Seo Danışmanlık Tarihi

SEO Nedir, Katıksız SEO Çalışması Ne örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli mebdelı kurallar ile şayeste hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle başlamak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Ne örgülır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her dakika birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent kucaki optimizasyonlar, yol yapı ve sağlam kucakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dakika başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek döndürmek gerekirse anahtar söz fasılaştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent kucaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve zir mebdelıklar halinde inceleyerek, ne sağlıklı bir SEO çalışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne örgülır?
Site kucaki SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel kucakeriklerimiz, ak ve hızlı harf yapısı, kullanıcı dostu fasıla sebebiyle ve belli mebdelı arama motoru etiketleridir. Site kucaki optimizasyonunda asliye gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız kucakin horda kent kucaki SEO mevzularını zir mebdelıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama hizmetaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız hatlar ne kadar birinci sınıf ve natürel olursa, o kadar kişi kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam kucakeriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Ne örgülır?
Dayanıklı derunğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu konum hasetmüzde çok bileğhizmetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik hareketsiz başına ehliyetli olmadı. Artık birinci sınıf ve natürel kucakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Pekâlâ sağlam kucakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Ne kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan kucakerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birgeniş görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Fasılaştırması
Nişane kitlenizin sorularına yanıt veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birgeniş fasılaç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu konum, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar beyinlidır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Lügat Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en balkı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğhizmettirebilirsiniz.

4- çıbanlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl mebdelık üzere zir mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı zir mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt mebdelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere huzurlu ulaşılabilmesi adına derunğinizi bölümlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. çıbanlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları içinde geçerlidir. çıbanlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve zir mebdelıklarımızda mutlaka hedef anahtar söz ile mebdelamamız botlara kucakerik için sağlıklı bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mebdelıklarımızı söylem edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile hizmetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl mebdelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazı kaynakta ansızın aşkın H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı mebdelık etiketlerinden daha yüce başüstüneğu kucakin bir sayfanın töz asıl mebdelığının anlaşılması konusunda problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sermaye mebdelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl konuyu zir mebdelıklar ile söylem edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve gayrı zir mebdelıklar ise yine esaslı bir hiyerarşide başlamak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Necip şifre örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite puanınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve fuzuli bir harf yapısı yerine ak ve huzurlu taranabilir bir harf yapısı ile içinlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Ne Fazlalıkrılır
Sayfa çabuklukı, derunğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren dakika ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa çabuklukını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Güçı Niçin Önemli?
Öncelikle kent çabuklukının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha aşkın dakika nakletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O dakika hoppadak temelı canlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce sunucu yönında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu hizmetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu hizmetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde eylemek yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

çokça Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde yapılabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent kucakin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları üzere birgeniş dosyayı önbelleğine alır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; güçlü trafiğe demetlı düşük izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ kontaksına mevla sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayannız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise kucakerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa çabuklukımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz fasılaştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Inatçı halde kâr beklerken ziyan rüyet durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, mukteza alanlarda vaziyet düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını önemli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçsağlıklı tarafıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz layihamlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek döndürmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında töz amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran hordaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk antrei katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce derunğin tezahür süresini söylem etmektedir. önemli kucakerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran antreinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek döndürmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl kadar sabık müddet içinde, sayfada mevcut bileşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar sabık müddet içinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğhizmettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği kucakin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site kucaki SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından sağlıklı algılanmasını ve arama neticelerinda esaslı indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mebdelıca parametreler; sayfa mebdelıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, esaslı sayfa bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Selim yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir destek almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks kayıplarına reçete harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey santimantal ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en yüce hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en yüce sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çalışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları belirleme etmek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geri dönüşü baskı yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çalışmalara, bir farklı bileğhizmetle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok daha santimantal davranılması müstelzim sermaye olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler kucakin muhatara yer etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok cılız. İyi bir kucakerik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir mebdekalarına referans döndürmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en yüce ve nazik suç burada mebdelıyor. SEO ile ait kişiler, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, derin ve kalitesiz salık sitelerinden alınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tempo natürel yollardan alınmayan ve ücretli alınan kontaklar yerine, birinci sınıf ve şimdiki kucakerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişmüterakki en şayeste bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde katkısızladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış geriışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Yayımcı ki ne kadar uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf yapısı olması haysiyetiyle, projeye özel çalışma yapılması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çalışma planı oluşturarak, hizmetlemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, esaslı ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza şayeste çalışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayeste stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir