Seo Danışmanlık Mediafordigital

SEO Nedir, Katıksız SEO Çalışması Nasıl Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli kellelı kurallar ile şayeste hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yürütmek üzere bütün taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Nasıl Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu yürekin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her vakit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent yüreki optimizasyonlar, beceri yapı ve tekst yürekerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak düz ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uzatmak gerekirse anahtar lügat boşlukştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent yüreki ve dışı konularını henüz detaylı ve zir kellelıklar halinde inceleyerek, nite iyi bir SEO çalışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Gestaltlır?
Kent yüreki SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının refahlı gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel yürekeriklerimiz, duru ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu boşluk yüz ve belli kellelı taharri motoru etiketleridir. Kent yüreki optimizasyonunda çizgi hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız yürekin horda kent yüreki SEO konularını zir kellelıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, yazım hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız hatlar ne kadar kaliteli ve katıksız olursa, o kadar koca yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst yürekeriklerimiz kadar ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nasıl Gestaltlır?
Dayanıklı gönülğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu durum hasetmüzde çok değkârti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik yalnızca başına ehliyetli olmadı. çıktı kaliteli ve katıksız yürekerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size veri verdik. Evet tekst yürekeriklerinin bu kadar önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nasıl yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan yürekerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birşu denli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birşu denli ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Açıklıkştırması
Maksat kitlenizin sorularına cevap veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birşu denli boşlukç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Sözcük Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu durum, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar aptaldır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Sözcük Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu veri tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en iyi kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkârtirebilirsiniz.

4- Kellelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kellelık kadar zir kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı zir kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun kellelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere refahlı ulaşılabilmesi namına gönülğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Kellelıklarımızda ilgi edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Kellelıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve zir kellelıklarımızda behemehâl maksat anahtar lügat ile kellelamamız botlara yürekerik hakkında iyi bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına kellelıklarımızı tabir edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kellelığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta yekten lüks H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge kellelık etiketlerinden henüz mefret olduğu yürekin bir sayfanın kök anne kellelığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bahis kellelıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu zir kellelıklar ile tabir edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve özge zir kellelıklar ise gine düz bir hiyerarşide yürütmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hükümı ve Masumca Kod Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve yararsız bir harf strüktürsı namına duru ve refahlı taranabilir bir harf strüktürsı ile içinlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Konu Hükümı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Konu momentumı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene kadar geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren vakit ile de ölçülebilmektedir. Konu momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Hükümı Illet Önemli?
Öncelikle kent momentumının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz lüks vakit selametlemek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O vakit vakit kaybetmeden bazı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce sunucu yanında Gzip kullanımı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu kârlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde üretmek namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Fazla Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent yürekin bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kadar birşu denli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi tekrar ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; şiddetli trafiğe bağlamlı sakıt izole bant genliği, hatalı database sorguları, sakıt internet kontaksına mevla sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayıcınız ile gözerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise yürekerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, ilgili dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife momentumımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz boşlukştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Karşıt halde yarar beklerken ziyan müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir aksamındaki resimleri yararsız yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı düz indirdiğinde, vacip alanlarda belde alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını gülmeyen oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçiyi cepheıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz layihamlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uzatmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler kadem kadem muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte kök amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna bakılırsa hordaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret gönülğin oluşma süresini tabir etmektedir. Heybetli yürekerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. Kısaca sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun yürekin ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde yararsız ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uzatmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşanne kadar geçen müddet içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin düz boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik değerlerine mevla sıfır görseller, sahife yüklenene kadar geçen müddet içerisinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği yürekin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent yüreki SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla iyi rüşvetlanmasını ve taharri sonuçlarında düz indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; sahife kellelıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, düz sahife adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğruca strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir bindi almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına reviş heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir çok duyarlı ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en mefret hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en mefret sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çalışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları belirleme geçirmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, geri dilküşü sıkıntı yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çalışmalara, bir özge değkârle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google düz orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması gereken bahis olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler yürekin ateş yer etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok niteliksiz. İyi bir yürekerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir kellekalarına referans uzatmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en mefret ve ciddi hata burada kellelıyor. SEO ile ilgili kişiler, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, kesif ve kalitesiz selen sitelerinden alınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu konsept katıksız yollardan alınmayan ve ücretli alınan kontaklar namına, kaliteli ve gündeş yürekerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişgelecek en şayeste bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde esenladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, rağbet ve satış peşışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çalıştık. Yayımcı ki ne kadar derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız strüktürsı olması yüz, projeye özel çalışma strüktürlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, düz bir çalışma planı oluşturarak, kârlemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, düz ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, vacip şayeste çalışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayeste stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir