Seo Eğitimi Full İndir Yükle

SEO Nedir, Tabii SEO Çkırmızıışması Kesinlikle örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe zıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli başlı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tamamlanmak üzere bütün arama motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkırmızıışması Kesinlikle örgülır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her zaman kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent karıni optimizasyonlar, uran yapı ve tekst karınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak mevsuk ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her zaman sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar sözcük fasılaştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent karıni ve dışı konularını daha detaylı ve zir başlıklar halinde inceleyerek, ne sağlıklı bir SEO çkırmızıışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle örgülır?
Site karıni SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının erinçli gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel karıneriklerimiz, eksiksiz ve hızlı şifre bünyesı, kullanıcı dostu fasıla utanma ve belli başlı arama motoru etiketleridir. Site karıni optimizasyonunda anayasa amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız karınin kötüda kent karıni SEO konularını zir başlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara sağlık veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, doldurma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız ovalar ne kadar kaliteli ve natürel olursa, o kadar özlük karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst karıneriklerimiz kadar ögönen teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle örgülır?
Metin hapishaneğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu gidişat hasetmüzde çok değanlayışti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik tek başına kifayetli olmadı. Daha çok kaliteli ve natürel karınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Peki tekst karıneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan karınerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birbunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birbunca ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Aralıkştırması
Erek kitlenizin sorularına cevap veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birbunca fasılaç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Söz Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidişat, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Söz Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Fakat bu vukuf tam olarak kifayetli değildir. Bunun en hayırlı muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değanlayıştirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne başlık kabil zir başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı zir başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun başlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere erinçli ulaşılabilmesi hesabına hapishaneğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Söz ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları içre geçerlidir. Başlangıçlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve zir başlıklarımızda mutlaka amaç anahtar sözcük ile başlamamız botlara karınerik hakkında sağlıklı bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı anlatım edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne başlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın çokça H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de vesair başlık etiketlerinden daha büyük başüstüneğu karınin bir sayfanın hakikat anne başlığının anlaşılması konusunda mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir konu başlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu zir başlıklar ile anlatım edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve vesair zir başlıklar ise gine mevsuk bir hiyerarşide tamamlanmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Ivintiı ve Masum Kod örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite puanınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve mevsimli mevsimsiz bir şifre bünyesı adına eksiksiz ve erinçli taranabilir bir şifre bünyesı ile zıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sahife Ivintiı Nedir, Kesinlikle Fazlalıkrılır
Sahife hükümı, hapishaneğin kullanıcı tarafından manzaralenene kadar sabık süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden zaman ile de ölçülebilmektedir. Sahife hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Ivintiı Ne Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha çokça zaman oturmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O zaman yalnız temelı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce anonsör yakaında Gzip tasarrufı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu anlayışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde ifa etmek adına, 2 yahut daha uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde bünyelabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent karınin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabil birbunca dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; faziletli trafiğe sargılı düşük izole bant degajeliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ kontaksına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayannız ile gözerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe zıtlığı ise karınerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Inatçı halde fayda beklerken pert görme durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı mevsuk indirdiğinde, zaruri alanlarda yan meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını güvenilir oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçsağlıklı katıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz layihamlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında hakikat amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü başüstüne. Buna için kötüdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük hapishaneğin teşekkül süresini anlatım etmektedir. Muhteşem karınerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Yani sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük methalinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan cevap süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne kadar sabık müddet içerisinde, sayfada kâin bileşenlerin mevsuk boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik değerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar sabık müddet içerisinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği karınin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site karıni SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından sağlıklı algılanmasını ve arama neticelerinda mevsuk indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlıca parametreler; sayfa başlıkları ve izahatı, dil etiketleri, mevsuk sayfa bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Akıllıca bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir takviye almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına usul heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey hassas ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en büyük hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en büyük sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst kırat performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geçmiş dkarşıüşü güçlük yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir farklı değanlayışle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google mevsuk orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha hassas davranılması müstelzim konu olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler karınin tehlike yeryüzü etmektedir.

Tabii Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok macerasız. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir başkalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en büyük ve ciddi sakatlık burada başlıyor. SEO ile müntesip zevat, bütün çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, çok ve kalitesiz haber sitelerinden kırmızıınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu ezgi natürel yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan kontaklar adına, kaliteli ve güncel karınerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış enseışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkırmızııştık. Basıcı ki ne kadar etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has bünyesı olması haysiyetiyle, projeye özel çkırmızıışma bünyelması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, mevsuk bir çkırmızıışma niyetı oluşturarak, anlayışlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, mevsuk ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri munis çkırmızıışmayı esenlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size munis stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir