Seo Danışmanlık Referanslar

SEO Nedir, Doğal SEO Çaldatmaışması Nasıl Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli başlı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta çıkmak üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nasıl Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her dem kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site kucaki optimizasyonlar, teknik yapı ve tekst kucakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dem başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek sundurmak gerekirse anahtar söz çatlakştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site kucaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast başlıklar halinde inceleyerek, nasıl düzgün bir SEO çaldatmaışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Yapılır?
Kent kucaki SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel kucakeriklerimiz, hijyenik ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu çatlak beniz ve belirli başlı kontrol motoru etiketleridir. Kent kucaki optimizasyonunda çizgi hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız kucakin dunda site kucaki SEO mevzularını ast başlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun birlikte, doldurma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız tasarlar ne denli kaliteli ve doğal olursa, o denli nefer kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst kucakeriklerimiz denli örutubet teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?
Tekst yürekğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hesap günümüzde çok değemekti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik nazar boncuğu başına yeterli olmadı. çıktı kaliteli ve doğal kucakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Pekâlâ tekst kucakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nasıl kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan kucakerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşkın blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz biraşkın görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Açıklıkştırması
Amaç kitlenizin sorularına karşılık veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz biraşkın çatlakç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hesap, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli düşüncesizdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Kelime Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Bazı kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Fakat bu veri tam olarak yeterli değildir. Bunun en kıvrak kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değemektirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas başlık kabil ast başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı ast başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun başlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere geniş ulaşılabilmesi yerine yürekğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. Esaslıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları içre geçerlidir. Esaslıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve ast başlıklarımızda kesinlikle amaç anahtar söz ile başlamamız botlara kucakerik üzerine düzgün bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlıklarımızı söyleyiş edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas başlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazı kaynakta birden çokça H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı başlık etiketlerinden daha yüce olduğu kucakin bir sayfanın nesep esas başlığının anlaşılması dair dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sermaye başlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu ast başlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve gayrı ast başlıklar ise gene rast bir hiyerarşide çıkmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Momentumı ve Harbi Harf Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite noktaınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve lüzumsuz bir kod binası adına hijyenik ve geniş taranabilir bir kod binası ile alınlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sahife Momentumı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sahife yolı, yürekğin kullanıcı tarafından tayflenene denli geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren dem ile de ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Kent Momentumı Ne Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha çokça dem kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O dem yalnız bazı ruhlu hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce anonsör kanatında Gzip kullanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu emeklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde hareket etmek adına, 2 veya daha uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde binalabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site kucakin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabil biraşkın dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; şiddetli trafiğe demetlı düşüt bant yaygınliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ irtibatsına sahip anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayıcınız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise kucakerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, dayalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu yolımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Menfi halde fayda beklerken pert görme durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, muktezi alanlarda bucak kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını ağır oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdüzgün yanıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz düşüncemlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek sundurmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler adım adım başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte nesep amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna gereğince dundaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce yürekğin tekevvün süresini söyleyiş etmektedir. Koskocaman kucakerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü ekran kayranıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek sundurmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan cevap süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas denli geçen süre içinde, sayfada mevcut deşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve yaygınlik değerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene denli geçen süre içinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği kucakin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent kucaki SEO’nun teknik konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından düzgün algılanmasını ve kontrol neticelerinda rast indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; konu başlıkları ve izahatı, anahtar etiketleri, rast konu bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sevap binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks zayiatına tarz açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi çıkmak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey rafine ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en yüce hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en yüce sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Aksi tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, aptal dyamaçüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir gayrı değemekle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok daha rafine davranılması müstelzim sermaye olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler kucakin korku bildirme etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir kucakerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir başkalarına referans sundurmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en yüce ve nazik yanlış burada başlıyor. SEO ile dayalı kişiler, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, dolu ve kalitesiz sav sitelerinden aldatmaınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu biçim doğal yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan irtibatlar adına, kaliteli ve güncel kucakerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişgelecek en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte esenladığı yararların başında; marka bilinirliği, onur ve satış artışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çaldatmaıştık. Basıcı ki ne denli uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık binası olması dolayısıyla, projeye özel çaldatmaışma binalması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çaldatmaışma düşünceı oluşturarak, emeklemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, rast ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi şık çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şık stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir