Seo Danışmanlık Ürünleri

SEO Nedir, Saf SEO Çaldatmaışması Nite Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli çıbanlı kurallar ile tatminkâr hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin geçmek üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite Strüktürlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her devran kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent dâhili optimizasyonlar, uran yapı ve metin dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek icabında anahtar lafız meyanştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent dâhili ve dışı mevzularını daha detaylı ve zir çıbanlıklar halinde inceleyerek, nasıl yerinde bir SEO çaldatmaışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Strüktürlır?
şehir dâhili SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının içi geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel dâhileriklerimiz, sili ve hızlı şifre gestaltsı, kullanıcı dostu meyan sima ve belli çıbanlı kontrol motoru etiketleridir. şehir dâhili optimizasyonunda anayasa gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız dâhilin bayağıda kent dâhili SEO mevzularını zir çıbanlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurulma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız makalelar ne denli kaliteli ve katıksız olursa, o denli kişi dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metin dâhileriklerimiz denli örutubet teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nite Strüktürlır?
Dimdik dâhilğinin, Google yakaında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâl hasetmüzde çok bileğmeslekti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik uslu başına yerinde olmadı. Artık kaliteli ve katıksız dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Peki metin dâhileriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nite dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan dâhilerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgani blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birgani ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Boşlukştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birgani meyanç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâl, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli çokbilmişdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Kelime Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en iyi yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok zait gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeslektirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel çıbanlık kabilinden zir çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı zir çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun çıbanlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere içi geniş ulaşılabilmesi adına dâhilğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. Mebdelıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Mebdelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve zir çıbanlıklarımızda behemehâl gaye anahtar lafız ile çıbanlamamız botlara dâhilerik için yerinde bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına çıbanlıklarımızı söyleyiş edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel çıbanlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın zait H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair çıbanlık etiketlerinden daha koca başüstüneğu dâhilin bir sayfanın kök temel çıbanlığının anlaşılması dair sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sayfa çıbanlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu zir çıbanlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve sair zir çıbanlıklar ise tekrar rast bir hiyerarşide geçmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir çabuklukı ve Kılıklı şifre Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite noktaınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve zait bir şifre gestaltsı namına sili ve içi geniş taranabilir bir şifre gestaltsı ile alınlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Konu çabuklukı Nedir, Nite Artırılır
Konu takatı, dâhilğin kullanıcı tarafından fonlenene denli geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren devran ile bile ölçülebilmektedir. Konu takatını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir çabuklukı Illet Önemli?
Öncelikle kent takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha zait devran kaydetmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O devran yemeden içmeden bazı kuvvetli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce sunucu yakaında Gzip tasarrufı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve zait tüm karakterler) Bu mesleklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde gerçekleştirmek namına, 2 veya daha uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Bir tomar Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent dâhilin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabilinden birgani dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Adidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; etkili trafiğe rabıtlı düşüt bant vâsiliği, hatalı database sorguları, düşüt internet angajmansına ehil sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile mütalaaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise dâhilerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, alakalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa takatımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık meyanştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Zıt halde fayda beklerken pert rüyet durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, lazım alanlarda durum vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını önemli oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyerinde taçıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz layihamlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç angajmanlara örutubet veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte kök amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna gereğince bayağıdaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en koca dâhilğin oluş süresini söyleyiş etmektedir. Oylumlu dâhilerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan cevap süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel denli geçen müddet içinde, sayfada mevcut deşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik bileğerlerine ehil olmayan görseller, sayfa yüklenene denli geçen müddet içinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği dâhilin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir dâhili SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde idraklanmasını ve kontrol sonuçlarında rast indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen çıbanlıca parametreler; sayfa çıbanlıkları ve izahatı, kıstak etiketleri, rast sayfa bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Selim gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks zayiatına usul heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çaldatmaışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duyarlı ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en koca hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en koca nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Aksi tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dkatüşü güçlük yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir özge bileğmeslekle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok daha duyarlı davranılması gereken sayfa olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler dâhilin korku bildirme etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok basit. İyi bir dâhilerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir çıbankalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en koca ve nazik yanlış burada çıbanlıyor. SEO ile alakalı kişiler, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, derin ve kalitesiz bilgi sitelerinden aldatmaınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu janr katıksız yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan angajmanlar namına, kaliteli ve gündeş dâhilerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişmüterakki en tatminkâr bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış peşışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çaldatmaıştık. Bağımlı ki ne denli uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has gestaltsı olması dolayısıyla, projeye özel çaldatmaışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çaldatmaışma tasavvurı oluşturarak, mesleklemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, rast ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, lazım tatminkâr çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size tatminkâr stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir