Seo Eğitimi Haberleri

SEO Nedir, Saf SEO Çtuzakışması Kesinlikle Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe muhaliflığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli mirlı kurallar ile münasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sürdürmek üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çtuzakışması Kesinlikle Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her zaman nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir karıni optimizasyonlar, fen yapı ve metanetli karınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her zaman başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yağdırmak icabında anahtar sözcük araştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir karıni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve ast mirlıklar halinde inceleyerek, elbette yararlı bir SEO çtuzakışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Gestaltlır?
Kent karıni SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel karıneriklerimiz, arı ve hızlı şifre kuruluşsı, kullanıcı dostu ara yan ve belli mirlı taharri motoru etiketleridir. Kent karıni optimizasyonunda omurga gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? üzere sorularınız karınin adida şehir karıni SEO mevzularını ast mirlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, doldurma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız yazılar ne kadar nitelikli ve doğal olursa, o kadar şahsiyet karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli karıneriklerimiz kadar önem teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Gestaltlır?
Dayanıklı yürekğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu yer günümüzde çok bileğişlemti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik birlik başına yeterli olmadı. Bundan sonra nitelikli ve doğal karınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size olgun verdik. Evet metanetli karıneriklerinin bu kadar önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan karınerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birsonsuz blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birsonsuz ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mabeyinştırması
Gaye kitlenizin sorularına yanıt veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz araç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lafız Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu yer, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar akıllıdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Lafız Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en balkı muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişlemtirebilirsiniz.

4- Saksılık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl mirlık üzere ast mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı ast mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt mirlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere erinç ulaşılabilmesi adına yürekğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamaktadır. Saksılıklarımızda ilgi edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içinde geçerlidir. Saksılıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve ast mirlıklarımızda behemehâl uğur anahtar sözcük ile mirlamamız botlara karınerik karşı yararlı bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı söyleyiş edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl mirlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta takkadak fazla H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki mirlık etiketlerinden henüz şanlı başüstüneğu karınin bir sayfanın kök asıl mirlığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast laf mirlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl konuyu ast mirlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve öteki ast mirlıklar ise gine haklı bir hiyerarşide sürdürmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Süratı ve Masumca Harf Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite puanınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve gereksiz bir şifre kuruluşsı adına arı ve erinç taranabilir bir şifre kuruluşsı ile muhaliflaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sayfa çabaı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene kadar sabık süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren zaman ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa çabaını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Kent Süratı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir çabaının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz fazla zaman teşyi etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O zaman takkadak temelı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce sunucu kanatında Gzip yararlanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu işlemlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, az kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde onarmak adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde kuruluşlabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir karınin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere birsonsuz dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mualla trafiğe bandajlı az bant ferahliği, hatalı database sorguları, az genel ağ bağlantısına sahip sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayıcınız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe muhaliflığı ise karınerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabaımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk araştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Damarı bozuk halde fayda beklerken pert görme durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, gerekli alanlarda konum meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını vahim oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyararlı yönıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz düşüncemlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yağdırmak icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte kök amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna göre adidaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı yürekğin tekevvün süresini söyleyiş etmektedir. Balaban karınerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Yani sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek yağdırmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan yanıt süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl kadar sabık süre içinde, sayfada bulunan deşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik bileğerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene kadar sabık süre içinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği karınin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent karıni SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yararlı vergilanmasını ve taharri neticelerinda haklı indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mirlıca parametreler; konu mirlıkları ve izahatı, yürek etiketleri, haklı konu bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hakikat kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks zayiatına teknik harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli hassas ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çtuzakışmasında en şanlı hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en şanlı nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çtuzakışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları saptama eylemek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, art dilküşü sıkıntı yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir ayrıksı bileğişlemle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok henüz hassas davranılması gereken laf olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler karınin ateş sunma etmektedir.

Saf Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok gösterişsiz. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir mirkalarına referans yağdırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en şanlı ve eleştiri yanılma burada mirlıyor. SEO ile müteallik eşhas, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, koyu ve kalitesiz yüklem sitelerinden tuzakınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu janr doğal yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan bağlantılar adına, nitelikli ve gündeş karınerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişsonra en münasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış artışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çtuzakıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has kuruluşsı olması nedeniyle, projeye özel çtuzakışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çtuzakışma düşünceı oluşturarak, işlemlemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, haklı ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli münasip çtuzakışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size münasip stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir