafız fasılaştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir karıni ve dışı konularını henüz detaylı ve ast başlıklar halinde inceleyerek, nasıl hayır bir SEO çdüzenışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Dokumalır?
Kent karıni SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel karıneriklerimiz, aydınlık ve hızlı şifre örgüsı, kullanıcı dostu fasıla çehre ve belirli başlı kontrol motoru etiketleridir. Kent karıni optimizasyonunda üs gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız karınin bayağıda şehir karıni SEO konularını ast başlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız hatlar ne denli nitelikli ve tabii olursa, o denli nefer karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst karıneriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl Dokumalır?
Sağlam yürekğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu hâl günümüzde çok değsorunti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik yek başına ehliyetli olmadı. Daha çok nitelikli ve tabii karınerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Peki tekst karıneriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nasıl karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan karınerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biriyi blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz biriyi ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Boşlukştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz biriyi fasılaç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâl, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli fikirlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Söz Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Kimisi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en iyi yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değsoruntirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl başlık gibi ast başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt başlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere kolaylıkla ulaşılabilmesi namına yürekğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Esaslıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Söz ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi karınin ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Esaslıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve ast başlıklarımızda mutlaka uğur anahtar lafız ile başlamamız botlara karınerik için hayır bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlıklarımızı ifade edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl başlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta takkadak ziyade H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı başlık etiketlerinden henüz yüce başüstüneğu karınin bir sayfanın gerçek asıl başlığının anlaşılması konusunda mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bap başlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl mevzuyu ast başlıklar ile ifade edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve gayrı ast başlıklar ise yeniden muhik bir hiyerarşide cereyan etmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve Ak Kod Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite puanınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir şifre örgüsı alegori aydınlık ve kolaylıkla taranabilir bir şifre örgüsı ile muhaliflaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sahife Momentumı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Sahife çabuklukı, yürekğin kullanıcı tarafından manzaralenene denli geçen süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden dakika ile de ölçülebilmektedir. Sahife çabuklukını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Momentumı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir çabuklukının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz ziyade dakika oturmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O dakika çabucak temelı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce takdimci yanında Gzip yararlanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biriyi dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu sorunlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde salgılamak alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Ziyade Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde örgülabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir karınin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi biriyi dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Zirdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen biriyi faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faik trafiğe rabıtlı bağan izole bant oylumluliği, hatalı database sorguları, bağan internet bağlanaksına iye takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayıcınız ile reyerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise karınerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabuklukımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk fasılaştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Kontra halde fayda beklerken hüsran görme durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, zaruri alanlarda bucak vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını ağırbaşlı oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayır cepheıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz layihamlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlanaklara ögönen veren projeler kadem kadem muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında gerçek amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran bayağıdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk methali sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce yürekğin tekevvün süresini ifade etmektedir. Oylumlu karınerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun karınin ilk ekran methalinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl denli geçen süre içerisinde, sayfada kâin üstelikşenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine iye olmayan görseller, konu yüklenene denli geçen süre içerisinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği karınin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent karıni SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından hayır vergilanmasını ve kontrol sonuçlarında muhik indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; konu başlıkları ve izahatı, zeban etiketleri, muhik konu bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Akıllıca örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir payanda almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına vadi heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi anlamak isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli duyarlı ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en yüce hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en yüce sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları saptama geçirmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, art dhuzurüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir özge değsorunle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması gereken bap olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler karınin muhatara en etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok niteliksiz. İyi bir karınerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir başkalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en yüce ve eleştiri kusur burada başlıyor. SEO ile alakadar eşhas, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kaba ve kalitesiz yüklem sitelerinden düzenınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu suret tabii yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlanaklar alegori, nitelikli ve aktüel karınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en elverişli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağlamladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış enseışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Yayımcı ki ne denli uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü örgüsı olması sebebiyle, projeye özel çdüzenışma örgülması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çdüzenışma tasarı oluşturarak, sorunlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, muhik ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri elverişli çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size elverişli stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir