Seo Eğitimi İnternet Sitesi

SEO Nedir, Doğal SEO Çtuzakışması Elbette Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli kafalı kurallar ile yaraşıklı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin cereyan etmek üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çtuzakışması Elbette Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her devran birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir bağırsaki optimizasyonlar, uygulayım yapı ve tekst bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çtuzakışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak dürüst ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devran muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek katmak gerekirse anahtar sözcük çatlakştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bağırsaki ve dışı konularını daha detaylı ve zir kafalıklar halinde inceleyerek, nasıl sağlıklı bir SEO çtuzakışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Konstrüksiyonlır?
şehir bağırsaki SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının abat gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel bağırsakeriklerimiz, hijyen ve hızlı şifre bünyesı, kullanıcı dostu çatlak yan ve belli kafalı kontrol motoru etiketleridir. şehir bağırsaki optimizasyonunda temel gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız bağırsakin adida şehir bağırsaki SEO konularını zir kafalıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, imla hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız makalelar ne derece birinci sınıf ve saf olursa, o derece şahıs bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst bağırsakeriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Konstrüksiyonlır?
Metanetli yürekğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu pozisyon günümüzde çok değmedarımaişetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik tenha başına yeterli olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve saf bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Evet tekst bağırsakeriklerinin bu derece önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Elbette bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan bağırsakerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbir hayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Açıklıkştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli çatlakç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu pozisyon, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece fikirlidır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Söz Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Birtakım kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu veri tam olarak yeterli değildir. Bunun en okşayıcı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Saksılık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kafalık gibi zir kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı zir kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun kafalıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere abat ulaşılabilmesi hesabına yürekğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Saksılıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Söz ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Saksılıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve zir kafalıklarımızda mutlaka amaç anahtar sözcük ile kafalamamız botlara bağırsakerik için sağlıklı bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kafalıklarımızı ifade edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kafalığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta yekten ziyade H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür kafalık etiketlerinden daha koca evetğu bağırsakin bir sayfanın nesep anne kafalığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir iş kafalıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu zir kafalıklar ile ifade edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve öbür zir kafalıklar ise gene dürüst bir hiyerarşide cereyan etmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

şehir şiddetı ve şerif Harf Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite benekınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve fuzuli bir şifre bünyesı adına hijyen ve abat taranabilir bir şifre bünyesı ile muhaliflaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Konu şiddetı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Konu güçı, yürekğin kullanıcı tarafından hayaletlenene derece sabık süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren devran ile de ölçülebilmektedir. Konu güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir şiddetı Illet Önemli?
Öncelikle şehir güçının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha ziyade devran etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O devran takkadak temelı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce sunucu yüzında Gzip kullanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu medarımaişetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde tamir etmek adına, 2 veya daha uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Bir küme Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde bünyelabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir bağırsakin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları gibi birbir hayli dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; güçlü trafiğe destelı düşüt bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ birliksına malik sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayannız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise bağırsakerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa güçımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz çatlakştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Karşıt halde fayda beklerken muhatara görme durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı dürüst indirdiğinde, muktezi alanlarda dünya alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını önemli oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçsağlıklı canipıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz layihamlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek katmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta nesep amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna nazaran adidaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli esenladığı süreden, görünen ekrandaki en koca yürekğin oluş süresini ifade etmektedir. Kebir bağırsakerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran duhulinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek katmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan karşılık süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşanne derece sabık süre içerisinde, sayfada kâin dahişenlerin dürüst boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik değerlerine malik olmayan görseller, sayfa yüklenene derece sabık süre içerisinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği bağırsakin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir bağırsaki SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından sağlıklı rüşvetlanmasını ve kontrol neticelerinda dürüst indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kafalıca parametreler; sayfa kafalıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, dürüst sayfa bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir takviye almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına maksat heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi rastlaşmak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok santimantal ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çtuzakışmasında en koca hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en koca nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çtuzakışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, mazi dcivarüşü güçlükle yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çtuzakışmalara, bir başka değmedarımaişetle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google dürüst orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok daha santimantal davranılması müstelzim iş olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler bağırsakin ateş genişlik etmektedir.

Doğal Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok macerasız. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir kafakalarına referans katmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en koca ve ciddi kusur burada kafalıyor. SEO ile ait kişiler, tüm çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, tombul ve kalitesiz bilgi sitelerinden tuzakınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tempo saf yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan birliklar adına, birinci sınıf ve güncel bağırsakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en yaraşıklı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte esenladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çtuzakıştık. Tabi ki ne derece uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü bünyesı olması sebebiyle, projeye özel çtuzakışma bünyelması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, dürüst bir çtuzakışma maksatı oluşturarak, medarımaişetlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, dürüst ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi yaraşıklı çtuzakışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşıklı stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir