Seo Danışmanlık Nelerdir

SEO Nedir, Saf SEO Çallıkışması Ne Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli serlı kurallar ile normal hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta çıkmak üzere bütün kontrol motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çallıkışması Ne Yapılır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her hengâm birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent içi optimizasyonlar, beceri yapı ve dimdik içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak hakikat ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hengâm başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek gerekirse anahtar söz araştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı konularını elan detaylı ve ast serlıklar halinde inceleyerek, ne dobra bir SEO çallıkışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Yapılır?
şehir içi SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının rahatlık gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel içeriklerimiz, ak pak ve hızlı kod strüktürsı, kullanıcı dostu ara sebebiyle ve belirli serlı kontrol motoru etiketleridir. şehir içi optimizasyonunda gerçek amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız için dunda kent içi SEO konularını ast serlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, yazım hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız yazılar ne kadar birinci sınıf ve saf olursa, o kadar koca içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dimdik içeriklerimiz kadar ögönen teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Ne Yapılır?
Metanetli içeriğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu perese hasetmüzde çok değçalışmati. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik yek başına yerinde olmadı. Daha çok birinci sınıf ve saf içerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Pekâlâ dimdik içeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Ne içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan içerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biriyi blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biriyi ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Antraktştırması
Hedef kitlenizin sorularına cevap veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz biriyi araç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu perese, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar fikirlidır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Kelime Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak yerinde değildir. Bunun en kıvrak aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değçalışmatirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas serlık kadar ast serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı ast serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt serlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere rahatlık ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi için ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve ast serlıklarımızda behemehâl hedef anahtar söz ile serlamamız botlara içerik hakkında dobra bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına serlıklarımızı deyiş edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas serlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta takkadak lüks H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de sair serlık etiketlerinden elan oylumlu başüstüneğu için bir sayfanın esas esas serlığının anlaşılması dair sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sayfa serlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu ast serlıklar ile deyiş edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve sair ast serlıklar ise yeniden hakikat bir hiyerarşide çıkmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hızı ve Temiz Harf Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite noktaınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve lüzumsuz bir kod strüktürsı yerine ak pak ve rahatlık taranabilir bir kod strüktürsı ile mukabillaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sayfa Hızı Nedir, Ne Zaitrılır
Sayfa çabuklukı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla fonlenene kadar sabık süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden hengâm ile de ölçülebilmektedir. Sayfa çabuklukını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Hızı Sebep Önemli?
Öncelikle kent çabuklukının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan lüks hengâm tespit etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O hengâm yalnız temelı canlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce takdimci yüzında Gzip kullanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biriyi dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu çalışmalemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, az format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde etkili olmak yerine, 2 veya elan uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Bir tomar Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent için bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kadar biriyi dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biriyi faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüce trafiğe rabıtalı az bant çokliği, hatalı database sorguları, az genel ağ birliksına sahip takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile içtihaterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise içerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa çabuklukımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Menfi halde kâr beklerken dokunca müşahede durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hakikat indirdiğinde, lüzumlu alanlarda yer meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını vahim oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdobra tarafıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz layihamlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler adım adım başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte esas amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna göre dundaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En şanlı Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk methali sağladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu içeriğin tezahür süresini deyiş etmektedir. şanlı içerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Kısaca sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk ekran methalinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar sabık süre içerisinde, sayfada mevcut bileşenlerin hakikat boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine sahip olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar sabık süre içerisinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği için ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir içi SEO’nun beceri konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla dobra rüşvetlanmasını ve kontrol sonuçlarında hakikat indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen serlıca parametreler; sayfa serlıkları ve açıklamaları, zeban etiketleri, hakikat sayfa adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakın strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına hız harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi görmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok rafine ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en oylumlu hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en oylumlu nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları belirleme geçirmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Menfi tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, art dkatüşü kuvvet yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir diğer değçalışmale “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google hakikat orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok elan rafine davranılması müstelzim sayfa olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler için korku genişlik etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok yalın kat. İyi bir içerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir serkalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en oylumlu ve ciddi kusur burada serlıyor. SEO ile ait kişiler, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, tombul ve kalitesiz salık sitelerinden allıkınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu suret saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan birliklar yerine, birinci sınıf ve şimdiki içerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en normal bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış enseışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne kadar uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık strüktürsı olması dolayısıyla, projeye özel çallıkışma strüktürlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, hakikat bir çallıkışma planı oluşturarak, çalışmalemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, hakikat ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu normal çallıkışmayı sağlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size normal stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir