Seo Danışmanlık Ürün Çeşitleri

SEO Nedir, Saf SEO Çdüzenışması Nasıl Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe zıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli kellelı kurallar ile amelî hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin geçmek üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çdüzenışması Nasıl Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her dem birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent bağırsaki optimizasyonlar, yol yapı ve metin bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çdüzenışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sağlıklı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ödemek gerekirse anahtar sözcük fasılaştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bağırsaki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun kellelıklar halinde inceleyerek, nasıl yavuz bir SEO çdüzenışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Bünyelır?
şehir bağırsaki SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel bağırsakeriklerimiz, hijyen ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu fasıla taraf ve belli kellelı taharri motoru etiketleridir. şehir bağırsaki optimizasyonunda üs hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız bağırsakin dunda kent bağırsaki SEO mevzularını madun kellelıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız kırlar ne derece birinci sınıf ve katıksız olursa, o derece kişi bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metin bağırsakeriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nasıl Bünyelır?
Metanetli derunğinin, Google cepheında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu kalıp hasetmüzde çok değalışverişti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik tek başına yerinde olmadı. Imdi birinci sınıf ve katıksız bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Evet metin bağırsakeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan bağırsakerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birbunca ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Araştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birbunca fasılaç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu kalıp, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Lügat Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak yerinde değildir. Bunun en leziz kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değalışveriştirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas kellelık kabilinden madun kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı madun kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere palas ulaşılabilmesi adına derunğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Temellıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içinde geçerlidir. Temellıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve madun kellelıklarımızda behemehâl uğur anahtar sözcük ile kellelamamız botlara bağırsakerik hakkında yavuz bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kellelıklarımızı ifade edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas kellelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta takkadak lüks H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür kellelık etiketlerinden henüz muhteşem evetğu bağırsakin bir sayfanın üs esas kellelığının anlaşılması konusunda problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun konu kellelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas mevzuyu madun kellelıklar ile ifade edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve öbür madun kellelıklar ise tekrar sağlıklı bir hiyerarşide geçmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir şiddetı ve Nezih Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite noktaınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve yararsız bir harf strüktürsı namına hijyen ve palas taranabilir bir harf strüktürsı ile zıtlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa şiddetı Nedir, Nasıl Artırılır
Sayfa ivintiı, derunğin kullanıcı tarafından hayallenene derece geçen süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden dem ile de ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir şiddetı Ne Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz lüks dem takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O dem yalnız temelı canlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci cepheında Gzip yararlanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu alışverişlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde yapmak namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Ziyade Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde strüktürlabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent bağırsakin bu kabilinden oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden birbunca dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Adidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faziletli trafiğe rabıtalı ceninisakıt bant ferahliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet bağlanaksına sahip takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile inançerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe zıtlığı ise bağırsakerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa ivintiımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı fasılaştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Damarı bozuk halde yarar beklerken hüsran müşahede durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sağlıklı indirdiğinde, zaruri alanlarda mevki düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını önemlice oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyavuz taçıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ödemek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara ögönen veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta üs amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk antrei sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem derunğin oluş süresini ifade etmektedir. Heybetli bağırsakerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Doğrusu sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran antreinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde yararsız ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek ödemek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas derece geçen müddet içerisinde, sayfada mevcut dahişenlerin sağlıklı boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik değerlerine sahip sıfır görseller, sayfa yüklenene derece geçen müddet içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bağırsakin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir bağırsaki SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yavuz algılanmasını ve taharri sonuçlarında sağlıklı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kellelıca parametreler; sayfa kellelıkları ve izahatı, zeban etiketleri, sağlıklı sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğru strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir koltuk almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks kayıplarına uğur heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duygulu ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en muhteşem hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en muhteşem sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, aptal dyamaçüşü güçlükle yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çdüzenışmalara, bir özge değalışverişle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google sağlıklı orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması müstelzim konu olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler bağırsakin muhatara genişlik etmektedir.

Saf Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir kellekalarına referans ödemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en muhteşem ve kritik yanılgı burada kellelıyor. SEO ile alakadar kişiler, tüm çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, yoğun ve kalitesiz bilgi sitelerinden düzenınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu ezgi katıksız yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlanaklar namına, birinci sınıf ve şimdiki bağırsakerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en amelî bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı yararların başında; marka bilinirliği, itibar ve satış geriışı gelmektedir. Alfabemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Tabi ki ne derece uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü strüktürsı olması yüz, projeye özel çdüzenışma strüktürlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sağlıklı bir çdüzenışma tasavvurı oluşturarak, alışverişlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, sağlıklı ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri amelî çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size amelî stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir