Seo Danışmanlık Özellikleri

SEO Nedir, Doğal SEO Çallıkışması Elbette Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli kellelı kurallar ile elverişli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tamamlanmak üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çallıkışması Elbette Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her vakit birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bâtıni optimizasyonlar, fen yapı ve dayanıklı bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yaymak gerekirse anahtar lafız araştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bâtıni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt kellelıklar halinde inceleyerek, elbette esen bir SEO çallıkışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Dokumalır?
Kent bâtıni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel bâtıneriklerimiz, duru ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu ara vecih ve belirli kellelı taharri motoru etiketleridir. Kent bâtıni optimizasyonunda esas amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız bâtınin süflida şehir bâtıni SEO mevzularını alt kellelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, yazım hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız makaslamaklar ne derece birinci sınıf ve tabii olursa, o derece şahıs bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dayanıklı bâtıneriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Elbette Dokumalır?
Tekst derunğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu keyfiyet hasetmüzde çok bileğçalışmati. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik nazar boncuğu başına kifayetli olmadı. çıktı birinci sınıf ve tabii bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Evet dayanıklı bâtıneriklerinin bu derece önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Elbette bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan bâtınerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birgeniş görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Antraktştırması
Garaz kitlenizin sorularına yanıt veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birgeniş araç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu keyfiyet, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece fikirlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Söz Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Kimi kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu veri tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en kırnak denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğçalışmatirebilirsiniz.

4- Mirlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel kellelık üzere alt kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı alt kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere refahlı ulaşılabilmesi namına derunğinizi bölümlendirmenize yarar esenlamaktadır. Mirlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Mirlayın
Mirlıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları süresince geçerlidir. Mirlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve alt kellelıklarımızda behemehâl amaç anahtar lafız ile kellelamamız botlara bâtınerik için esen bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mirlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kellelıklarımızı söyleyiş edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel kellelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden bir küme H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki kellelık etiketlerinden henüz mehabetli evetğu bâtınin bir sayfanın ana temel kellelığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt sayfa kellelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu alt kellelıklar ile söyleyiş edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve öteki alt kellelıklar ise yeniden harbi bir hiyerarşide tamamlanmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Gayretı ve Masumca Kod Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun yanında, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir harf kuruluşsı adına duru ve refahlı taranabilir bir harf kuruluşsı ile mukabillaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sahife Gayretı Nedir, Elbette Zaitrılır
Sahife ivintiı, derunğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene derece geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden vakit ile bile ölçülebilmektedir. Sahife ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Kent Gayretı Neden Önemli?
Öncelikle şehir ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz bir küme vakit savmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O vakit yalnız bazı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce sunucu cihetında Gzip kullanımı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu çalışmalemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde olmak adına, 2 veya henüz uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Bir küme Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde kuruluşlabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir bâtınin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları üzere birgeniş dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yeniden görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Hordaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mualla trafiğe ilişkilı sakıt izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ temassına ehil sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise bâtınerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu ivintiımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken mazarrat görme durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri boşuna yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, zaruri alanlarda nokta saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını güvenilir oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçesen üstıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yaymak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen ana amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa süflidaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli derunğin tezahür süresini söyleyiş etmektedir. Balaban bâtınerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Kısaca sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bâtınin ilk görüntülük girişinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek yaymak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel derece geçen müddet içinde, sayfada kâin deşenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene derece geçen müddet içinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bâtınin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent bâtıni SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla esen algılanmasını ve taharri neticelerinda harbi indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; konu kellelıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, harbi konu bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına racon harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi anlamak isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok duygun ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en mehabetli hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en mehabetli nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Aksi tespitlere maruz artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, anlayışsız dönüşü baskı yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir sair bileğçalışmale “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok henüz duygun davranılması müstelzim sayfa olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bâtınin korku arz etmektedir.

Doğal Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok cılız. İyi bir bâtınerik sunmanız durumunda, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir kellekalarına referans yaymak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en mehabetli ve nazik hata burada kellelıyor. SEO ile alakalı eşhas, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, hummalı ve kalitesiz sava sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu stil tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar adına, birinci sınıf ve gündeş bâtınerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Mirlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en elverişli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış peşışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Basıcı ki ne derece uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız kuruluşsı olması haysiyetiyle, projeye özel çallıkışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çallıkışma maksatı oluşturarak, çalışmalemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, harbi ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri elverişli çallıkışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size elverişli stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir