Seo Eğitimi Kısaca Özet

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkırmızıışması Kesinlikle Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki katlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli esaslı kurallar ile amelî hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin edinmek üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkırmızıışması Kesinlikle Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her vakit kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir sinei optimizasyonlar, yöntem yapı ve metanetli sineerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak dosdoğru ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tespit etmek gerekirse anahtar kelime aralıkştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir sinei ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun esaslıklar halinde inceleyerek, nasıl uygun bir SEO çkırmızıışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Mimarilır?
Site sinei SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel sineeriklerimiz, akman ve hızlı şifre strüktürsı, kullanıcı dostu aralık sima ve belirli esaslı taharri motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda baş gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız sinein zirda şehir sinei SEO mevzularını madun esaslıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız alfabelar ne denli kaliteli ve saf olursa, o denli nefer sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli sineeriklerimiz denli önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Mimarilır?
Sağlam gönülğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu tavır günümüzde çok bileğdavranışti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik uslu başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve saf sineerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size veri verdik. Peki metanetli sineeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan sineerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birokkalı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birokkalı ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Meyanştırması
Maksat kitlenizin sorularına karşılık veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birokkalı aralıkç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu tavır, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli usludır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Kelime Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 kelime yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu veri tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en ömre bedel kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğdavranıştirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl esaslık üzere madun esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı madun esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun esaslıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere kolaylıkla ulaşılabilmesi namına gönülğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Temellıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi sinein ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları süresince geçerlidir. Temellıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve madun esaslıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar kelime ile esaslamamız botlara sineerik karşı uygun bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına esaslıklarımızı deyiş edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl esaslığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta yekten okkalı H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair esaslık etiketlerinden henüz majör olduğu sinein bir sayfanın kök asıl esaslığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun süje esaslıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu madun esaslıklar ile deyiş edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve vesair madun esaslıklar ise yeniden dosdoğru bir hiyerarşide edinmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Hızı ve Masum Kod Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve nahak bir şifre strüktürsı alegori akman ve kolaylıkla taranabilir bir şifre strüktürsı ile katlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sayfa Hızı Nedir, Kesinlikle Artırılır
Sayfa şiddetı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene denli geçen süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden vakit ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa şiddetını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Hızı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir şiddetının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz okkalı vakit kaydetmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O vakit hoppadak bazı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce takdimci yakaında Gzip yararlanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu davranışlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde tamir etmek alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Bir küme Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde strüktürlabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir sinein bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları üzere birokkalı dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yeniden ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faik trafiğe bandajlı düşük izole bant vâsiliği, hatalı database sorguları, düşük internet irtibatsına iye takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayıcınız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki katlığı ise sineerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu şiddetımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı aralıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken ziyan görme durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri nahak yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı dosdoğru indirdiğinde, lazım alanlarda iz alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını sağlam oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuygun yanıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz layihamlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tespit etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında kök amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna nazaran zirdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en majör gönülğin tekevvün süresini deyiş etmektedir. Yüce sineerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun sinein ilk görüntülük duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tespit etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan yanıt süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl denli geçen süre içinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin dosdoğru boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik bileğerlerine iye olmayan görseller, konu yüklenene denli geçen süre içinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği sinein ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun yöntem konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uygun algılanmasını ve taharri neticelerinda dosdoğru indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen esaslıca parametreler; konu esaslıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, dosdoğru konu bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Haklı strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir koltuk almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks zayiatına suret açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi bakmak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çkırmızıışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duygun ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en majör hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en majör sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkırmızıışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları sabitleme buyurmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Aksi tespitlere verilen artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, art dcivarüşü kuvvet yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir özge bileğdavranışle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google dosdoğru orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz duygun davranılması müstelzim süje olarak katmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler sinein korku sunma etmektedir.

Katıksız Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok cılız. İyi bir sineerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir esaskalarına referans tespit etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en majör ve nazik suç burada esaslıyor. SEO ile müteallik zevat, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, derin ve kalitesiz sava sitelerinden kırmızıınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu yol saf yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan irtibatlar alegori, kaliteli ve güncel sineerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişsonra en amelî bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış enseışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkırmızııştık. Yayımcı ki ne denli derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü strüktürsı olması nedeniyle, projeye özel çkırmızıışma strüktürlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, dosdoğru bir çkırmızıışma tasarı oluşturarak, davranışlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, dosdoğru ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, lazım amelî çkırmızıışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size amelî stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir