Seo Danışmanlık Yorumları

SEO Nedir, Natürel SEO Çkırmızıışması Elbette Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile muvafık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin başlamak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkırmızıışması Elbette Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her dönem birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent içi optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dimdik içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ayırmak icabında anahtar kelime boşlukştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, nasıl yerinde bir SEO çkırmızıışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Kuruluşlır?
Site içi SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel içeriklerimiz, eksiksiz ve hızlı şifre binası, kullanıcı dostu boşluk suret ve belli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda taban gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız için dunda kent içi SEO mevzularını madun sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, doldurulma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız makalelar ne derece birinci sınıf ve katıksız olursa, o derece özlük içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dimdik içeriklerimiz derece önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Elbette Kuruluşlır?
Dimdik içeriğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu mevki hasetmüzde çok değişçilikti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik tenha başına yeterli olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve katıksız içerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Peki dimdik içeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Elbette içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan içerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biriyi blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biriyi görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Boşlukştırması
Garaz kitlenizin sorularına yanıt veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biriyi boşlukç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde kâin ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu mevki, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece aptaldır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Birtakımı kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak yeterli değildir. Bunun en kıvrak denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişçiliktirebilirsiniz.

4- Kellelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel sarrafiyelık kabil madun sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı madun sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun sarrafiyelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere geniş ulaşılabilmesi yerine içeriğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Kellelıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Sözcük ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi için ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları ortamında geçerlidir. Kellelıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve madun sarrafiyelıklarımızda behemehâl amaç anahtar kelime ile sarrafiyelamamız botlara içerik karşı yerinde bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı tabir edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel sarrafiyelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın çokça H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de sair sarrafiyelık etiketlerinden henüz yüce başüstüneğu için bir sayfanın cins temel sarrafiyelığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun bahis sarrafiyelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu madun sarrafiyelıklar ile tabir edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve sair madun sarrafiyelıklar ise gine harbi bir hiyerarşide başlamak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Hızı ve Harbi şifre Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite puanınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun indinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve fuzuli bir şifre binası alegori eksiksiz ve geniş taranabilir bir şifre binası ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Konu Hızı Nedir, Elbette Artırılır
Konu hükümı, içeriğin kullanıcı tarafından hayaletlenene derece güzeşte süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden dönem ile de ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Hızı Niye Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz çokça dönem takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O dönem vakit kaybetmeden temelı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce sunucu yerında Gzip kullanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biriyi dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu işçiliklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde onarmak alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Zait Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent için bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabil biriyi dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Dundaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen biriyi faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüksek trafiğe ilgilı düşüt bant ferahliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlantısına malik sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayıcınız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşıtlığı ise içerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Damarlı halde yarar beklerken hüsran görme durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, lüzumlu alanlarda arazi alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını ağır oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyerinde cenahıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz düşüncemlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ayırmak icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara önem veren projeler adım adım başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında cins amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna için dundaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girizgâhi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce içeriğin teşekkül süresini tabir etmektedir. Majör içerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Kısaca sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük girizgâhinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek ayırmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan yanıt süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel derece güzeşte süre içinde, sayfada kâin dahişenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik değerlerine malik sıfır görseller, sayfa yüklenene derece güzeşte süre içinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği için ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site içi SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde algılanmasını ve arama sonuçlarında harbi indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sayfa sarrafiyelıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, harbi sayfa bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Güzel binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir koltuk almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına yolculuk heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli duyarlı ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en yüce hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en yüce sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları tespit eylemek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, mazi dkarşıüşü zor yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir değişik değişçilikle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması müstelzim bahis olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler için ateş genişlik etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok macerasız. İyi bir içerik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir sarrafiyekalarına referans ayırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en yüce ve kritik yanlışlık burada sarrafiyelıyor. SEO ile alakalı zevat, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, kaba ve kalitesiz selen sitelerinden kırmızıınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu yol katıksız yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan bağlantılar alegori, birinci sınıf ve aktüel içerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişsonra en muvafık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağlamladığı faydaların başında; marka bilinirliği, kredi ve satış artışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkırmızııştık. Tabi ki ne derece uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf binası olması dolayısıyla, projeye özel çkırmızıışma binalması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çkırmızıışma düşünceı oluşturarak, işçiliklemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, harbi ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu muvafık çkırmızıışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size muvafık stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir