Seo Danışmanlık Türkçe Dil Desteği

SEO Nedir, Doğal SEO Çhileışması Nasıl Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli kellelı kurallar ile yaraşır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle başlamak üzere bütün arama motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Nasıl Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her dakika nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent bağırsaki optimizasyonlar, yol yapı ve metin bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak yakınlarında ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dakika muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ayırmak icabında anahtar sözcük mesafeştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bağırsaki ve dışı konularını elan detaylı ve ast kellelıklar halinde inceleyerek, ne oflaz bir SEO çhileışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Bünyelır?
Kent bağırsaki SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının içi geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel bağırsakeriklerimiz, duru ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu mesafe nedeniyle ve belirli kellelı arama motoru etiketleridir. Kent bağırsaki optimizasyonunda çizgi hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bağırsakin dunda kent bağırsaki SEO konularını ast kellelıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, imla hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, nitelikli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız yazılar ne derece nitelikli ve saf olursa, o derece can bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metin bağırsakeriklerimiz derece ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nasıl Bünyelır?
Dimdik gönülğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu vaziyet günümüzde çok değalışverişti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik tek başına yeterli olmadı. Daha çok nitelikli ve saf bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Peki metin bağırsakeriklerinin bu derece önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan bağırsakerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birşunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birşunca ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Aralıkştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birşunca mesafeç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu vaziyet, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece çokbilmişdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lafız Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak yeterli değildir. Bunun en adamakıllı aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değalışveriştirebilirsiniz.

4- Başlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel kellelık gibi ast kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı ast kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Ast kellelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere içi geniş ulaşılabilmesi adına gönülğinizi bölümlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Başlıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları süresince geçerlidir. Başlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve ast kellelıklarımızda behemehâl maksat anahtar sözcük ile kellelamamız botlara bağırsakerik üzerine oflaz bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kellelıklarımızı deyiş edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel kellelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta yekten lüks H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür kellelık etiketlerinden elan muhteşem evetğu bağırsakin bir sayfanın temel temel kellelığının anlaşılması konusunda dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bap kellelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu ast kellelıklar ile deyiş edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve öbür ast kellelıklar ise gene yakınlarında bir hiyerarşide başlamak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabuklukı ve Berrak şifre Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite puanınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve gereksiz bir kod örgüsı adına duru ve içi geniş taranabilir bir kod örgüsı ile hakkındalaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa çabuklukı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Sayfa hızı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene derece güzeşte süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden dakika ile de ölçülebilmektedir. Sayfa hızını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Kent çabuklukı Niye Önemli?
Öncelikle kent hızının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan lüks dakika iletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O dakika yemeden içmeden bazı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci yanında Gzip kullanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu alışverişlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde yapmak adına, 2 veya elan uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent bağırsakin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları gibi birşunca dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Adidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; etkili trafiğe destelı düşüt bant ferahliği, hatalı database sorguları, düşüt internet temassına ehil takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise bağırsakerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hızımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman mesafeştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Menfi halde yarar beklerken beis rüyet durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı yakınlarında indirdiğinde, muktezi alanlarda iz vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını gerçek oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçoflaz semtıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz layihamlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ayırmak icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında temel amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna bakarak dundaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem gönülğin oluşma süresini deyiş etmektedir. Mehabetli bağırsakerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek ayırmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel derece güzeşte müddet içerisinde, sayfada kâin deşenlerin yakınlarında boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik değerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene derece güzeşte müddet içerisinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği bağırsakin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent bağırsaki SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla oflaz idraklanmasını ve arama neticelerinda yakınlarında indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kellelıca parametreler; konu kellelıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, yakınlarında konu adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Harbi örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına şekil açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşatır bütün etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok rafine ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en muhteşem hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en muhteşem nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çhileışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları belirleme etmek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, son dilküşü yüküm yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çhileışmalara, bir diğer değalışverişle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google yakınlarında orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan rafine davranılması müstelzim bap olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler bağırsakin korku en etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok macerasız. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir kellekalarına referans ayırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en muhteşem ve eleştiri pot burada kellelıyor. SEO ile müteallik kişiler, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, iri ve kalitesiz salık sitelerinden hileınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tempo saf yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan temaslar adına, nitelikli ve güncel bağırsakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en yaraşır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle katkısızladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış peşışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Bağımlı ki ne derece uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has örgüsı olması sebebiyle, projeye özel çhileışma örgülması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, yakınlarında bir çhileışma maksatı oluşturarak, alışverişlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, yakınlarında ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi yaraşır çhileışmayı katkısızlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yaraşır stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir