Seo Danışmanlık Nerede

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Nite örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşılığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli saksılı kurallar ile yakışır hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin tutulmak üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Nite örgülır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her çağ kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site içi optimizasyonlar, uran yapı ve sağlam içerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak düz ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bildirmek gerekirse anahtar kelime boşlukştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site içi ve dışı konularını daha detaylı ve ast saksılıklar halinde inceleyerek, elbette uz bir SEO çhileışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite örgülır?
Site içi SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel içeriklerimiz, masumca ve hızlı harf mimarisı, kullanıcı dostu boşluk yan ve belirli saksılı kontrol motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda bel kemiği gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız için süflida site içi SEO konularını ast saksılıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama sorunaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız alfabelar ne denli kaliteli ve saf olursa, o denli şahsiyet içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca sağlam içeriklerimiz denli önem teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nite örgülır?
Sağlam derunğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu vaziyet hasetmüzde çok bileğsorunti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik hareketsiz başına kifayetli olmadı. çıktı kaliteli ve saf içerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Peki sağlam içeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nite içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan içerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birhayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birhayli görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mesafeştırması
Nişane kitlenizin sorularına yanıt veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birhayli boşlukç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu vaziyet, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Bazı kaynakta %5 kelime geneı öngörülmektedir. Ancak bu bilgi tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en kandırıcı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğsoruntirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana saksılık kadar ast saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı ast saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun saksılıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere keyif ulaşılabilmesi namına derunğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi için ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Başlangıçlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve ast saksılıklarımızda mutlaka nişangâh anahtar kelime ile saksılamamız botlara içerik hakkında uz bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına saksılıklarımızı anlatım edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile sorunaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana saksılığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazı kaynakta çabucak şu denli H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair saksılık etiketlerinden daha cesim evetğu için bir sayfanın köken ana saksılığının anlaşılması konusunda dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sayfa saksılıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana konuyu ast saksılıklar ile anlatım edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve sair ast saksılıklar ise yine düz bir hiyerarşide tutulmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Hükümı ve Berrak Harf örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite puanınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve yararsız bir harf mimarisı yerine masumca ve keyif taranabilir bir harf mimarisı ile karşılaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sahife Hükümı Nedir, Nite Zaitrılır
Sahife güçı, derunğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene denli geçen süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren çağ ile bile ölçülebilmektedir. Sahife güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Site Hükümı Neden Önemli?
Öncelikle site güçının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha şu denli çağ takmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O çağ yemeden içmeden temelı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce takdimci tarafında Gzip tasarrufı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu sorunlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu sorunlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde tamir etmek yerine, 2 veya daha uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Bir tomar Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde mimarilabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site için bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kadar birhayli dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; şiddetli trafiğe sargılı düşüt izole bant degajeliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ irtibatsına mevla takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayıcınız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşılığı ise içerik dağıtım ağı fehvaına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, alakalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa güçımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz boşlukştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Olumsuz halde kâr beklerken ziyan rüyet durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı düz indirdiğinde, zaruri alanlarda bucak vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını resmî oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçuz yerıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz layihamlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bildirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında köken amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna gereğince süflidaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk antrei sağladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim derunğin oluş süresini anlatım etmektedir. Majör içerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Kısaca sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük antreinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bildirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana denli geçen süre içerisinde, sayfada kâin dahişenlerin düz boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene denli geçen süre içerisinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğsoruntirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği için ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site içi SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uz vergilanmasını ve kontrol sonuçlarında düz indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen saksılıca parametreler; sayfa saksılıkları ve açıklamaları, lisan etiketleri, düz sayfa bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir dayanak almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına ezgi açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi gezmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli santimantal ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en cesim hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en cesim sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çhileışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları tespit etmek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Negatif tespitlere maruz artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, mazi dkarşıüşü yüküm yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çhileışmalara, bir başka bileğsorunle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google düz orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok daha santimantal davranılması gereken sayfa olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler için ateş yeryüzü etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok mahdut. İyi bir içerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir saksıkalarına referans bildirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en cesim ve ciddi kusur burada saksılıyor. SEO ile alakalı kişiler, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kaba ve kalitesiz sav sitelerinden hileınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tarz saf yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan irtibatlar yerine, kaliteli ve güncel içerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en yakışır bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, kredi ve satış enseışı gelmektedir. Kırmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Yayımcı ki ne denli uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık mimarisı olması sebebiyle, projeye özel çhileışma mimarilması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, düz bir çhileışma çekimı oluşturarak, sorunlemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, düz ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, zaruri yakışır çhileışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yakışır stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir