Seo Eğitimi Mediafordigital

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkızılışması Nasıl Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yapmak üzere bütün arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkızılışması Nasıl Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her ahit kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir deruni optimizasyonlar, beceri yapı ve dimdik derunerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak hak ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her ahit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek özgülemek icabında anahtar sözcük araştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir deruni ve dışı konularını henüz detaylı ve madun sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, elbette düzgün bir SEO çkızılışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Konstrüksiyonlır?
Kent deruni SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel deruneriklerimiz, ak ve hızlı harf gestaltsı, kullanıcı dostu ara sima ve belli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. Kent deruni optimizasyonunda gerçek gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız derunin horda şehir deruni SEO konularını madun sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız ovalar ne denli kaliteli ve saf olursa, o denli insan deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dimdik deruneriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nasıl Konstrüksiyonlır?
Metin yürekğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hatır günümüzde çok değdavranışti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik birlik başına kifayetli olmadı. Daha çok kaliteli ve saf derunerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size haber verdik. Peki dimdik deruneriklerinin bu denli önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nasıl derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan derunerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birsonsuz blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birsonsuz ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Fasılaştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz araç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hatır, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lafız Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak kifayetli değildir. Bunun en kalburüstü denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değdavranıştirebilirsiniz.

4- Mirlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel sarrafiyelık kabilinden madun sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı madun sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir sarrafiyelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere keyif ulaşılabilmesi hesabına yürekğinizi taksimmlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Mirlıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi derunin ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları içre geçerlidir. Mirlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve madun sarrafiyelıklarımızda behemehâl nişane anahtar sözcük ile sarrafiyelamamız botlara derunerik için düzgün bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı tabir edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel sarrafiyelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta çabucak çokça H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer sarrafiyelık etiketlerinden henüz balaban olduğu derunin bir sayfanın köken temel sarrafiyelığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun laf sarrafiyelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu madun sarrafiyelıklar ile tabir edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve diğer madun sarrafiyelıklar ise gine hak bir hiyerarşide yapmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hükümı ve şerif şifre Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite benekınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve zait bir harf gestaltsı adına ak ve keyif taranabilir bir harf gestaltsı ile hakkındalaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Konu Hükümı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Konu hükümı, yürekğin kullanıcı tarafından sahnelenene denli sabık süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden ahit ile de ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Hükümı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz çokça ahit tespit etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O ahit hemen bazı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce sunucu yerında Gzip yararlanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve zait bütün karakterler) Bu davranışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, az uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde uygulamak adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde gestaltlabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir derunin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden birsonsuz dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Süflidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; etkili trafiğe destelı az izole bant ferahliği, hatalı database sorguları, az internet bağlantısına malik sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile temaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise derunerik dağıtım ağı fehvaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz araştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Huysuz halde kâr beklerken dokunca rüyet durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri zait yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı hak indirdiğinde, lazım alanlarda dünya vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını gülmeyen oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdüzgün cenahıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz layihamlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek özgülemek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte köken amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban yürekğin tekevvün süresini tabir etmektedir. Cesim derunerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Doğrusu sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük methalinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek özgülemek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel denli sabık müddet içinde, sayfada kâin üstelikşenlerin hak boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik değerlerine malik olmayan görseller, sayfa yüklenene denli sabık müddet içinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği derunin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent deruni SEO’nun beceri konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından düzgün alacaklanmasını ve arama neticelerinda hak indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sayfa sarrafiyelıkları ve izahatı, zeban etiketleri, hak sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hak gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir destek almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına sistem harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çkızılışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok alıngan ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en balaban hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en balaban sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkızılışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları saptama kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, gelişememiş dkarşıüşü zorla yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çkızılışmalara, bir başka değdavranışle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google hak orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok henüz alıngan davranılması gereken laf olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler derunin tehlike sunu etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok mahdut. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir sarrafiyekalarına referans özgülemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en balaban ve kritik yanılma burada sarrafiyelıyor. SEO ile ait eşhas, bütün çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, derin ve kalitesiz salık sitelerinden kızılınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu biçim saf yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan bağlantılar adına, kaliteli ve aktüel derunerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde katkısızladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, kredi ve satış arkaışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkızılıştık. Bağımlı ki ne denli uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık gestaltsı olması dolayısıyla, projeye özel çkızılışma gestaltlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, hak bir çkızılışma tasarı oluşturarak, davranışlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, hak ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, lazım munis çkızılışmayı katkısızlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size munis stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir