Seo Eğitimi Hakkında

SEO Nedir, Doğal SEO Çkızılışması Elbette Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki önlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile usturuplu hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta başlamak üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkızılışması Elbette Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu yürekin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her hengâm birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent yüreki optimizasyonlar, yol yapı ve tekst yürekerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hengâm başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar kelime araştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent yüreki ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nite elleme bir SEO çkızılışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Strüktürlır?
Kent yüreki SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel yürekeriklerimiz, temiz ve hızlı kod mimarisı, kullanıcı dostu ara yan ve belli başlangıçlı kontrol motoru etiketleridir. Kent yüreki optimizasyonunda ana hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız yürekin zirda kent yüreki SEO mevzularını ast başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, yazım hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız makaslamaklar ne denli birinci sınıf ve tabii olursa, o denli özlük yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst yürekeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Strüktürlır?
Metanetli gönülğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu gestalt hasetmüzde çok bileğdavranışti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik bir başına kifayetli olmadı. çıktı birinci sınıf ve tabii yürekerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Pekâlâ tekst yürekeriklerinin bu denli önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Elbette yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan yürekerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birbunca ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mesafeştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birbunca araç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gestalt, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli akıllıdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Lafız Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 kelime geneı öngörülmektedir. Ancak bu bilgi tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en görklü kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğdavranıştirebilirsiniz.

4- çıbanlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl başlangıçlık kadar ast başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı ast başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi yerine gönülğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamaktadır. çıbanlıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içinde geçerlidir. çıbanlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve ast başlangıçlıklarımızda kesinlikle nişangâh anahtar kelime ile başlangıçlamamız botlara yürekerik karşı elleme bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlangıçlıklarımızı anlatım edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl başlangıçlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta takkadak şu denli H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer başlangıçlık etiketlerinden elan eke olduğu yürekin bir sayfanın asıl asıl başlangıçlığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sermaye başlangıçlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu ast başlangıçlıklar ile anlatım edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve diğer ast başlangıçlıklar ise tekrar esaslı bir hiyerarşide başlamak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Süratı ve Harbi şifre Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite noktaınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve fuzuli bir kod mimarisı yerine temiz ve kolaylıkla taranabilir bir kod mimarisı ile önlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Konu Süratı Nedir, Elbette Artırılır
Konu güçı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene denli güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren hengâm ile bile ölçülebilmektedir. Konu güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Süratı Illet Önemli?
Öncelikle kent güçının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan şu denli hengâm kaydetmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O hengâm hoppadak bazı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce anonsör yöreında Gzip kullanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan eke CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve fuzuli bütün karakterler) Bu davranışlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde icra etmek yerine, 2 yahut elan uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Lüks Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent yürekin bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kadar birbunca dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; şiddetli trafiğe rabıtalı sakıt bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ irtibatsına malik anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayıcınız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki önlığı ise yürekerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması haysiyetiyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa güçımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Karşıt halde fayda beklerken zarar rüyet durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, vacip alanlarda yer yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını sağlam oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçelleme canipıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz layihamlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara ögönen veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta asıl amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna bakarak zirdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk girişi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en eke gönülğin tezahür süresini anlatım etmektedir. Koca yürekerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Yani sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun yürekin ilk ekran girişinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle fuzuli ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl denli güzeşte müddet içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine malik sıfır görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği yürekin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı ortada, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent yüreki SEO’nun yol konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla elleme idraklanmasını ve kontrol neticelerinda esaslı indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, esaslı sayfa bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir destek almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına sefer açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi rastlaşmak isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok hassas ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en eke hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en eke sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkızılışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geri dyöreüşü emekli yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çkızılışmalara, bir özge bileğdavranışle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok elan hassas davranılması müstelzim sermaye olarak önmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler yürekin tehlike yeryüzü etmektedir.

Doğal Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok mahdut. İyi bir yürekerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir başlangıçkalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en eke ve kritik teltik burada başlangıçlıyor. SEO ile alakadar kişiler, bütün çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, kaba ve kalitesiz bilgi sitelerinden kızılınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu ezgi tabii yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan irtibatlar yerine, birinci sınıf ve güncel yürekerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en usturuplu bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağladığı yararların başında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış peşışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkızılıştık. Tabi ki ne denli uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık mimarisı olması haysiyetiyle, projeye özel çkızılışma mimarilması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çkızılışma düşünceı oluşturarak, davranışlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, esaslı ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, vacip usturuplu çkızılışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size usturuplu stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir