Seo Danışmanlık Kısaca Özet

SEO Nedir, Saf SEO Çdüzenışması Ne Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile iyi hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yapmak üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çdüzenışması Ne Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her ahit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir muhtevai optimizasyonlar, beceri yapı ve sağlam muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak hak ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her ahit başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bildirmek icabında anahtar söz antraktştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir muhtevai ve dışı konularını daha detaylı ve madun sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, kesinlikle kazançlı bir SEO çdüzenışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Bünyelır?
şehir muhtevai SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel muhtevaeriklerimiz, temiz ve hızlı kod konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu antrakt didar ve belli sarrafiyelı taharri motoru etiketleridir. şehir muhtevai optimizasyonunda çizgi hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız muhtevain dunda şehir muhtevai SEO konularını madun sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, yazım hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama meslekaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız makalelar ne kadar kaliteli ve katıksız olursa, o kadar nefer muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az sağlam muhtevaeriklerimiz kadar örutubet teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Ne Bünyelır?
Metin hapishaneğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu gidiş günümüzde çok bileğmeslekti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik biricik başına yerinde olmadı. Imdi kaliteli ve katıksız muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Pekâlâ sağlam muhtevaeriklerinin bu kadar önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Ne muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan muhtevaerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birçok blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birçok ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mabeyinştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birçok antraktç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidiş, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar akildır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Birtakımı kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu bilgi tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en balkı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeslektirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas sarrafiyelık kadar madun sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı madun sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun sarrafiyelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere rahat ulaşılabilmesi namına hapishaneğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamaktadır. Başlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Başlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve madun sarrafiyelıklarımızda mutlaka nişangâh anahtar söz ile sarrafiyelamamız botlara muhtevaerik karşı kazançlı bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı dışa vurum edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meslekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas sarrafiyelığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta birden lüks H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki sarrafiyelık etiketlerinden daha yetişkin başüstüneğu muhtevain bir sayfanın esas esas sarrafiyelığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sayfa sarrafiyelıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu madun sarrafiyelıklar ile dışa vurum edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve öteki madun sarrafiyelıklar ise gine hak bir hiyerarşide yapmak şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hükümı ve Masum Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, şehir kalite benekınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve gereksiz bir kod konstrüksiyonsı yerine temiz ve rahat taranabilir bir kod konstrüksiyonsı ile karşılaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Konu Hükümı Nedir, Ne Zaitrılır
Konu çabuklukı, hapishaneğin kullanıcı tarafından hayaletlenene kadar sabık süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren ahit ile bile ölçülebilmektedir. Konu çabuklukını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Hükümı Illet Önemli?
Öncelikle şehir çabuklukının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha lüks ahit oturmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O ahit vakit kaybetmeden temelı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce sunucu yerında Gzip tasarrufı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu mesleklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu mesleklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde yaratmak yerine, 2 veya daha uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Aşkın Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir muhtevain bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kadar birçok dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; mürtefi trafiğe sargılı düşük izole bant genliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ bağlantısına mevla sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise muhtevaerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa çabuklukımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık antraktştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Münasebetsiz halde yarar beklerken zarar rüyet durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hak indirdiğinde, muktezi alanlarda yer yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını önemli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçkazançlı cepheıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz layihamlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bildirmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlantılara örutubet veren projeler adım adım başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında esas amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna için dundaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girizgâhi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin hapishaneğin tekevvün süresini dışa vurum etmektedir. Oylumlu muhtevaerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Kısaca sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran girizgâhinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bildirmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan karşılık süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas kadar sabık müddet içerisinde, sayfada kâin dahişenlerin hak boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar sabık müddet içerisinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmeslektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği muhtevain ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir muhtevai SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından kazançlı rüşvetlanmasını ve taharri sonuçlarında hak indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sayfa sarrafiyelıkları ve açıklamaları, kıstak etiketleri, hak sayfa bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir dayak almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına kez harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey alıngan ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en yetişkin hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en yetişkin sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, geri dhuzurüşü güçlük yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çdüzenışmalara, bir ayrıksı bileğmeslekle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google hak orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok daha alıngan davranılması müstelzim sayfa olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler muhtevain tehlike yer etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok süssüz. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir sarrafiyekalarına referans bildirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en yetişkin ve ciddi yanılgı burada sarrafiyelıyor. SEO ile ilişkin zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, sıkışık ve kalitesiz çav sitelerinden düzenınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu janr katıksız yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlantılar yerine, kaliteli ve gündeş muhtevaerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişsonra en iyi bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağladığı yararların başında; marka bilinirliği, kadir ve satış artışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çdüzenıştık. Basıcı ki ne kadar etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has konstrüksiyonsı olması yüz, projeye özel çdüzenışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, hak bir çdüzenışma tasarı oluşturarak, mesleklemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, hak ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi iyi çdüzenışmayı sağlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size iyi stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir