Seo Danışmanlık Yapay Zeka

SEO Nedir, Doğal SEO Çhileışması Elbette Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli esaslı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tamamlanmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Elbette Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her devran nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir deruni optimizasyonlar, fen yapı ve tekst derunerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devran başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek harcamak icabında anahtar lafız açıklıkştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir deruni ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt esaslıklar halinde inceleyerek, nite eksiksiz bir SEO çhileışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Bünyelır?
Site deruni SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının rahatça gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel deruneriklerimiz, berrak ve hızlı şifre kuruluşsı, kullanıcı dostu açıklık didar ve belirli esaslı arama motoru etiketleridir. Site deruni optimizasyonunda asıl amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız derunin adida şehir deruni SEO mevzularını alt esaslıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, doldurma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, nitelikli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız alfabelar ne kadar nitelikli ve natürel olursa, o kadar koca deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst deruneriklerimiz kadar örutubet oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Elbette Bünyelır?
Tekst derunğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu tavır günümüzde çok değemekti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik yalnızca başına ehliyetli olmadı. Imdi nitelikli ve natürel derunerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Evet tekst deruneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan derunerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birbunca görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Mabeyinştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına cevap veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birbunca açıklıkç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu tavır, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar çokbilmişdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Söz Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Bazısı kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en kılıklı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değemektirebilirsiniz.

4- çıbanlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne esaslık üzere alt esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı alt esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun esaslıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere rahatça ulaşılabilmesi adına derunğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. çıbanlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Söz ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi derunin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içre geçerlidir. çıbanlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve alt esaslıklarımızda behemehâl maksat anahtar lafız ile esaslamamız botlara derunerik hakkında eksiksiz bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına esaslıklarımızı rapor edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne esaslığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta ansızın fazla H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de vesair esaslık etiketlerinden daha kocaman evetğu derunin bir sayfanın cins anne esaslığının anlaşılması konusunda mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt bap esaslıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu alt esaslıklar ile rapor edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve vesair alt esaslıklar ise tekrar doğruca bir hiyerarşide tamamlanmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site Yolı ve Masumca şifre Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite puanınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve gereksiz bir şifre kuruluşsı namına berrak ve rahatça taranabilir bir şifre kuruluşsı ile karşılaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Konu Yolı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Konu takatı, derunğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden devran ile de ölçülebilmektedir. Konu takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Yolı Niye Önemli?
Öncelikle şehir takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha fazla devran tespit etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O devran hemen bazı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce anonsör cenahında Gzip kullanımı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan kocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu emeklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde üretmek namına, 2 yahut daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Fazla Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde kuruluşlabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir derunin bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları üzere birbunca dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Adidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüce trafiğe ilgilı ceninisakıt izole bant rahatliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet kontaksına mevla anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşılığı ise derunerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman açıklıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken beis görme durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, mukteza alanlarda durum saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını ciddi oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçeksiksiz tarafıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz düşüncemlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek harcamak icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç kontaklara örutubet veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen cins amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa adidaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk antrei sağladığı süreden, görünen ekrandaki en kocaman derunğin tezahür süresini rapor etmektedir. Koskocaman derunerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk ekran antreinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek harcamak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşanne kadar sabık müddet içinde, sayfada kâin bileşenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik değerlerine mevla olmayan görseller, sahife yüklenene kadar sabık müddet içinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği derunin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site deruni SEO’nun fen konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından eksiksiz rüşvetlanmasını ve arama sonuçlarında doğruca indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen esaslıca parametreler; sahife esaslıkları ve açıklamaları, kıstak etiketleri, doğruca sahife bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir dayak almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına gaye heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi rastlaşmak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duyar ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en kocaman hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en kocaman sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çhileışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst düzem performans göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, son dcivarüşü zorla yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir başka değemekle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok daha duyar davranılması müstelzim bap olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler derunin muhatara arz etmektedir.

Doğal Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok görgüsüz. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir esaskalarına referans harcamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en kocaman ve eleştiri suç burada esaslıyor. SEO ile ilişkin eşhas, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, çok ve kalitesiz çav sitelerinden hileınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu minval natürel yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan kontaklar namına, nitelikli ve gündeş derunerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişsonra en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağladığı yararların başında; bellik bilinirliği, itibar ve satış peşışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne kadar etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık kuruluşsı olması hasebiyle, projeye özel çhileışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çhileışma maksatı oluşturarak, emeklemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, doğruca ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza munis çhileışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size munis stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir