Seo Danışmanlık Sonuçları

SEO Nedir, Doğal SEO Çalışması Nasıl örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki içinlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli temellı kurallar ile yaraşıklı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tutulmak üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çalışması Nasıl örgülır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her dem nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir ciğeri optimizasyonlar, yöntem yapı ve metin ciğererikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak sağlıklı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dem sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek kazandırmak gerekirse anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir ciğeri ve dışı konularını daha detaylı ve zir temellıklar halinde inceleyerek, nasıl yavuz bir SEO çalışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl örgülır?
şehir ciğeri SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel ciğereriklerimiz, harbi ve hızlı harf yapısı, kullanıcı dostu mesafe yüz ve belirli temellı taharri motoru etiketleridir. şehir ciğeri optimizasyonunda baz amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? üzere sorularınız ciğerin bayağıda şehir ciğeri SEO konularını zir temellıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, imla hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız alfabelar ne kadar nitelikli ve natürel olursa, o kadar şahsiyet ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metin ciğereriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl örgülır?
Tekst hapishaneğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu vaziyet günümüzde çok bileğdavranışti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik tenha başına yerinde olmadı. çıktı nitelikli ve natürel ciğererik konusu ortaya çıktı.

Fevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Pekâlâ metin ciğereriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nasıl ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan ciğererik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biraşkın blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz biraşkın görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mesafeştırması
Nişane kitlenizin sorularına yanıt veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz biraşkın mesafeç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu vaziyet, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Hummalı Kelime Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 kelime yineı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en kırnak kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz konsantre bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğdavranıştirebilirsiniz.

4- Başlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel temellık gibi zir temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı zir temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun temellıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere rahatlık ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamaktadır. Başlıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Başlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve zir temellıklarımızda kesinlikle gaye anahtar kelime ile temellamamız botlara ciğererik için yavuz bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına temellıklarımızı dışa vurum edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel temellığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta yekten lüks H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka temellık etiketlerinden daha mehabetli olduğu ciğerin bir sayfanın töz temel temellığının anlaşılması konusunda dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir laf temellıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel mevzuyu zir temellıklar ile dışa vurum edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve başka zir temellıklar ise yeniden sağlıklı bir hiyerarşide tutulmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Yolı ve Eksiksiz şifre örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun yanında, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve nahak bir harf yapısı alegori harbi ve rahatlık taranabilir bir harf yapısı ile içinlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sayfa Yolı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Sayfa ivintiı, hapishaneğin kullanıcı tarafından görüntülenene kadar geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren dem ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

şehir Yolı Ne Önemli?
Öncelikle şehir ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha lüks dem yazmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O dem yemeden içmeden temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce anonsör yüzında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu davranışlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde yaratmak alegori, 2 veya daha uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Bir tomar Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde yapılabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir ciğerin bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi biraşkın dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Süflidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; koca trafiğe ilişkilı ceninisakıt bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ irtibatsına sahip anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki içinlığı ise ciğererik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı mesafeştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Hırçın halde yarar beklerken zarar görme durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sağlıklı indirdiğinde, muktezi alanlarda görev yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını gerçek oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyavuz tarafıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek kazandırmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara ögönen veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta töz amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna için bayağıdaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mefret Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk antrei sağladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli hapishaneğin teşekkül süresini dışa vurum etmektedir. Mefret ciğererik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Doğrusu sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran antreinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek kazandırmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel kadar geçen müddet içerisinde, sayfada kâin birlikteşenlerin sağlıklı boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene kadar geçen müddet içerisinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği ciğerin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir ciğeri SEO’nun yöntem konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yavuz idraklanmasını ve taharri sonuçlarında sağlıklı indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen temellıca parametreler; sahife temellıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, sağlıklı sahife adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks zayiatına racon harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli duyar ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en mehabetli hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en mehabetli nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çalışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları saptama eylemek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, aptal dilküşü cebir yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çalışmalara, bir diğer bileğdavranışle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sağlıklı orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok daha duyar davranılması müstelzim laf olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler ciğerin ateş sunma etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir ciğererik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri kolaylıkla bir temelkalarına referans kazandırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en mehabetli ve ciddi yanılgı burada temellıyor. SEO ile müntesip kişiler, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, konsantre ve kalitesiz ses seda sitelerinden alınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu vadi natürel yollardan alınmayan ve ücretli alınan irtibatlar alegori, nitelikli ve şimdiki ciğererikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en yaraşıklı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, itibar ve satış geriışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Tabi ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız yapısı olması nedeniyle, projeye özel çalışma yapılması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sağlıklı bir çalışma planı oluşturarak, davranışlemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, sağlıklı ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi yaraşıklı çalışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşıklı stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir