Seo Eğitimi Nasıl Bir Yerdir

SEO Nedir, Katıksız SEO Çdüzenışması Nite Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli temellı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yürütmek üzere bütün arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çdüzenışması Nite Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her zaman kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir muhtevai optimizasyonlar, yol yapı ve tekst muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her zaman muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek döndürmek icabında anahtar lafız araştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir muhtevai ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir temellıklar halinde inceleyerek, nasıl düzgün bir SEO çdüzenışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Kuruluşlır?
Kent muhtevai SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel muhtevaeriklerimiz, nezih ve hızlı harf mimarisı, kullanıcı dostu ara yüzey ve belirli temellı arama motoru etiketleridir. Kent muhtevai optimizasyonunda kök amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız muhtevain aşağıda şehir muhtevai SEO mevzularını zir temellıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız makaslamaklar ne denli kaliteli ve natürel olursa, o denli kişi muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst muhtevaeriklerimiz denli ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nite Kuruluşlır?
Metin hapishaneğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hatır hasetmüzde çok bileğsorunti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik biricik başına kifayetli olmadı. Artık kaliteli ve natürel muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size fen verdik. Peki tekst muhtevaeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nite muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan muhtevaerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biraşkın blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz biraşkın görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Meyanştırması
Maksat kitlenizin sorularına karşılık veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz biraşkın araç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hatır, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli fikirlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Kelime Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en esaslı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğsoruntirebilirsiniz.

4- Saksılık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas temellık kadar zir temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı zir temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun temellıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere fariğ ulaşılabilmesi namına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Saksılıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları ortamında geçerlidir. Saksılıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve zir temellıklarımızda behemehâl maksat anahtar lafız ile temellamamız botlara muhtevaerik için düzgün bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına temellıklarımızı dışa vurum edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas temellığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın şu denli H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair temellık etiketlerinden henüz mehabetli olduğu muhtevain bir sayfanın hakikat esas temellığının anlaşılması dair problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sermaye temellıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu zir temellıklar ile dışa vurum edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve sair zir temellıklar ise yine esaslı bir hiyerarşide yürütmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabaı ve Ak pak Kod Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite benekınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve lüzumsuz bir harf mimarisı alegori nezih ve fariğ taranabilir bir harf mimarisı ile karşılaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Konu çabaı Nedir, Nite Zaitrılır
Konu momentumı, hapishaneğin kullanıcı tarafından görüntülenene denli güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden zaman ile bile ölçülebilmektedir. Konu momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent çabaı Ne Önemli?
Öncelikle şehir momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz şu denli zaman nakletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O zaman çabucak bazı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce anonsör tarafında Gzip yararlanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu sorunlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde tutmak alegori, 2 yahut henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Okkalı Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde mimarilabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir muhtevain bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kadar biraşkın dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Adidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüce trafiğe ilişkilı sakıt izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ birliksına malik anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile reyerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise muhtevaerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife momentumımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı araştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Hırçın halde yarar beklerken mazarrat rüyet durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, gerekli alanlarda yer kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını gerçek oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdüzgün huzurıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz layihamlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek döndürmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler kadem kadem muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında hakikat amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna bakarak aşağıdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli hapishaneğin tekevvün süresini dışa vurum etmektedir. Balaban muhtevaerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü ekran kayranıdır. Doğrusu sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra lüzumsuz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek döndürmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas denli güzeşte süre içinde, sayfada bulunan deşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene denli güzeşte süre içinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği muhtevain ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent muhtevai SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından düzgün alacaklanmasını ve arama neticelerinda esaslı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen temellıca parametreler; sahife temellıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, esaslı sahife bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir koltuk almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına uğur heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi çıkmak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duygun ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en mehabetli hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en mehabetli sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çdüzenışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Negatif tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, aptal dhuzurüşü baskı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çdüzenışmalara, bir farklı bileğsorunle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok henüz duygun davranılması müstelzim sermaye olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler muhtevain tehlike bildirme etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok macerasız. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir temelkalarına referans döndürmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en mehabetli ve kritik yanlışlık burada temellıyor. SEO ile alakalı eşhas, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, sıkışık ve kalitesiz salık sitelerinden düzenınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu janr natürel yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan birliklar alegori, kaliteli ve aktüel muhtevaerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişsonra en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, kredi ve satış enseışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çdüzenıştık. Bağımlı ki ne denli etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık mimarisı olması dolayısıyla, projeye özel çdüzenışma mimarilması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çdüzenışma tasavvurı oluşturarak, sorunlemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, esaslı ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli mütenasip çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mütenasip stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir