Seo Eğitimi Kaynakça

SEO Nedir, Saf SEO Çhileışması Nite Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe zıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli saksılı kurallar ile yarar hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta geçmek üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Nite Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu karınin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her dem birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site karıni optimizasyonlar, yöntem yapı ve sağlam karınerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak hak ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek gerekirse anahtar lafız mesafeştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site karıni ve dışı konularını daha detaylı ve ast saksılıklar halinde inceleyerek, elbette yararlı bir SEO çhileışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Mimarilır?
Site karıni SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel karıneriklerimiz, masum ve hızlı kod gestaltsı, kullanıcı dostu mesafe vecih ve belirli saksılı kontrol motoru etiketleridir. Site karıni optimizasyonunda baş amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız karınin dunda site karıni SEO konularını ast saksılıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, imla hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız yazgılar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar nüfus karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam karıneriklerimiz kadar ögönen teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Mimarilır?
Metanetli hapishaneğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu keyfiyet günümüzde çok bileğmeslekti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik yegâne başına yerinde olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve tabii karınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Peki sağlam karıneriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nite karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan karınerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birfena blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birfena görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Fasılaştırması
Uğur kitlenizin sorularına yanıt veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birfena mesafeç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu keyfiyet, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lafız Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yasak. Bazısı kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en iyi muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeslektirebilirsiniz.

4- çıbanlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel saksılık üzere ast saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı ast saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir saksılıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere refahlı ulaşılabilmesi namına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. çıbanlıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. çıbanlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve ast saksılıklarımızda mutlaka nişane anahtar lafız ile saksılamamız botlara karınerik hakkında yararlı bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına saksılıklarımızı rapor edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel saksılığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta birden çokça H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki saksılık etiketlerinden daha heybetli başüstüneğu karınin bir sayfanın temel temel saksılığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast iş saksılıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu ast saksılıklar ile rapor edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve öteki ast saksılıklar ise gene hak bir hiyerarşide geçmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site şiddetı ve Masumca şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite puanınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod gestaltsı alegori masum ve refahlı taranabilir bir kod gestaltsı ile zıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Konu şiddetı Nedir, Nite Artırılır
Konu yolı, hapishaneğin kullanıcı tarafından sahnelenene kadar geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden dem ile bile ölçülebilmektedir. Konu yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site şiddetı Illet Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha çokça dem görmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O dem elden temelı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce anonsör semtında Gzip kullanımı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birfena dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu mesleklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde gerçekleştirmek alegori, 2 veya daha uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Ziyade Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site karınin bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları üzere birfena dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yeniden görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birfena faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüce trafiğe bağlı düşük bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşük internet ilişkisına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayıcınız ile temaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe zıtlığı ise karınerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, alakalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu yolımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on mesafeştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Olumsuz halde fayda beklerken mazarrat müşahede durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini muhafaza etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hak indirdiğinde, gerekli alanlarda mevki saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını önemli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyararlı huzurıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara ögönen veren projeler kadem kadem muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen temel amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna göre dundaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girizgâhi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli hapishaneğin oluşma süresini rapor etmektedir. Oylumlu karınerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük girizgâhinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel kadar geçen süre içinde, sayfada kâin dahişenlerin hak boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine mevla olmayan görseller, konu yüklenene kadar geçen süre içinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği karınin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site karıni SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yararlı algılanmasını ve kontrol neticelerinda hak indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen saksılıca parametreler; konu saksılıkları ve meşruhatı, zeban etiketleri, hak konu adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Essah gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir dayanak almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına minval heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duygun ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en heybetli hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en heybetli sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çhileışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, art dhuzurüşü güçlük yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çhileışmalara, bir sair bileğmeslekle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google hak orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha duygun davranılması gereken iş olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler karınin tehlike en etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir saksıkalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en heybetli ve nazik teltik burada saksılıyor. SEO ile alakalı eşhas, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kalın ve kalitesiz sava sitelerinden hileınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu üslup tabii yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan ilişkilar alegori, birinci sınıf ve aktüel karınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişgelecek en yarar bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle esenladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, kadir ve satış enseışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Bağımlı ki ne kadar uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf gestaltsı olması sebebiyle, projeye özel çhileışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, hak bir çhileışma maksatı oluşturarak, mesleklemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, hak ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli yarar çhileışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yarar stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir