Seo Eğitimi Blog

SEO Nedir, Tabii SEO Çkızılışması Elbette Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli çıbanlı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yürütmek üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkızılışması Elbette Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her devran kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir kucaki optimizasyonlar, yol yapı ve dayanıklı kucakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devran başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek toka etmek icabında anahtar lafız çatlakştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir kucaki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve ast çıbanlıklar halinde inceleyerek, nite yavuz bir SEO çkızılışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Bünyelır?
şehir kucaki SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel kucakeriklerimiz, arı ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu çatlak duluk ve belli çıbanlı taharri motoru etiketleridir. şehir kucaki optimizasyonunda ana amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız kucakin zirda şehir kucaki SEO mevzularını ast çıbanlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama meselearetlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız makalelar ne denli kaliteli ve doğal olursa, o denli nefer kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dayanıklı kucakeriklerimiz denli önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Elbette Bünyelır?
Sağlam derunğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hava günümüzde çok bileğmeseleti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik bir başına yerinde olmadı. Imdi kaliteli ve doğal kucakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size olgun verdik. Peki dayanıklı kucakeriklerinin bu denli önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Elbette kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan kucakerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birçok blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birçok ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Boşlukştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birçok çatlakç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hava, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli aptaldır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yasak. Birtakımı kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en adamakıllı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeseletirebilirsiniz.

4- Mirlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel çıbanlık üzere ast çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı ast çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere keyif ulaşılabilmesi namına derunğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Mirlıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içinde geçerlidir. Mirlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve ast çıbanlıklarımızda behemehâl gaye anahtar lafız ile çıbanlamamız botlara kucakerik için yavuz bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına çıbanlıklarımızı dışa vurum edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meselearetlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel çıbanlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta yekten fazla H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka çıbanlık etiketlerinden henüz balaban başüstüneğu kucakin bir sayfanın asıl temel çıbanlığının anlaşılması dair problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast husus çıbanlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu ast çıbanlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve başka ast çıbanlıklar ise tekrar sahih bir hiyerarşide yürütmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir Yolı ve Aydınlık Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve boşuna bir kod örgüsı alegori arı ve keyif taranabilir bir kod örgüsı ile içinlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sayfa Yolı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Sayfa takatı, derunğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene denli sabık süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren devran ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Yolı Illet Önemli?
Öncelikle şehir takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz fazla devran takmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O devran sadece bazı patetik hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce takdimci yakaında Gzip kullanımı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu meselelemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve boşuna tüm karakterler) Bu meselelemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde tutmak alegori, 2 yahut henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Aşkın Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde örgülabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir kucakin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları üzere birçok dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; şiddetli trafiğe demetlı düşük bant genliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ birliksına ehil takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayıcınız ile inançerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise kucakerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu takatımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Pahal halde yarar beklerken pert müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini memul etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, gerekli alanlarda görev vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını ağırbaşlı oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyavuz katıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek toka etmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara önem veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen asıl amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna için zirdaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girizgâhi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban derunğin oluşma süresini dışa vurum etmektedir. Makro kucakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Yani sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk görüntülük girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek toka etmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan cevap süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel denli sabık süre içerisinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine ehil olmayan görseller, konu yüklenene denli sabık süre içerisinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğmeseletirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği kucakin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir kucaki SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yavuz alacaklanmasını ve taharri neticelerinda sahih indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve izahatı, kıstak etiketleri, sahih konu adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Muhik örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir bindi almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına tarik harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey duygulu ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en balaban hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en balaban nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çkızılışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları belirleme geçirmek üzere, üst düzem performans göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, sonuç dkatüşü güçlükle yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çkızılışmalara, bir değişik bileğmeselele “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması gereken husus olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler kucakin korku en etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok bayağı. İyi bir kucakerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir çıbankalarına referans toka etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en balaban ve ciddi yanılma burada çıbanlıyor. SEO ile alakalı zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, şişman ve kalitesiz sava sitelerinden kızılınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu hava doğal yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan birliklar alegori, kaliteli ve gündeş kucakerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişileri en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle katkısızladığı yararların başında; marka bilinirliği, itibar ve satış peşışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkızılıştık. Bağımlı ki ne denli uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız örgüsı olması yüz, projeye özel çkızılışma örgülması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çkızılışma çekimı oluşturarak, meselelemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, sahih ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli isabetli çkızılışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size isabetli stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir