Seo Eğitimi Haber

SEO Nedir, Saf SEO Çhileışması Elbette Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, taharri motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli kafalı kurallar ile usturuplu hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle edinmek üzere bütün taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Elbette Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her hengâm birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir bâtıni optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metin bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hengâm muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek gerekirse anahtar lafız çatlakştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bâtıni ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt kafalıklar halinde inceleyerek, kesinlikle yerinde bir SEO çhileışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Dokumalır?
şehir bâtıni SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel bâtıneriklerimiz, masumca ve hızlı şifre gestaltsı, kullanıcı dostu çatlak faça ve belirli kafalı taharri motoru etiketleridir. şehir bâtıni optimizasyonunda omurga hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız bâtınin süflida şehir bâtıni SEO mevzularını alt kafalıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız hatlar ne kadar birinci sınıf ve tabii olursa, o kadar nüfus bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metin bâtıneriklerimiz kadar örutubet örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Dokumalır?
Dimdik hapishaneğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu gidişat hasetmüzde çok bileğfiilti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik bir numara başına yerinde olmadı. Imdi birinci sınıf ve tabii bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Evet metin bâtıneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Elbette bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan bâtınerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birbunca görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mabeyinştırması
Uğur kitlenizin sorularına yanıt veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birbunca çatlakç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidişat, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar usludır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lügat Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 lafız tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu veri tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en anlı şanlı aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğfiiltirebilirsiniz.

4- Kafalık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kafalık kabilinden alt kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı alt kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun kafalıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere refahlı ulaşılabilmesi namına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Kafalıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Lügat ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Kafalıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve alt kafalıklarımızda mutlaka hedef anahtar lafız ile kafalamamız botlara bâtınerik hakkında yerinde bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı deyiş edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kafalığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta yekten bir tomar H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür kafalık etiketlerinden daha heybetli başüstüneğu bâtınin bir sayfanın nesep anne kafalığının anlaşılması dair sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt konu kafalıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu alt kafalıklar ile deyiş edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve öbür alt kafalıklar ise yine akıllıca bir hiyerarşide edinmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

şehir şiddetı ve Ak pak Kod Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite puanınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve gereksiz bir şifre gestaltsı yerine masumca ve refahlı taranabilir bir şifre gestaltsı ile hakkındalaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sayfa şiddetı Nedir, Elbette Artırılır
Sayfa gayretı, hapishaneğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar güzeşte süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden hengâm ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa gayretını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

şehir şiddetı Ne Önemli?
Öncelikle şehir gayretının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir tomar hengâm savmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O hengâm hoppadak bazı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce anonsör doğrultuında Gzip kullanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan heybetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu fiillemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, az boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde ika etmek yerine, 2 veya daha uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Bir araba Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir bâtınin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabilinden birbunca dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; faik trafiğe bentlı az bant degajeliği, hatalı database sorguları, az genel ağ birliksına iye anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayannız ile reyerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise bâtınerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, alakadar dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu gayretımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz çatlakştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Damarı bozuk halde kâr beklerken beis görme durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, gerekli alanlarda mevzi düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış gayretını önemlice oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyerinde cepheıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara örutubet veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte nesep amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa süflidaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en heybetli hapishaneğin tezahür süresini deyiş etmektedir. Kocaman bâtınerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Kısaca sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bâtınin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne kadar güzeşte müddet içerisinde, sayfada bulunan bileşenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik bileğerlerine iye sıfır görseller, konu yüklenene kadar güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği bâtınin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir bâtıni SEO’nun uygulayım konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda akıllıca indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kafalıca parametreler; konu kafalıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, akıllıca konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına minval harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi anlamak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duyar ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en heybetli hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en heybetli sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çhileışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, mazi dyöreüşü güçlük yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çhileışmalara, bir gayrı bileğfiille “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok daha duyar davranılması gereken konu olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler bâtınin korku yeryüzü etmektedir.

Saf Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok basit. İyi bir bâtınerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir kafakalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en heybetli ve eleştiri suç burada kafalıyor. SEO ile alakadar zevat, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, derin ve kalitesiz haber sitelerinden hileınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu suret tabii yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan birliklar yerine, birinci sınıf ve güncel bâtınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişgelecek en usturuplu bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, rağbet ve satış enseışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık gestaltsı olması hasebiyle, projeye özel çhileışma gestaltlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çhileışma düşünceı oluşturarak, fiillemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, akıllıca ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli usturuplu çhileışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size usturuplu stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir