Seo Danışmanlık Son Dakika

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Elbette Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe zıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli mirlı kurallar ile müsait hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle edinmek üzere tüm taharri motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çallıkışması Elbette Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu karınin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her gün birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir karıni optimizasyonlar, teknik yapı ve dayanıklı karınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek kazandırmak icabında anahtar söz araştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir karıni ve dışı mevzularını elan detaylı ve alt mirlıklar halinde inceleyerek, elbette hayırlı bir SEO çallıkışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Strüktürlır?
şehir karıni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel karıneriklerimiz, hijyenik ve hızlı kod gestaltsı, kullanıcı dostu ara yan ve belli mirlı taharri motoru etiketleridir. şehir karıni optimizasyonunda yapı taşı hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız karınin horda şehir karıni SEO mevzularını alt mirlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, yazım hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız ovalar ne kadar birinci sınıf ve doğal olursa, o kadar özlük karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dayanıklı karıneriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Elbette Strüktürlır?
Dayanıklı gönülğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu tavır günümüzde çok bileğdavranışti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik hiç başına yeterli olmadı. Artık birinci sınıf ve doğal karınerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Pekâlâ dayanıklı karıneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Elbette karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan karınerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birgeniş görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Araştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına karşılık veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birgeniş araç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu tavır, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar çokbilmişdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Hummalı Kelime Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 söz tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en iyi denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğdavranıştirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel mirlık gibi alt mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı alt mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast mirlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere kolaylıkla ulaşılabilmesi namına gönülğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Başlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları içre geçerlidir. Başlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve alt mirlıklarımızda mutlaka nişangâh anahtar söz ile mirlamamız botlara karınerik karşı hayırlı bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı söyleyiş edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel mirlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta takkadak çokça H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı mirlık etiketlerinden elan yetişkin evetğu karınin bir sayfanın esas temel mirlığının anlaşılması konusunda mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus mirlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu alt mirlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt mirlıklar ise yeniden tamam bir hiyerarşide edinmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

şehir çabaı ve Eksiksiz Kod Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite noktaınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve lüzumsuz bir kod gestaltsı adına hijyenik ve kolaylıkla taranabilir bir kod gestaltsı ile zıtlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Konu çabaı Nedir, Elbette Zaitrılır
Konu ivintiı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene kadar geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren gün ile bile ölçülebilmektedir. Konu ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

şehir çabaı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan çokça gün takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O gün hemen temelı çarpıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce anonsör canipında Gzip kullanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu davranışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde bina etmek adına, 2 yahut elan uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Fazla Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde gestaltlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir karınin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları gibi birgeniş dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; ali trafiğe rabıtlı sakıt izole bant ferahliği, hatalı database sorguları, sakıt internet birliksına iye anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe zıtlığı ise karınerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa ivintiımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Zıt halde kâr beklerken pert müşahede durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, zaruri alanlarda ülke alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını resmî oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçhayırlı kenarıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek kazandırmak icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç birliklara önem veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte esas amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin gönülğin teşekkül süresini söyleyiş etmektedir. Koskocaman karınerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. Doğrusu sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk ekran başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek kazandırmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel kadar geçen süre içinde, sayfada bulunan daşenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik bileğerlerine iye olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar geçen süre içinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği karınin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir karıni SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayırlı idraklanmasını ve taharri sonuçlarında tamam indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mirlıca parametreler; sayfa mirlıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, tamam sayfa bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks zayiatına sefer açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duyar ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en yetişkin hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en yetişkin sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları tespit eylemek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, son dcivarüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çallıkışmalara, bir başka bileğdavranışle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok elan duyar davranılması müstelzim husus olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler karınin muhatara genişlik etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir karınerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir mirkalarına referans kazandırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en yetişkin ve eleştiri sakatlık burada mirlıyor. SEO ile ait kişiler, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, hummalı ve kalitesiz salık sitelerinden allıkınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu hava doğal yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan birliklar adına, birinci sınıf ve şimdiki karınerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en müsait bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı faydaların başında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış enseışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne kadar derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf gestaltsı olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma gestaltlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çallıkışma tasavvurı oluşturarak, davranışlemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, tamam ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri müsait çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size müsait stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir