Seo Eğitimi Bilgi

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkızılışması Elbette Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli kafalı kurallar ile şayeste hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tamamlanmak üzere bütün taharri motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkızılışması Elbette Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her dönem birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent içi optimizasyonlar, fen yapı ve metanetli içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak hak ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dönem sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bildirmek gerekirse anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast kafalıklar halinde inceleyerek, kesinlikle sağlıklı bir SEO çkızılışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Strüktürlır?
Kent içi SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel içeriklerimiz, aydınlık ve hızlı kod gestaltsı, kullanıcı dostu açıklık yan ve belirli kafalı taharri motoru etiketleridir. Kent içi optimizasyonunda anayasa hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız için aşağıda kent içi SEO mevzularını ast kafalıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara sağlık veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, imla hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama ustalıkaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız alfabelar ne kadar birinci sınıf ve natürel olursa, o kadar şahıs içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metanetli içeriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Elbette Strüktürlır?
Metin gönülğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hâl günümüzde çok değustalıkti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik birlik başına yerinde olmadı. Imdi birinci sınıf ve natürel içerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size haber verdik. Evet metanetli içeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Elbette içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan içerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birbir hayli görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Aralıkştırması
Amaç kitlenizin sorularına karşılık veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli açıklıkç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâl, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar çokbilmişdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak yerinde değildir. Bunun en esaslı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değustalıktirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel kafalık kabil ast kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı ast kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir kafalıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere refahlı ulaşılabilmesi namına gönülğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. Saksılıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Sözcük ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi için ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Saksılıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve ast kafalıklarımızda mutlaka uğur anahtar sözcük ile kafalamamız botlara içerik üzerine sağlıklı bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına kafalıklarımızı söylem edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile ustalıkaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel kafalığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta takkadak şu denli H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki kafalık etiketlerinden elan eke evetğu için bir sayfanın hamur temel kafalığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast konu kafalıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu ast kafalıklar ile söylem edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve öteki ast kafalıklar ise yeniden hak bir hiyerarşide tamamlanmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hızı ve Harbi Kod Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite puanınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun yanında, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve nahak bir kod gestaltsı alegori aydınlık ve refahlı taranabilir bir kod gestaltsı ile zıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sayfa Hızı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Sayfa hükümı, gönülğin kullanıcı tarafından hayaletlenene kadar geçen süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren dönem ile de ölçülebilmektedir. Sayfa hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Kent Hızı Niçin Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan şu denli dönem teşyi etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O dönem hoppadak bazı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce takdimci yakaında Gzip yararlanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan eke CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu ustalıklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu ustalıklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde geçirmek alegori, 2 veya elan uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Lüks Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent için bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil birbir hayli dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; şiddetli trafiğe rabıtlı bağan bant kocaliği, hatalı database sorguları, bağan internet temassına malik takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayıcınız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise içerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, dayalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hükümımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk açıklıkştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Suratsız halde kâr beklerken mazarrat görme durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı hak indirdiğinde, vacip alanlarda iz düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını ağırbaşlı oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçsağlıklı taçıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz tasarımlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bildirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte hamur amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en eke gönülğin tezahür süresini söylem etmektedir. Kebir içerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Kısaca sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük methalinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bildirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel kadar geçen süre içerisinde, sayfada bulunan bileşenlerin hak boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik değerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene kadar geçen süre içerisinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değustalıktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği için ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent içi SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından sağlıklı rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda hak indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kafalıca parametreler; sahife kafalıkları ve açıklamaları, zeban etiketleri, hak sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakınlarında gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir dayanak almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına tarik açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çkızılışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duygulu ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en eke hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en eke nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çkızılışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları tespit kılmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, mazi dönüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir farklı değustalıkle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google hak orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok elan duygulu davranılması müstelzim konu olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler için ateş yeryüzü etmektedir.

Katıksız Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir içerik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir kafakalarına referans bildirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en eke ve ciddi yanılgı burada kafalıyor. SEO ile dayalı kişiler, bütün çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, derin ve kalitesiz yüklem sitelerinden kızılınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tempo natürel yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan temaslar alegori, birinci sınıf ve şimdiki içerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişileri en şayeste bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, rağbet ve satış geriışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkızılıştık. Basıcı ki ne kadar derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has gestaltsı olması hasebiyle, projeye özel çkızılışma gestaltlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, hak bir çkızılışma düşünceı oluşturarak, ustalıklemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, hak ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, vacip şayeste çkızılışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayeste stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir