Seo Eğitimi Modelleri

SEO Nedir, Doğal SEO Çkızılışması Ne Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli esaslı kurallar ile muvafık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sürdürmek üzere bütün arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çkızılışması Ne Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu ciğerin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her devir nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site ciğeri optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metanetli ciğererikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devir başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek icabında anahtar lügat araştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site ciğeri ve dışı konularını elan detaylı ve ast esaslıklar halinde inceleyerek, ne güzel bir SEO çkızılışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Binalır?
Kent ciğeri SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel ciğereriklerimiz, necip ve hızlı şifre bünyesı, kullanıcı dostu ara cebin ve belli esaslı arama motoru etiketleridir. Kent ciğeri optimizasyonunda gerçek gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? üzere sorularınız ciğerin süflida site ciğeri SEO konularını ast esaslıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, doldurma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız makaslamaklar ne kadar nitelikli ve saf olursa, o kadar erkek ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metanetli ciğereriklerimiz kadar önem teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Ne Binalır?
Sağlam yürekğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu boyut günümüzde çok değteamülti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik biricik başına ehliyetli olmadı. Daha çok nitelikli ve saf ciğererik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size marifet verdik. Peki metanetli ciğereriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Ne ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan ciğererik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biröte blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz biröte görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Araştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz biröte araç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu boyut, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar fikirlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Kelime Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Ancak bu marifet tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en balkı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değteamültirebilirsiniz.

4- Mirlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel esaslık kabilinden ast esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı ast esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast esaslıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere huzurlu ulaşılabilmesi adına yürekğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. Mirlıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları zarfında geçerlidir. Mirlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve ast esaslıklarımızda kesinlikle uğur anahtar lügat ile esaslamamız botlara ciğererik hakkında güzel bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına esaslıklarımızı söyleyiş edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel esaslığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta birden lüks H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür esaslık etiketlerinden elan majör evetğu ciğerin bir sayfanın kök temel esaslığının anlaşılması dair sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bap esaslıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel mevzuyu ast esaslıklar ile söyleyiş edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve öbür ast esaslıklar ise gine rast bir hiyerarşide sürdürmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Kent Takatı ve Kılıklı Kod Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite noktaınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir şifre bünyesı namına necip ve huzurlu taranabilir bir şifre bünyesı ile zıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Ne Artırılır
Sahife ivintiı, yürekğin kullanıcı tarafından sahnelenene kadar güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren devir ile de ölçülebilmektedir. Sahife ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Takatı Münasebet Önemli?
Öncelikle site ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan lüks devir geçirmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O devir çabucak temelı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce anonsör yöreında Gzip kullanımı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu teamüllemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde gitmek namına, 2 yahut elan uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Bir tomar Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde bünyelabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site ciğerin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabilinden biröte dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; erdemli trafiğe sargılı düşüt izole bant rahatliği, hatalı database sorguları, düşüt internet temassına ehil anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayannız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise ciğererik tevzi ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı araştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Ters halde kâr beklerken zarar müşahede durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri boşuna yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, mukteza alanlarda iz düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını önemli oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçgüzel semtıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç temaslara önem veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında kök amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna nazaran süflidaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en majör yürekğin oluşma süresini söyleyiş etmektedir. Kocaman ciğererik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Doğrusu sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk görüntülük girişinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan karşılık süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel kadar güzeşte müddet içerisinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik değerlerine ehil olmayan görseller, sahife yüklenene kadar güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği ciğerin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent ciğeri SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel rüşvetlanmasını ve arama sonuçlarında rast indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen esaslıca parametreler; sahife esaslıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, rast sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Akıllıca bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına tarz açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi gezmek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çkızılışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok duyar ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en majör hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en majör sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çkızılışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları belirleme etmek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, anlayışsız dkatüşü zor yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir gayrı değteamülle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok elan duyar davranılması müstelzim bap olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler ciğerin tehlike sunu etmektedir.

Doğal Backlink Ne Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir esaskalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en majör ve nazik sakatlık burada esaslıyor. SEO ile alakadar zevat, bütün çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, şişman ve kalitesiz bilgi sitelerinden kızılınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu konsept saf yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan temaslar namına, nitelikli ve güncel ciğererikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en muvafık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı yararların başında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış arkaışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkızılıştık. Tabi ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık bünyesı olması hasebiyle, projeye özel çkızılışma bünyelması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, rast bir çkızılışma tasavvurı oluşturarak, teamüllemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, rast ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza muvafık çkızılışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size muvafık stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir