Seo Eğitimi Faydaları Ve Zararları

SEO Nedir, Tabii SEO Çalışması Ne Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşılığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli başlı kurallar ile birebir hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olmak üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Ne Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her saat kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site bağırsaki optimizasyonlar, uygulayım yapı ve sağlam bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak hak ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her saat başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek icabında anahtar sözcük antraktştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site bağırsaki ve dışı konularını henüz detaylı ve ast başlıklar halinde inceleyerek, ne kazançlı bir SEO çalışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Gestaltlır?
Kent bağırsaki SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel bağırsakeriklerimiz, eksiksiz ve hızlı şifre bünyesı, kullanıcı dostu antrakt duluk ve belli başlı kontrol motoru etiketleridir. Kent bağırsaki optimizasyonunda asıl hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bağırsakin horda site bağırsaki SEO konularını ast başlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız ovalar ne kadar kaliteli ve katıksız olursa, o kadar şahıs bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca sağlam bağırsakeriklerimiz kadar örutubet oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Ne Gestaltlır?
Sağlam dâhilğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu pozisyon hasetmüzde çok değmedarımaişetti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik nazar boncuğu başına ehliyetli olmadı. çıktı kaliteli ve katıksız bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size olgun verdik. Pekâlâ sağlam bağırsakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Ne bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan bağırsakerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biröte blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz biröte görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Fasılaştırması
Nişane kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biröte antraktç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu pozisyon, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar aptaldır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Sözcük Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Bazı kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Ancak bu olgun tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en alımlı çalımlı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Kellelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlık gibi ast başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı ast başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun başlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere aldırmaz ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi bölümlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Kellelıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Kellelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve ast başlıklarımızda mutlaka nişane anahtar sözcük ile başlamamız botlara bağırsakerik üzerine kazançlı bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlıklarımızı söyleyiş edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazı kaynakta yekten lüks H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür başlık etiketlerinden henüz cesim başüstüneğu bağırsakin bir sayfanın hakikat ana başlığının anlaşılması konusunda mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast laf başlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana mevzuyu ast başlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve öbür ast başlıklar ise yeniden hak bir hiyerarşide olmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Takatı ve Akman Kod Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir şifre bünyesı namına eksiksiz ve aldırmaz taranabilir bir şifre bünyesı ile karşılaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa Takatı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sayfa takatı, dâhilğin kullanıcı tarafından manzaralenene kadar geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren saat ile de ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Kent Takatı Neden Önemli?
Öncelikle site takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz lüks saat takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O saat takkadak temelı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce sunucu yönında Gzip yararlanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve abes bütün karakterler) Bu medarımaişetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde tutmak namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde bünyelabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site bağırsakin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları gibi biröte dosyayı önbelleğine alır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Dundaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; ali trafiğe bandajlı düşük bant genişliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ birliksına mevla sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile konsepterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşılığı ise bağırsakerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı antraktştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Hırçın halde yarar beklerken pert müşahede durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini muntazır olmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast aksamındaki resimleri abes yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hak indirdiğinde, gerekli alanlarda zemin vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını sağlam oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçkazançlı taçıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz layihamlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç birliklara örutubet veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen hakikat amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna için hordaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim dâhilğin oluşma süresini söyleyiş etmektedir. Kebir bağırsakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Kısaca sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük methalinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana kadar geçen süre içinde, sayfada bulunan deşenlerin hak boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik değerlerine mevla sıfır görseller, sahife yüklenene kadar geçen süre içinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği bağırsakin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent bağırsaki SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından kazançlı kazançlanmasını ve kontrol neticelerinda hak indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve açıklamaları, yürek etiketleri, hak sahife adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir destek almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına erkân heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi bakmak isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey içli ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en cesim hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en cesim nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çalışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları saptama eylemek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, anlayışsız dkarşıüşü kuvvet yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çalışmalara, bir başka değmedarımaişetle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google hak orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz içli davranılması gereken laf olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler bağırsakin muhatara bildirme etmektedir.

Tabii Backlink Ne Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir başkalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en cesim ve ciddi yanlış burada başlıyor. SEO ile alakadar kişiler, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, hummalı ve kalitesiz sava sitelerinden alınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu konsept katıksız yollardan alınmayan ve ücretli alınan birliklar namına, kaliteli ve güncel bağırsakerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en birebir bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde katkısızladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, kadir ve satış enseışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Tabi ki ne kadar uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız bünyesı olması yüz, projeye özel çalışma bünyelması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, hak bir çalışma tasarı oluşturarak, medarımaişetlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, hak ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli birebir çalışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size birebir stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir