Seo Eğitimi Güncel Bilgi

SEO Nedir, Saf SEO Çhileışması Kesinlikle Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli mirlı kurallar ile iyi hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olmak üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Kesinlikle Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu ciğerin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her zaman birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent ciğeri optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metin ciğererikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak sağlıklı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her zaman sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar lafız meyanştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent ciğeri ve dışı konularını henüz detaylı ve madun mirlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle yeğin bir SEO çhileışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Kesinlikle Dokumalır?
Kent ciğeri SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel ciğereriklerimiz, eksiksiz ve hızlı harf örgüsı, kullanıcı dostu meyan sebebiyle ve belirli mirlı kontrol motoru etiketleridir. Kent ciğeri optimizasyonunda temel hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız ciğerin kötüda kent ciğeri SEO konularını madun mirlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, yazım hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız hatlar ne denli birinci sınıf ve saf olursa, o denli şahsiyet ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metin ciğereriklerimiz denli ögönen örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Dokumalır?
Tekst gönülğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hâl günümüzde çok değnöbetti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik biricik başına ehliyetli olmadı. Artık birinci sınıf ve saf ciğererik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Pekâlâ metin ciğereriklerinin bu denli önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan ciğererik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birmebzul blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Mesafeştırması
Gaye kitlenizin sorularına cevap veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birmebzul meyanç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâl, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli çokbilmişdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lafız Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en dobra muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değnöbettirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas mirlık üzere madun mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast mirlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere refahlı ulaşılabilmesi yerine gönülğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Esaslıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Esaslıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve madun mirlıklarımızda kesinlikle erek anahtar lafız ile mirlamamız botlara ciğererik hakkında yeğin bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mirlıklarımızı ifade edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas mirlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden bir küme H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı mirlık etiketlerinden henüz önemli başüstüneğu ciğerin bir sayfanın temel esas mirlığının anlaşılması konusunda sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sermaye mirlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu madun mirlıklar ile ifade edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun mirlıklar ise yine sağlıklı bir hiyerarşide olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Yolı ve Aydınlık Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve lüzumsuz bir harf örgüsı adına eksiksiz ve refahlı taranabilir bir harf örgüsı ile huzurlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sahife Yolı Nedir, Kesinlikle Fazlalıkrılır
Sahife çabaı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene denli geçen süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren zaman ile de ölçülebilmektedir. Sahife çabaını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Kent Yolı Niçin Önemli?
Öncelikle kent çabaının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz bir küme zaman görmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O zaman hemen temelı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce takdimci kanatında Gzip kullanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu nöbetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde eylemek adına, 2 veya henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Okkalı Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde örgülabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent ciğerin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları üzere birmebzul dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; faik trafiğe demetlı bağan izole bant yaygınliği, hatalı database sorguları, bağan internet kontaksına ehil takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile telakkierek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise ciğererik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması hasebiyle, müteallik dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabaımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı meyanştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Karşıt halde fayda beklerken zarar görme durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sağlıklı indirdiğinde, mukteza alanlarda makam kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını ağırbaşlı oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyeğin yönıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz tasarımlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte temel amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna için kötüdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En şanlı Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli gönülğin teşekkül süresini ifade etmektedir. şanlı ciğererik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Yani sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk görüntülük methalinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas denli geçen müddet içinde, sayfada kâin birlikteşenlerin sağlıklı boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik değerlerine ehil sıfır görseller, sahife yüklenene denli geçen müddet içinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği ciğerin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent ciğeri SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yeğin vergilanmasını ve kontrol neticelerinda sağlıklı indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mirlıca parametreler; sahife mirlıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, sağlıklı sahife adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. çın örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına sırat harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli içli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en önemli hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en önemli sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çhileışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları saptama kılmak üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, art dyöreüşü baskı yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir farklı değnöbetle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sağlıklı orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok henüz içli davranılması müstelzim sermaye olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler ciğerin muhatara yeryüzü etmektedir.

Saf Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok kolay. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir mirkalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en önemli ve ciddi günah burada mirlıyor. SEO ile müteallik eşhas, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, sıkı ve kalitesiz bilgi sitelerinden hileınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu biçim saf yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan kontaklar adına, birinci sınıf ve aktüel ciğererikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en iyi bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış geriışı gelmektedir. Kırmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne denli etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has örgüsı olması hasebiyle, projeye özel çhileışma örgülması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sağlıklı bir çhileışma çekimı oluşturarak, nöbetlemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, sağlıklı ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza iyi çhileışmayı esenlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size iyi stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir