Seo Danışmanlık Türkiye Resmi

SEO Nedir, Natürel SEO Çaldatmaışması Elbette Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli kafalı kurallar ile reva hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin çıkmak üzere bütün arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çaldatmaışması Elbette Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu midein SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her mevsim birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site midei optimizasyonlar, beceri yapı ve dayanıklı mideerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her mevsim muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek hasretmek icabında anahtar sözcük boşlukştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site midei ve dışı konularını daha detaylı ve zir kafalıklar halinde inceleyerek, elbette hayır bir SEO çaldatmaışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Mimarilır?
şehir midei SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel mideeriklerimiz, ak ve hızlı harf konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu boşluk sebebiyle ve belirli kafalı arama motoru etiketleridir. şehir midei optimizasyonunda ana gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız midein horda site midei SEO konularını zir kafalıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız yazgılar ne kadar birinci sınıf ve katıksız olursa, o kadar nüfus mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dayanıklı mideeriklerimiz kadar örutubet teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Elbette Mimarilır?
Dayanıklı gönülğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu keyfiyet günümüzde çok değemekti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik tek başına yeterli olmadı. çıktı birinci sınıf ve katıksız mideerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Evet dayanıklı mideeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan mideerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biraşkın blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biraşkın görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Antraktştırması
Uğur kitlenizin sorularına cevap veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biraşkın boşlukç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu keyfiyet, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar usludır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Lügat Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bilgi tam olarak yeterli değildir. Bunun en kılıklı muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değemektirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas kafalık gibi zir kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı zir kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun kafalıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere fariğ ulaşılabilmesi yerine gönülğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Saksılıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi midein ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içinde geçerlidir. Saksılıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve zir kafalıklarımızda mutlaka erek anahtar sözcük ile kafalamamız botlara mideerik karşı hayır bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kafalıklarımızı rapor edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas kafalığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta birden şu denli H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki kafalık etiketlerinden daha koskocaman olduğu midein bir sayfanın mahiyet esas kafalığının anlaşılması konusunda sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir iş kafalıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu zir kafalıklar ile rapor edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve öteki zir kafalıklar ise gene doğru bir hiyerarşide çıkmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hükümı ve Sili Harf Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite puanınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve fuzuli bir harf konstrüksiyonsı yerine ak ve fariğ taranabilir bir harf konstrüksiyonsı ile muhaliflaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sayfa Hükümı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Sayfa ivintiı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene kadar güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren mevsim ile de ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

şehir Hükümı Illet Önemli?
Öncelikle site ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha şu denli mevsim yapmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O mevsim elden bazı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce anonsör kanatında Gzip kullanımı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan koskocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve fuzuli bütün karakterler) Bu emeklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde kurmak yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Ziyade Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde konstrüksiyonlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site midein bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları gibi biraşkın dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Dundaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; yüce trafiğe rabıtalı düşüt bant genliği, hatalı database sorguları, düşüt internet temassına malik anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile fikirerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise mideerik tevzi ağı mealına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu ivintiımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda biraz boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Menfi halde yarar beklerken dokunca müşahede durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğru indirdiğinde, lüzumlu alanlarda iz alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını resmî oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçhayır yanıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek hasretmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç temaslara örutubet veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta mahiyet amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna göre hordaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en koskocaman gönülğin tezahür süresini rapor etmektedir. Cesim mideerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. Kısaca sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun midein ilk ekran methalinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek hasretmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar güzeşte müddet içinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin doğru boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik değerlerine malik olmayan görseller, konu yüklenene kadar güzeşte müddet içinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği midein ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir midei SEO’nun beceri konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayır rüşvetlanmasını ve arama neticelerinda doğru indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kafalıca parametreler; konu kafalıkları ve açıklamaları, zeban etiketleri, doğru konu adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hakikat konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir koltuk almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına tarik açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklesevinçli bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çaldatmaışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli duyar ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en koskocaman hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en koskocaman sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları saptama eylemek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geçmiş dyamaçüşü güçlük yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir gayrı değemekle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google doğru orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok daha duyar davranılması müstelzim iş olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler midein ateş bildirme etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok olağan. İyi bir mideerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir kafakalarına referans hasretmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en koskocaman ve ciddi yanılma burada kafalıyor. SEO ile müteallik eşhas, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, ağır ve kalitesiz selen sitelerinden aldatmaınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu konsept katıksız yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan temaslar yerine, birinci sınıf ve aktüel mideerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en reva bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde katkısızladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış arkaışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık konstrüksiyonsı olması haysiyetiyle, projeye özel çaldatmaışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, doğru bir çaldatmaışma maksatı oluşturarak, emeklemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, doğru ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu reva çaldatmaışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size reva stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir