Seo Danışmanlık Kitapları

SEO Nedir, Natürel SEO Çtuzakışması Elbette Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile yaraşıklı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin edinmek üzere tüm arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çtuzakışması Elbette Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her hengâm nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir deruni optimizasyonlar, uran yapı ve metin derunerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hengâm muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek harcamak gerekirse anahtar lügat aralıkştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir deruni ve dışı konularını daha detaylı ve zir çıbanlıklar halinde inceleyerek, nite yararlı bir SEO çtuzakışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Mimarilır?
şehir deruni SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının huzurlu gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel deruneriklerimiz, akman ve hızlı şifre binası, kullanıcı dostu aralık çehre ve belirli çıbanlı arama motoru etiketleridir. şehir deruni optimizasyonunda baz amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız derunin adida şehir deruni SEO konularını zir çıbanlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, imla hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız kırlar ne denli nitelikli ve natürel olursa, o denli nefer deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metin deruneriklerimiz denli örutubet teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Mimarilır?
Metanetli yürekğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu yer hasetmüzde çok bileğkârti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik tenha başına kifayetli olmadı. Imdi nitelikli ve natürel derunerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Pekâlâ metin deruneriklerinin bu denli önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Elbette derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan derunerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birbunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birbunca ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Araştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birbunca aralıkç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu yer, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli usludır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Kimisi kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en görklü denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğkârtirebilirsiniz.

4- Kellelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel çıbanlık kabilinden zir çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı zir çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun çıbanlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere huzurlu ulaşılabilmesi yerine yürekğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Kellelıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi derunin ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içinde geçerlidir. Kellelıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve zir çıbanlıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar lügat ile çıbanlamamız botlara derunerik hakkında yararlı bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına çıbanlıklarımızı dışa vurum edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel çıbanlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta yekten bir araba H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür çıbanlık etiketlerinden daha kocaman olduğu derunin bir sayfanın üs temel çıbanlığının anlaşılması konusunda iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir süje çıbanlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu zir çıbanlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve öbür zir çıbanlıklar ise gene doğru bir hiyerarşide edinmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hükümı ve Eksiksiz şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve abes bir şifre binası alegori akman ve huzurlu taranabilir bir şifre binası ile içinlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sahife Hükümı Nedir, Elbette Zaitrılır
Sahife hükümı, yürekğin kullanıcı tarafından görüntülenene denli güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden hengâm ile bile ölçülebilmektedir. Sahife hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

şehir Hükümı Neden Önemli?
Öncelikle şehir hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha bir araba hengâm görmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O hengâm çabucak temelı müessir hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce sunucu kanatında Gzip yararlanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan kocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve abes tüm karakterler) Bu kârlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde olmak alegori, 2 veya daha uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Aşkın Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde binalabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir derunin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabilinden birbunca dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; mualla trafiğe rabıtlı bağan bant kocaliği, hatalı database sorguları, bağan internet ilişkisına malik sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile reyerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki içinlığı ise derunerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hükümımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı aralıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken pert müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğru indirdiğinde, gerekli alanlarda konum düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını sağlam oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyararlı taliıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz layihamlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek harcamak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta üs amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna bakılırsa adidaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk methali esenladığı süreden, görünen ekrandaki en kocaman yürekğin tezahür süresini dışa vurum etmektedir. önemli derunerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Kısaca sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük methalinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek harcamak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan karşılık süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel denli güzeşte müddet içinde, sayfada kâin daşenlerin doğru boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik bileğerlerine malik sıfır görseller, konu yüklenene denli güzeşte müddet içinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği derunin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir deruni SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yararlı alacaklanmasını ve arama neticelerinda doğru indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, doğru konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hak binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir dayanak almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks zayiatına minval harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çtuzakışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey alıngan ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çtuzakışmasında en kocaman hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en kocaman nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çtuzakışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, geçmiş dönüşü yaş yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir değişik bileğkârle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google doğru orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok daha alıngan davranılması müstelzim süje olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler derunin tehlike bildirme etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok cılız. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir çıbankalarına referans harcamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en kocaman ve eleştiri yanılma burada çıbanlıyor. SEO ile müntesip zevat, tüm çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, kesif ve kalitesiz selen sitelerinden tuzakınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu suret natürel yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan ilişkilar alegori, nitelikli ve gündeş derunerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en yaraşıklı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, kadir ve satış geriışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çtuzakıştık. Bağımlı ki ne denli derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf binası olması nedeniyle, projeye özel çtuzakışma binalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, doğru bir çtuzakışma çekimı oluşturarak, kârlemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, doğru ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli yaraşıklı çtuzakışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşıklı stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir