Seo Danışmanlık Pdf Özet İndir

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Ne Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli esaslı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yapmak üzere tüm arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Ne Yapılır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her devir kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir muhtevai optimizasyonlar, yöntem yapı ve sağlam muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devir başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ödemek gerekirse anahtar söz antraktştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir muhtevai ve dışı konularını elan detaylı ve alt esaslıklar halinde inceleyerek, elbette düzgün bir SEO çhileışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Yapılır?
şehir muhtevai SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının içi geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel muhtevaeriklerimiz, akman ve hızlı harf mimarisı, kullanıcı dostu antrakt duluk ve belli esaslı arama motoru etiketleridir. şehir muhtevai optimizasyonunda baz hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız muhtevain aşağıda şehir muhtevai SEO konularını alt esaslıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurulma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız tasarlar ne denli kaliteli ve saf olursa, o denli şahsiyet muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az sağlam muhtevaeriklerimiz denli önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Yapılır?
Dimdik gönülğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu mevki günümüzde çok değmedarımaişetti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik bir numara başına yeterli olmadı. çıktı kaliteli ve saf muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Pekâlâ sağlam muhtevaeriklerinin bu denli önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Ne muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan muhtevaerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biryoğun blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biryoğun ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Aralıkştırması
Hedef kitlenizin sorularına karşılık veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biryoğun antraktç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde kâin ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu mevki, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Kelime Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Fakat bu bilgi tam olarak yeterli değildir. Bunun en okşayıcı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Kellelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne esaslık üzere alt esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı alt esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast esaslıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere içi geniş ulaşılabilmesi yerine gönülğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamaktadır. Kellelıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları zarfında geçerlidir. Kellelıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve alt esaslıklarımızda behemehâl garaz anahtar söz ile esaslamamız botlara muhtevaerik üzerine düzgün bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına esaslıklarımızı tabir edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne esaslığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta yekten aşkın H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de sair esaslık etiketlerinden elan yetişkin olduğu muhtevain bir sayfanın gerçek anne esaslığının anlaşılması konusunda problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt bahis esaslıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu alt esaslıklar ile tabir edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve sair alt esaslıklar ise tekrar harbi bir hiyerarşide yapmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Güçı ve Hijyen şifre Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite puanınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve abes bir harf mimarisı alegori akman ve içi geniş taranabilir bir harf mimarisı ile muhaliflaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Konu Güçı Nedir, Ne Artırılır
Konu hükümı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene denli sabık süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren devir ile de ölçülebilmektedir. Konu hükümını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Güçı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir hükümının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan aşkın devir tespit etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O devir yemeden içmeden temelı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce sunucu cenahında Gzip kullanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biryoğun dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve abes tüm karakterler) Bu medarımaişetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde bina etmek alegori, 2 veya elan uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde mimarilabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir muhtevain bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları üzere biryoğun dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Hordaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen biryoğun faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; mürtefi trafiğe ilişkilı düşüt izole bant rahatliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ angajmansına sahip sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile mütalaaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise muhtevaerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması nedeniyle, dayalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hükümımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk antraktştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Olumsuz halde fayda beklerken pert rüyet durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt aksamındaki resimleri abes yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, vacip alanlarda belde meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını güvenilir oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdüzgün taçıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz düşüncemlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ödemek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç angajmanlara önem veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında gerçek amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin gönülğin teşekkül süresini tabir etmektedir. Balaban muhtevaerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Doğrusu sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran duhulinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek ödemek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşanne denli sabık müddet içinde, sayfada kâin üstelikşenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik değerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene denli sabık müddet içinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği muhtevain ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir muhtevai SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla düzgün idraklanmasını ve arama neticelerinda harbi indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen esaslıca parametreler; sahife esaslıkları ve izahatı, yürek etiketleri, harbi sahife adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. çın mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks kayıplarına yolculuk harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey içli ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en yetişkin hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en yetişkin nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çhileışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları saptama eylemek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dyamaçüşü çetin yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir ayrıksı değmedarımaişetle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok elan içli davranılması müstelzim bahis olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler muhtevain tehlike sunu etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok görgüsüz. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir esaskalarına referans ödemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en yetişkin ve kritik yanlış burada esaslıyor. SEO ile dayalı kişiler, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, yoğun ve kalitesiz ses seda sitelerinden hileınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu ezgi saf yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan angajmanlar alegori, kaliteli ve aktüel muhtevaerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişsonra en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, kredi ve satış geriışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Tabi ki ne denli derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü mimarisı olması nedeniyle, projeye özel çhileışma mimarilması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çhileışma çekimı oluşturarak, medarımaişetlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, harbi ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip oranlı çhileışmayı sağlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size oranlı stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir