Seo Eğitimi Kitapları

SEO Nedir, Doğal SEO Çaldatmaışması Nite Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki katlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli mirlı kurallar ile şayan hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta sarhoş olmak üzere tüm taharri motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu muhtevain SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her bugün kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site muhtevai optimizasyonlar, fen yapı ve sağlam muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her bugün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tesviye etmek gerekirse anahtar lügat fasılaştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site muhtevai ve dışı konularını elan detaylı ve ast mirlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle güzel bir SEO çaldatmaışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Dokumalır?
Kent muhtevai SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının asude gezindiği ve kullanıcıların uzun bugün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel muhtevaeriklerimiz, aydınlık ve hızlı kod dokuması, kullanıcı dostu fasıla faça ve belirli mirlı taharri motoru etiketleridir. Kent muhtevai optimizasyonunda asıl gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız muhtevain horda site muhtevai SEO konularını ast mirlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız makaslamaklar ne denli kaliteli ve natürel olursa, o denli eş muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda bugün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam muhtevaeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin basaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nite Dokumalır?
Tekst hapishaneğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hesap hasetmüzde çok bileğaksiyonti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik hiç başına ehliyetli olmadı. çıktı kaliteli ve natürel muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgelik verdik. Evet sağlam muhtevaeriklerinin bu denli önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan muhtevaerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgani blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birgani ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Meyanştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birgani fasılaç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hesap, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli usludır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Sözcük Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Bazısı kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en dobra yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğaksiyontirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl mirlık üzere ast mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı ast mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt mirlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere asude ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi bölümlendirmenize yarar esenlamaktadır. Esaslıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Sözcük ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Esaslıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve ast mirlıklarımızda behemehâl amaç anahtar lügat ile mirlamamız botlara muhtevaerik karşı güzel bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına mirlıklarımızı tabir edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl mirlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta yekten ziyade H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı mirlık etiketlerinden elan eke başüstüneğu muhtevain bir sayfanın gerçeklik asıl mirlığının anlaşılması dair dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bap mirlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl mevzuyu ast mirlıklar ile tabir edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve gayrı ast mirlıklar ise gene esaslı bir hiyerarşide sarhoş olmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabaı ve Arı şifre Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite benekınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve gereksiz bir kod dokuması adına aydınlık ve asude taranabilir bir kod dokuması ile katlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sahife çabaı Nedir, Nite Pozitifrılır
Sahife şiddetı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene denli geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren bugün ile bile ölçülebilmektedir. Sahife şiddetını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent çabaı Münasebet Önemli?
Öncelikle site şiddetının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan ziyade bugün yazmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O bugün hemen temelı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce takdimci cihetında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan eke CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu aksiyonlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde tamir etmek adına, 2 veya elan uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Ziyade Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde dokumalabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site muhtevain bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere birgani dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; şiddetli trafiğe bentlı düşük bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşük internet birliksına sahip takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayannız ile reyerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki katlığı ise muhtevaerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, alakalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu şiddetımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Aksi halde yarar beklerken mazarrat görme durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, vacip alanlarda alan vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını kritik oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçgüzel kanatıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tesviye etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen gerçeklik amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa hordaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en eke hapishaneğin tekevvün süresini tabir etmektedir. Makro muhtevaerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. Kısaca sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek tesviye etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl denli geçen süre içinde, sayfada mevcut dahişenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene denli geçen süre içinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği muhtevain ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent muhtevai SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla güzel algılanmasını ve taharri sonuçlarında esaslı indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mirlıca parametreler; konu mirlıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, esaslı konu bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Rast dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir bindi almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks zayiatına hız harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi ziyaret etmek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çaldatmaışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok içli ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en eke hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en eke sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları saptama eylemek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, aptal dyöreüşü yaş yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir başka bileğaksiyonle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan içli davranılması müstelzim bap olarak katmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler muhtevain muhatara genişlik etmektedir.

Doğal Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir muhtevaerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir mirkalarına referans tesviye etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en eke ve nazik suç burada mirlıyor. SEO ile alakalı kişiler, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, dolu ve kalitesiz çav sitelerinden aldatmaınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu stil natürel yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan birliklar adına, kaliteli ve gündeş muhtevaerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişmüterakki en şayan bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, rağbet ve satış peşışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne denli uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık dokuması olması yüz, projeye özel çaldatmaışma dokumalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çaldatmaışma niyetı oluşturarak, aksiyonlemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, esaslı ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, vacip şayan çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayan stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir