Seo Eğitimi Nasıldır

SEO Nedir, Doğal SEO Çhileışması Nite Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe muhaliflığı, taharri motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli kafalı kurallar ile yönlü hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta çıkmak üzere bütün taharri motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çhileışması Nite Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu yürekin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her gün nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent yüreki optimizasyonlar, fen yapı ve metanetli yürekerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak gerçek ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek icabında anahtar lafız araştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent yüreki ve dışı mevzularını elan detaylı ve madun kafalıklar halinde inceleyerek, elbette bol bir SEO çhileışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Konstrüksiyonlır?
Site yüreki SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel yürekeriklerimiz, arı ve hızlı şifre kuruluşsı, kullanıcı dostu ara taraf ve belirli kafalı taharri motoru etiketleridir. Site yüreki optimizasyonunda asliye gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız yürekin süflida kent yüreki SEO mevzularını madun kafalıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama meselearetlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız makaslamaklar ne derece nitelikli ve saf olursa, o derece koca yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metanetli yürekeriklerimiz derece önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Konstrüksiyonlır?
Metanetli yürekğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu yer günümüzde çok değmeseleti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik biricik başına yeterli olmadı. çıktı nitelikli ve saf yürekerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size malumat verdik. Peki metanetli yürekeriklerinin bu derece önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nite yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan yürekerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birmebzul blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Aralıkştırması
Erek kitlenizin sorularına cevap veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birmebzul araç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu yer, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece akildır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Lafız Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak yeterli değildir. Bunun en balkı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmeseletirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kafalık kadar madun kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı madun kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt kafalıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere rahatlık ulaşılabilmesi hesabına yürekğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve madun kafalıklarımızda kesinlikle hedef anahtar lafız ile kafalamamız botlara yürekerik için bol bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına kafalıklarımızı ifade edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meselearetlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kafalığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak aşkın H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı kafalık etiketlerinden elan muhteşem evetğu yürekin bir sayfanın hamur anne kafalığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun mevzu kafalıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu madun kafalıklar ile ifade edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun kafalıklar ise gene gerçek bir hiyerarşide çıkmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site çabaı ve Harbi şifre Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite puanınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve lüzumsuz bir şifre kuruluşsı namına arı ve rahatlık taranabilir bir şifre kuruluşsı ile muhaliflaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Sayfa çabaı Nedir, Nite Zaitrılır
Sayfa yolı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene derece güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden gün ile de ölçülebilmektedir. Sayfa yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site çabaı Illet Önemli?
Öncelikle kent yolının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan aşkın gün nakletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O gün vakit kaybetmeden temelı çarpıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce takdimci yüzında Gzip kullanımı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu meselelemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu meselelemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde kurmak namına, 2 yahut elan uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Lüks Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde kuruluşlabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent yürekin bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kadar birmebzul dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; şiddetli trafiğe bağlı düşük bant makroliği, hatalı database sorguları, düşük internet angajmansına malik takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile telakkierek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe muhaliflığı ise yürekerik tevzi ağı mealına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, ilişkin dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu yolımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on araştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarı bozuk halde yarar beklerken hüsran görme durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı gerçek indirdiğinde, muktezi alanlarda ülke saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını sağlam oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçbol kanatıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz düşüncemlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç angajmanlara önem veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında hamur amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna gereğince süflidaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk methali sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem yürekğin oluş süresini ifade etmektedir. Kebir yürekerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Kısaca sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun yürekin ilk ekran methalinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde lüzumsuz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir angajmanya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne derece güzeşte süre içerisinde, sayfada mevcut bileşenlerin gerçek boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik değerlerine malik sıfır görseller, konu yüklenene derece güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değmeseletirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği yürekin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site yüreki SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla bol kazançlanmasını ve taharri neticelerinda gerçek indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kafalıca parametreler; konu kafalıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, gerçek konu adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Gerçek kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir dayanak almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks kayıplarına reçete açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi vermek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duyar ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en muhteşem hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en muhteşem sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çhileışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, anlayışsız dkatüşü zor yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çhileışmalara, bir değişik değmeselele “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google gerçek orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan duyar davranılması gereken mevzu olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler yürekin tehlike en etmektedir.

Doğal Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok niteliksiz. İyi bir yürekerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir kafakalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en muhteşem ve kritik yanlışlık burada kafalıyor. SEO ile ilişkin kişiler, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, sıkı ve kalitesiz haber sitelerinden hileınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu minval saf yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan angajmanlar namına, nitelikli ve şimdiki yürekerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en yönlü bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış geriışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne derece uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız kuruluşsı olması dolayısıyla, projeye özel çhileışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, gerçek bir çhileışma planı oluşturarak, meselelemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, gerçek ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi yönlü çhileışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yönlü stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir