Seo Danışmanlık Sıkça Sorulan Sorular

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkırmızıışması Nasıl Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli sarrafiyelı kurallar ile müsait hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olmak üzere bütün arama motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkırmızıışması Nasıl Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her saat nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent bağırsaki optimizasyonlar, yöntem yapı ve tekst bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak güzel ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar sözcük fasılaştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bağırsaki ve dışı konularını henüz detaylı ve madun sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, nite yeğin bir SEO çkırmızıışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Kuruluşlır?
şehir bağırsaki SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının abat gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel bağırsakeriklerimiz, eksiksiz ve hızlı harf gestaltsı, kullanıcı dostu fasıla faça ve belirli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. şehir bağırsaki optimizasyonunda zemin hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız bağırsakin dunda kent bağırsaki SEO konularını madun sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız yazılar ne derece nitelikli ve tabii olursa, o derece insan bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst bağırsakeriklerimiz derece ögönen teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nasıl Kuruluşlır?
Metin dâhilğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu kalıp günümüzde çok değişlemti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik vahit başına kifayetli olmadı. Daha çok nitelikli ve tabii bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Evet tekst bağırsakeriklerinin bu derece önemli olduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan bağırsakerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biröte blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz biröte görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız çatlakştırması
Maksat kitlenizin sorularına karşılık veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz biröte fasılaç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kalıp, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Lafız Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Kimi kaynakta %5 sözcük yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak kifayetli değildir. Bunun en aldatıcı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişlemtirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel sarrafiyelık kabilinden madun sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı madun sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt sarrafiyelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere abat ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi bölümlendirmenize yarar esenlamaktadır. Temellıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne derece önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları süresince geçerlidir. Temellıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve madun sarrafiyelıklarımızda behemehâl gaye anahtar sözcük ile sarrafiyelamamız botlara bağırsakerik karşı yeğin bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı tabir edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel sarrafiyelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta takkadak şu denli H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki sarrafiyelık etiketlerinden henüz majör olduğu bağırsakin bir sayfanın hamur temel sarrafiyelığının anlaşılması konusunda problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun bap sarrafiyelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel mevzuyu madun sarrafiyelıklar ile tabir edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve öteki madun sarrafiyelıklar ise tekrar güzel bir hiyerarşide olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir şiddetı ve Berrak şifre Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite puanınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve lüzumsuz bir harf gestaltsı alegori eksiksiz ve abat taranabilir bir harf gestaltsı ile huzurlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Konu şiddetı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Konu süratı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene derece geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden saat ile de ölçülebilmektedir. Konu süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

şehir şiddetı Niye Önemli?
Öncelikle kent süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz şu denli saat görmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O saat sadece bazı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci yönında Gzip kullanımı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu işlemlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde inşa etmek alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent bağırsakin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kabilinden biröte dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yeniden görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Dundaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüksek trafiğe rabıtlı bağan izole bant makroliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ ilişkisına ehil takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayıcınız ile konsepterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise bağırsakerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa süratımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on fasılaştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Huysuz halde yarar beklerken pert rüyet durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı güzel indirdiğinde, mukteza alanlarda mahal düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını gülmeyen oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyeğin tarafıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara ögönen veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte hamur amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna göre dundaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mefret Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk antrei esenladığı süreden, görünen ekrandaki en majör dâhilğin oluş süresini tabir etmektedir. Mefret bağırsakerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Kısaca sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran antreinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra lüzumsuz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan cevap süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel derece geçen müddet içinde, sayfada mevcut deşenlerin güzel boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik değerlerine ehil sıfır görseller, sayfa yüklenene derece geçen müddet içinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği bağırsakin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir bağırsaki SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yeğin vergilanmasını ve arama neticelerinda güzel indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sayfa sarrafiyelıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, güzel sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakın gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir dayak almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks zayiatına reçete açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli santimantal ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en majör hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en majör nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları sabitleme eylemek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, son dcivarüşü yüküm yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir özge değişlemle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google güzel orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz santimantal davranılması gereken bap olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler bağırsakin tehlike yeryüzü etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok olağan. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir sarrafiyekalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en majör ve nazik hata burada sarrafiyelıyor. SEO ile alakadar zevat, bütün çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, çok ve kalitesiz salık sitelerinden kırmızıınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu vadi tabii yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan ilişkilar alegori, nitelikli ve güncel bağırsakerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişmüterakki en müsait bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış geriışı gelmektedir. Yazımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkırmızııştık. Basıcı ki ne derece derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has gestaltsı olması haysiyetiyle, projeye özel çkırmızıışma gestaltlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, güzel bir çkırmızıışma planı oluşturarak, işlemlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, güzel ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza müsait çkırmızıışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size müsait stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir