Seo Danışmanlık Tavsiyeleri

SEO Nedir, Saf SEO Çaldatmaışması Nite Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki önlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli kafalı kurallar ile akla yatkın hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin olmak üzere tüm arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nite Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu ciğerin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her devran birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent ciğeri optimizasyonlar, yöntem yapı ve metin ciğererikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak gerçek ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devran başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek gerekirse anahtar lügat boşlukştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent ciğeri ve dışı konularını elan detaylı ve alt kafalıklar halinde inceleyerek, kesinlikle hayırlı bir SEO çaldatmaışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Yapılır?
Site ciğeri SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel ciğereriklerimiz, şerif ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu boşluk yüz ve belirli kafalı arama motoru etiketleridir. Site ciğeri optimizasyonunda asliye amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız ciğerin dunda kent ciğeri SEO konularını alt kafalıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, doldurulma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız makaslamaklar ne derece birinci sınıf ve tabii olursa, o derece isim ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metin ciğereriklerimiz derece örutubet teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Yapılır?
Dayanıklı gönülğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu gestalt günümüzde çok bileğsorunti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik yegâne başına ehliyetli olmadı. Daha çok birinci sınıf ve tabii ciğererik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size marifet verdik. Pekâlâ metin ciğereriklerinin bu derece önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nite ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan ciğererik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birgeniş ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Araştırması
Nişane kitlenizin sorularına yanıt veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birgeniş boşlukç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gestalt, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece usludır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Sözcük Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Bazısı kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en ömre bedel kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğsoruntirebilirsiniz.

4- Serlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl kafalık kadar alt kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı alt kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir kafalıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere huzurlu ulaşılabilmesi namına gönülğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Serlıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Sözcük ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne derece önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içinde geçerlidir. Serlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve alt kafalıklarımızda mutlaka garaz anahtar lügat ile kafalamamız botlara ciğererik üzerine hayırlı bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kafalıklarımızı söyleyiş edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl kafalığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta çabucak ziyade H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı kafalık etiketlerinden elan şanlı başüstüneğu ciğerin bir sayfanın asıl asıl kafalığının anlaşılması dair sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt bahis kafalıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu alt kafalıklar ile söyleyiş edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt kafalıklar ise gine gerçek bir hiyerarşide olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Masum Harf Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite noktaınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir kod binası adına şerif ve huzurlu taranabilir bir kod binası ile önlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Konu Güçı Nedir, Nite Pozitifrılır
Konu hükümı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene derece geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren devran ile bile ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site Güçı Neden Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan ziyade devran etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O devran yemeden içmeden temelı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce anonsör yöreında Gzip kullanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve boşuna tüm karakterler) Bu sorunlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise suret el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde bina etmek adına, 2 yahut elan uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent ciğerin bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kadar birgeniş dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; ali trafiğe ilişkilı düşüt bant genliği, hatalı database sorguları, düşüt internet bağlanaksına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayıcınız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki önlığı ise ciğererik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması nedeniyle, dayalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Pahal halde yarar beklerken dokunca görme durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini muntazır olmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı gerçek indirdiğinde, zaruri alanlarda durum düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını sağlam oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayırlı semtıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz layihamlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara örutubet veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta asıl amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa dundaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı gönülğin oluşma süresini söyleyiş etmektedir. Makro ciğererik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Doğrusu sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşasıl derece geçen süre içinde, sayfada mevcut bileşenlerin gerçek boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sayfa yüklenene derece geçen süre içinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği ciğerin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site ciğeri SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayırlı rüşvetlanmasını ve arama neticelerinda gerçek indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kafalıca parametreler; sayfa kafalıkları ve açıklamaları, kıstak etiketleri, gerçek sayfa bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Esaslı binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir bindi almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına uğur harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çaldatmaışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey hassas ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en şanlı hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en şanlı nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları saptama geçirmek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, anlayışsız dcivarüşü mecburiyet yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir değişik bileğsorunle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google gerçek orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan hassas davranılması müstelzim bahis olarak önmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler ciğerin muhatara bildirme etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir kafakalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en şanlı ve eleştiri sakatlık burada kafalıyor. SEO ile dayalı zevat, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, şişman ve kalitesiz çav sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu vadi tabii yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlanaklar adına, birinci sınıf ve güncel ciğererikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en akla yatkın bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağlamladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, kredi ve satış geriışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çaldatmaıştık. Yayımcı ki ne derece etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has binası olması nedeniyle, projeye özel çaldatmaışma binalması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, gerçek bir çaldatmaışma planı oluşturarak, sorunlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, gerçek ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri akla yatkın çaldatmaışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size akla yatkın stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir