Seo Eğitimi İncelemeleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Nasıl Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe önlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli mirlı kurallar ile akla yatkın hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sürdürmek üzere bütün taharri motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu dâhilin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her dönem kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site dâhili optimizasyonlar, uran yapı ve dayanıklı dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dönem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek harcamak gerekirse anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site dâhili ve dışı mevzularını elan detaylı ve zir mirlıklar halinde inceleyerek, nite yararlı bir SEO çallıkışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Kuruluşlır?
şehir dâhili SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel dâhileriklerimiz, nezih ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu mesafe sebebiyle ve belirli mirlı taharri motoru etiketleridir. şehir dâhili optimizasyonunda taban amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız dâhilin kötüda site dâhili SEO mevzularını zir mirlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama hizmetaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız ovalar ne derece kaliteli ve saf olursa, o derece şahıs dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı dâhileriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl Kuruluşlır?
Sağlam hapishaneğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu durum günümüzde çok değhizmetti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik biricik başına yeterli olmadı. Daha çok kaliteli ve saf dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size olgun verdik. Peki dayanıklı dâhileriklerinin bu derece önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nasıl dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan dâhilerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birgeniş görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Antraktştırması
Erek kitlenizin sorularına cevap veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birgeniş mesafeç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu durum, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lügat Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Birtakım kaynakta %5 kelime geneı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak yeterli değildir. Bunun en tatlıca aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok zait gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değhizmettirebilirsiniz.

4- Esaslık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas mirlık kabilinden zir mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı zir mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir mirlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere geniş ulaşılabilmesi hesabına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Esaslıklarımızda ilgi edilmesi gereken konular;

Anahtar Lügat ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içinde geçerlidir. Esaslıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve zir mirlıklarımızda kesinlikle garaz anahtar kelime ile mirlamamız botlara dâhilerik için yararlı bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı rapor edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile hizmetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas mirlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta birden zait H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka mirlık etiketlerinden elan kebir olduğu dâhilin bir sayfanın soy esas mirlığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir konu mirlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu zir mirlıklar ile rapor edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve başka zir mirlıklar ise yeniden essah bir hiyerarşide sürdürmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir şiddetı ve Akman şifre Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite noktaınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve nahak bir kod binası namına nezih ve geniş taranabilir bir kod binası ile önlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sayfa şiddetı Nedir, Nasıl Artırılır
Sayfa gayretı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene derece geçen süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dönem ile de ölçülebilmektedir. Sayfa gayretını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

şehir şiddetı Niçin Önemli?
Öncelikle site gayretının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan zait dönem savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O dönem yalnız bazı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce takdimci kanatında Gzip yararlanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan kebir CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu hizmetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu hizmetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde sahip olmak namına, 2 yahut elan uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Bir küme Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir site dâhilin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden birgeniş dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüce trafiğe ilgilı düşüt izole bant genişliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ irtibatsına iye takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayannız ile inançerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe önlığı ise dâhilerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, müntesip dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa gayretımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken ziyan görme durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri nahak yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, mukteza alanlarda yer vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını güvenilir oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyararlı cepheıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek harcamak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında soy amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna nazaran kötüdaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk methali sağladığı süreden, görünen ekrandaki en kebir hapishaneğin oluşma süresini rapor etmektedir. Balaban dâhilerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Doğrusu sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun dâhilin ilk görüntülük methalinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek harcamak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas derece geçen müddet içinde, sayfada mevcut dahişenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik değerlerine iye olmayan görseller, sayfa yüklenene derece geçen müddet içinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değhizmettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği dâhilin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir dâhili SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yararlı algılanmasını ve taharri sonuçlarında essah indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mirlıca parametreler; sayfa mirlıkları ve izahatı, zeban etiketleri, essah sayfa bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Mevsuk binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir destek almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks zayiatına sırat harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi değerlendirmek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli hassas ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en kebir hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en kebir nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları saptama etmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Menfi tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, art dilküşü zorla yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir farklı değhizmetle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan hassas davranılması gereken konu olarak önmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler dâhilin tehlike sunma etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok görgüsüz. İyi bir dâhilerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir mirkalarına referans harcamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en kebir ve eleştiri sakatlık burada mirlıyor. SEO ile müntesip zevat, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, tombul ve kalitesiz haber sitelerinden allıkınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu biçim saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan irtibatlar namına, kaliteli ve aktüel dâhilerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en akla yatkın bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, itibar ve satış arkaışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne derece uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız binası olması hasebiyle, projeye özel çallıkışma binalması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çallıkışma planı oluşturarak, hizmetlemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, essah ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza akla yatkın çallıkışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size akla yatkın stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir